Treść opublikowana przez diman
-
Spoty Katowice i okolice
af kors jeszcze powinieneś dodać: ciekierałt :yeah: ar ju siur ja juz sie przenioslem :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pewnie ze tak ale w innym watku :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:gwizdanie: to pogadaj z twoim kumplem moderatorem II i dodam ze sprawa tyczyla sie watku o urodzinach dobrze, że to dodałeś w woli wyjasnienia co by nie bylo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Spoty Katowice i okolice
miron to spokojny czlowiek tam guru probuje rzadzic i dlatego wszystcy tu siedza Dimek dobrze prawisz Niektórzy nie powinni dostawać władzy do ręki co najwyżej pilot od telewizora nic nawet pilota bo zly kanal ustawi [br]Dopisany: 17 Luty 2010, 22:05_________________________________________________ miron to spokojny czlowiek tam guru probuje rzadzic i dlatego wszystcy tu siedza u nas jest pis ant loff czilaut :polew: inglisz is izi po jkaiemu ty tu prawisz :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:gwizdanie: to pogadaj z twoim kumplem moderatorem II i dodam ze sprawa tyczyla sie watku o urodzinach- Spoty Katowice i okolice
miron to spokojny czlowiek tam guru probuje rzadzic i dlatego wszystcy tu siedza- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tak guru postów nie kasuje... więc tam siedzą [br]Dopisany: 17 Luty 2010, 21:55_________________________________________________wolność słowa ponad wszystko popieram krolu guru ta menda posty kasuje to sie tu nie odzywam- Spoty Katowice i okolice
mozemy Ci sprzedać naje, klubowe, rozmiar 45 ale śmierdzą jak z 58 :polew: naje - buty firmy nike niezly opis :polew: prosto z wikipedii- Spoty Katowice i okolice
mozemy Ci sprzedać naje, klubowe, rozmiar 45 ale śmierdzą jak z 58 :polew: naje - buty firmy nike niezly opis :polew:- Spoty Katowice i okolice
[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 21:40_________________________________________________- Spoty Katowice i okolice
bo buty sie trzyma w domu a nie na klatce co nie chciales sobie zabrudzic przedpokoju- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
cza sie jej pozbyc wkoncu no nie gadaj, a ja szukam jakiegos dla siebie w twoim klimacie :> arek awatarek calkiem calkiem- Spoty Katowice i okolice
:gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
ty miszka na niego uwazej bo on teraz to ma sruta ale zobaczysz jakie sobie kupi- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
cza sie jej pozbyc wkoncu- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
niestety mnie nie bedzie bym wiedzial to bym do ciebie podskoczyl bo bylem godzinke temu w Knurowie cos dla smiechu: no szkoda innym razem o ile dotrzyma :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew:[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 21:11_________________________________________________Arek bedziesz teraz w piatek bo mam fanta dla ciebie od somesa i chcialbym ci go juz dac bo korci :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
ku***a LEJ SYNEK LEJ no to pyrsk- Spoty Katowice i okolice
no to wrocilem i cza jakiegos drina se ciachnac- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chcesz się bić [br]Dopisany: 17 Luty 2010, 20:25_________________________________________________Miron podziękowania za kalendarz i sorry że cię nawiedziłem na siłce grozisz mi jak trzeba bedzie to trudno [br]Dopisany: 17 Luty 2010, 20:46_________________________________________________ Dopóki będzie miał władzę będzie usuwał i tak bo to rozowa frajezyna jest nic innego konkretnego nie potrafi to tu pokazuje ze jest wazny- Spoty Katowice i okolice
spoko to spadam zara wroce :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja tez fazy go pierwszy powital pozniej cala litania i ty slabo sie starasz [br]Dopisany: 17 Luty 2010, 19:54_________________________________________________guru fanfutlu jeden nie usuwaj moich postow bo sie policzymy inaczej- Spoty Katowice i okolice
ja mam, ale dzisiaj mam pazue :gwizdanie: pauza się tylko liczy 5minut jak się o niej powie [br]Dopisany: 17 Luty 2010, 19:51_________________________________________________ tez mam ale jeszcze auto nie odwiezione wiec pozniej :gwizdanie: nom to szybciutko zawieź furę i działamy no chyba mnie przekonujesz powoli - Spoty Katowice i okolice