Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no chyba że tak :polew: Diman jak na swój wiek to i tak jest imprezowy i się dobrze trzyma :polew: kedzior troche pojechales wszystko na żartyy wiem luz
  2. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dzieki krolu moze te twoje kolezanki mnie na nocleg przyjma :gwizdanie: tak weźmie cię ta co "śmierdzi" :polew:
  3. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no chyba że tak :polew: Diman jak na swój wiek to i tak jest imprezowy i się dobrze trzyma :polew: kedzior troche pojechales
  4. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nie buehehehehehehe :polew: :polew: :polew: coś czuję że dzisiaj śpisz na kanapie Basia zaśnie i ide w miasto pany spokojnie u mnie jest kryzys nie prowokujcie prosze
  5. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    switnie jestem za switnie jestem za Idzie diman ja nie ide :polew: a kto powiedział, że nie idziesz :kox:[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 22:00_________________________________________________Diman to imprezowy chłopak jak moż nie iść- najwyżej nocleg się gdzieś załatwi dzieki krolu moze te twoje kolezanki mnie na nocleg przyjma :gwizdanie:
  6. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    switnie jestem za Idzie diman ja nie ide :polew: to nie
  7. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :no:
  8. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    switnie jestem za
  9. i taka oto historia naszego konfliktu :polew: no i to też prawda Kędzior po prostu mijał kolejki dlatego też tylko ja się nawaliłem :gwizdanie: dlatego pracujemy teraz w rywalizujących kopalniach :polew:
  10. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jasne.. tylko nie wiem czy cie odwiozę spoko powrot sie zalatwi
  11. pucek cos ty tam znowu za zadyme robil
  12. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a kiedy ta parapetówka u ciebie?? :naughty: byle nie 6.03.10r, bo wtedy idziemy znowu w miasto :gwizdanie: tak ? rezerwować datę? krolu to podjedziesz po mnie
  13. podpisuje sie rowniez pod tym co koledzy pisza przy wiekszych mrozach tez na nizszych obrotach temperatura spada mi do 70-80 stopni podwyzszajac obroty wraca do normy wiec ja bym sie nie przejmowal i spokojnie jezdzil
  14. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    mi porzuccie jakas fajna pania ruszajaca sie do awatara
  15. Jeździsz teraz astrą [br]Dopisany: 10 Luty 2010, 19:30_________________________________________________ nie astra ma tylko 75 koni... za wolna dla mnie No tak nie pomyślałem mój błąd [br]Dopisany: 10 Luty 2010, 19:31_________________________________________________Hmmmm a ciekawe czemu Pucek się nie odzywa czyżby miał zajętą jedną rękę a drugą mu się źle pisze majki tez nic nie pisze a nie nadrabia chyba surfing po forum uprawia
  16. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    widzisz jaki ten nasz dres jest domyslny chodzilo mi o literki ach ta ruda slaska ale ciezko kapuje Diman chyba o cyferki ci chodziło a nie literki ha nom wkońcu studiuje no niee hehe racja
  17. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    widzisz jaki ten nasz dres jest domyslny chodzilo mi o literki ach ta ruda slaska ale ciezko kapuje
  18. Już wypiłem Sprawdzimy w najbliższym czasie czy tak szybko browary pijesz Mój post napisany 18:46, twój 18:47 Bo już kończyłem normalnie w minutę to piję dwa ta 6
  19. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    oooo czym ??? poprawielm liftingiem nicka
  20. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    max tez by musial pomyslec :gwizdanie: nad liftingiem
  21. wporzowy stryszek troche mam tam nie posprzatane ale na wiosne sie tym zajme wporzo jest jak u mnie w chaci
  22. siemacie po robocie :gwizdanie:
  23. u mnie tez oska wiec mamy rowne szanse dobra tera to na serio spadam nara
  24. bo ty sie jeszcze nie zbierales do chaty :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.