Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja sie nie boje jak przegram to sie posmiejesz i juz :gwizdanie: nie każdy ma ciśnienie na wyścigi jak niektórzy dzisiaj... :gwizdanie: :nabijasie: i tu masz racje kedzior ale jak chce nie odmowie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja sie nie boje jak przegram to sie posmiejesz i juz :gwizdanie: dobra, ja myślę że mamy 2650 stronę i czas iść spać :gwizdanie: dobranoc tez tak mysle wiec tez sie zegnam nara
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja sie nie boje jak przegram to sie posmiejesz i juz :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
ale dobry kolega wpadliscie sobie w oko (to nie do ciebie mowilem oko1234)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no nie ale niech tak zostanie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
damy rade spokojnie jezdze badajcie na ta masakre http://www.sadistic.pl/wypadek-autobusu-na-autostradzie-vt31035.htm [br]Dopisany: 09 Luty 2010, 23:44_________________________________________________ f*ck, wygadałem się Diman, sorry ales mnie sprzedal [br]Dopisany: 09 Luty 2010, 23:44_________________________________________________ mozemy sie zmierzyć jak chcesz :gwizdanie: zrobie to specjalnie dla ciebie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no a ku***a mialem oszczedzac :gwizdanie: Diman nie jadł w MC nawet, bo mówi kryzys, a potem jak wyjechaliśmy to oszczędzanie się skończyło kryzys kryzysem ale koledzy mi odjezdzali cza bylo gonic :gwizdanie: pucek tyle mi pokazuje licznik moze ciula :gwizdanie: tylko nie padlo [br]Dopisany: 09 Luty 2010, 23:39_________________________________________________ no a ku***a mialem oszczedzac :gwizdanie: Diman nie jadł w MC nawet, bo mówi kryzys, a potem jak wyjechaliśmy to oszczędzanie się skończyło [br]Dopisany: 09 Luty 2010, 23:37_________________________________________________ to już było obraźliwe dzieki
-
Spoty Katowice i okolice
po co ? :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no a k**wa mialem oszczedzac :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tos furory nie zrobil moj poszedl 225km i dalej ni hu hu a ciezszy :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Luty 2010, 23:32_________________________________________________ kolejne dwa wtorki pojadę tam oblukać to sie nie chwal bo nie przyjada zaskocz ich
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:gwizdanie: sorry nie widzialem cie :gwizdanie: :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no zdziwiłbyś sie hehe to zdradź jakiś szczegół Pucek tą chabetą jeszcze niedojechał ? no on ma kawalek na te zadupie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no zdziwiłbyś sie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tylko pół godziny to żeście jeszcze przed makiem stali hehe Dzięki za odwiedziny gliwickie sprawy musielismy obgadac :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
pany dzieki jak zwykle spoko bylo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no sie nam nie przeciagnal ja pucek majki wrocilismy dzisiaj wczesniej po 22 wyjezdzalismy oczywiscie przez pucka :gwizdanie: ale bylo spoko
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja bede jechal z knurowa okolo 18.50
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tesciowa ma takiego tylko czekoladowego
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to sie czasami nie chwal w bukowinie ze sie czyms takim zajmujesz bo moja kocha te psy :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mialem firme i zrezygnowalem bo jechalem do angli i nie mam sily na rozkrecanie nowej firmy juz za pozno moje kontakty sie juz pokonczyly wiec bylo by ciezko[br]Dopisany: 09 Luty 2010, 16:16_________________________________________________ jak placi to wal do mnie jak w dym :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
daj znać jak znajdziesz coś dla 2 :gwizdanie: gdybyście to powiedzieli jeszcze pod koniec 2009 roku to mógłbym Wam załatwić robotę na "grubie" pucek to popytaj moze, ja powaznie mowie jak mozesz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dlaczego? tak źle? no niestety moja firma ma pomalu problemy z platnosciami dla ludzi a to dla mnie jest koniec jak sie nic nie zmieni na dniach to bede zmuszony czegos szukac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano koniec roboty na dzisiaj no i panowie szukam powoli nowej roboty jak by ktos slyszal albo mial jakas fuche to sie polecam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra pany spadam spac narty
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spoko nie ma za co jutro podrzuce to kezorowi a to dla arka zatrzymam :gwizdanie: