Treść opublikowana przez diman
-
Spoty Katowice i okolice
no chyba że tak :polew: Diman jak na swój wiek to i tak jest imprezowy i się dobrze trzyma :polew: kedzior troche pojechales wszystko na żartyy wiem luz
-
Spoty Katowice i okolice
dzieki krolu moze te twoje kolezanki mnie na nocleg przyjma :gwizdanie: tak weźmie cię ta co "śmierdzi" :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
no chyba że tak :polew: Diman jak na swój wiek to i tak jest imprezowy i się dobrze trzyma :polew: kedzior troche pojechales
-
Spoty Katowice i okolice
nie buehehehehehehe :polew: :polew: :polew: coś czuję że dzisiaj śpisz na kanapie Basia zaśnie i ide w miasto pany spokojnie u mnie jest kryzys nie prowokujcie prosze
-
Spoty Katowice i okolice
switnie jestem za switnie jestem za Idzie diman ja nie ide :polew: a kto powiedział, że nie idziesz :kox:[br]Dopisany: 10 Luty 2010, 22:00_________________________________________________Diman to imprezowy chłopak jak moż nie iść- najwyżej nocleg się gdzieś załatwi dzieki krolu moze te twoje kolezanki mnie na nocleg przyjma :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
switnie jestem za Idzie diman ja nie ide :polew: to nie
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
switnie jestem za
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i taka oto historia naszego konfliktu :polew: no i to też prawda Kędzior po prostu mijał kolejki dlatego też tylko ja się nawaliłem :gwizdanie: dlatego pracujemy teraz w rywalizujących kopalniach :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
jasne.. tylko nie wiem czy cie odwiozę spoko powrot sie zalatwi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pucek cos ty tam znowu za zadyme robil
-
Spoty Katowice i okolice
a kiedy ta parapetówka u ciebie?? :naughty: byle nie 6.03.10r, bo wtedy idziemy znowu w miasto :gwizdanie: tak ? rezerwować datę? krolu to podjedziesz po mnie
-
[B7 BKE] Nie utrzymuje temperatury silnika
podpisuje sie rowniez pod tym co koledzy pisza przy wiekszych mrozach tez na nizszych obrotach temperatura spada mi do 70-80 stopni podwyzszajac obroty wraca do normy wiec ja bym sie nie przejmowal i spokojnie jezdzil
-
Spoty Katowice i okolice
mi porzuccie jakas fajna pania ruszajaca sie do awatara
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jeździsz teraz astrą [br]Dopisany: 10 Luty 2010, 19:30_________________________________________________ nie astra ma tylko 75 koni... za wolna dla mnie No tak nie pomyślałem mój błąd [br]Dopisany: 10 Luty 2010, 19:31_________________________________________________Hmmmm a ciekawe czemu Pucek się nie odzywa czyżby miał zajętą jedną rękę a drugą mu się źle pisze majki tez nic nie pisze a nie nadrabia chyba surfing po forum uprawia
-
Spoty Katowice i okolice
widzisz jaki ten nasz dres jest domyslny chodzilo mi o literki ach ta ruda slaska ale ciezko kapuje Diman chyba o cyferki ci chodziło a nie literki ha nom wkońcu studiuje no niee hehe racja
-
Spoty Katowice i okolice
widzisz jaki ten nasz dres jest domyslny chodzilo mi o literki ach ta ruda slaska ale ciezko kapuje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Już wypiłem Sprawdzimy w najbliższym czasie czy tak szybko browary pijesz Mój post napisany 18:46, twój 18:47 Bo już kończyłem normalnie w minutę to piję dwa ta 6
-
Spoty Katowice i okolice
oooo czym ??? poprawielm liftingiem nicka
-
Spoty Katowice i okolice
max tez by musial pomyslec :gwizdanie: nad liftingiem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wporzowy stryszek troche mam tam nie posprzatane ale na wiosne sie tym zajme wporzo jest jak u mnie w chaci
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wporzowy stryszek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie po robocie :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
u mnie tez oska wiec mamy rowne szanse dobra tera to na serio spadam nara
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
bo ty sie jeszcze nie zbierales do chaty :gwizdanie: