Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    af kors jeszcze powinieneś dodać: ciekierałt :yeah: ar ju siur ja juz sie przenioslem :gwizdanie:
  2. pewnie ze tak ale w innym watku :gwizdanie:
  3. :gwizdanie: to pogadaj z twoim kumplem moderatorem II i dodam ze sprawa tyczyla sie watku o urodzinach dobrze, że to dodałeś w woli wyjasnienia co by nie bylo
  4. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    miron to spokojny czlowiek tam guru probuje rzadzic i dlatego wszystcy tu siedza Dimek dobrze prawisz Niektórzy nie powinni dostawać władzy do ręki co najwyżej pilot od telewizora nic nawet pilota bo zly kanal ustawi [br]Dopisany: 17 Luty 2010, 22:05_________________________________________________ miron to spokojny czlowiek tam guru probuje rzadzic i dlatego wszystcy tu siedza u nas jest pis ant loff czilaut :polew: inglisz is izi po jkaiemu ty tu prawisz :gwizdanie:
  5. :gwizdanie: to pogadaj z twoim kumplem moderatorem II i dodam ze sprawa tyczyla sie watku o urodzinach
  6. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    miron to spokojny czlowiek tam guru probuje rzadzic i dlatego wszystcy tu siedza
  7. tak guru postów nie kasuje... więc tam siedzą [br]Dopisany: 17 Luty 2010, 21:55_________________________________________________wolność słowa ponad wszystko popieram krolu guru ta menda posty kasuje to sie tu nie odzywam
  8. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    mozemy Ci sprzedać naje, klubowe, rozmiar 45 ale śmierdzą jak z 58 :polew: naje - buty firmy nike niezly opis :polew: prosto z wikipedii
  9. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    mozemy Ci sprzedać naje, klubowe, rozmiar 45 ale śmierdzą jak z 58 :polew: naje - buty firmy nike niezly opis :polew:
  10. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    [br]Dopisany: 17 Luty 2010, 21:40_________________________________________________
  11. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    bo buty sie trzyma w domu a nie na klatce co nie chciales sobie zabrudzic przedpokoju
  12. cza sie jej pozbyc wkoncu no nie gadaj, a ja szukam jakiegos dla siebie w twoim klimacie :> arek awatarek calkiem calkiem
  13. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :gwizdanie:
  14. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ty miszka na niego uwazej bo on teraz to ma sruta ale zobaczysz jakie sobie kupi
  15. cza sie jej pozbyc wkoncu
  16. niestety mnie nie bedzie bym wiedzial to bym do ciebie podskoczyl bo bylem godzinke temu w Knurowie cos dla smiechu: no szkoda innym razem o ile dotrzyma :gwizdanie:
  17. :polew:[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 21:11_________________________________________________Arek bedziesz teraz w piatek bo mam fanta dla ciebie od somesa i chcialbym ci go juz dac bo korci :gwizdanie:
  18. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    co
  19. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ku***a LEJ SYNEK LEJ no to pyrsk
  20. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no to wrocilem i cza jakiegos drina se ciachnac
  21. Chcesz się bić [br]Dopisany: 17 Luty 2010, 20:25_________________________________________________Miron podziękowania za kalendarz i sorry że cię nawiedziłem na siłce grozisz mi jak trzeba bedzie to trudno [br]Dopisany: 17 Luty 2010, 20:46_________________________________________________ Dopóki będzie miał władzę będzie usuwał i tak bo to rozowa frajezyna jest nic innego konkretnego nie potrafi to tu pokazuje ze jest wazny
  22. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    spoko to spadam zara wroce :gwizdanie:
  23. ja tez fazy go pierwszy powital pozniej cala litania i ty slabo sie starasz [br]Dopisany: 17 Luty 2010, 19:54_________________________________________________guru fanfutlu jeden nie usuwaj moich postow bo sie policzymy inaczej
  24. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja mam, ale dzisiaj mam pazue :gwizdanie: pauza się tylko liczy 5minut jak się o niej powie [br]Dopisany: 17 Luty 2010, 19:51_________________________________________________ tez mam ale jeszcze auto nie odwiezione wiec pozniej :gwizdanie: nom to szybciutko zawieź furę i działamy no chyba mnie przekonujesz powoli

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.