Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Konstruktywna odpowiedź To była odpowiedź żebyś dał radę zrozumieć musi byc bo mi znowu swieci piepszona kontrolka od poduszki a to dlatego ze znowu pozyczylem vaga :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jaka ankieta ? wczoraj rudi zrobila ankiete o sobie czy ma zostac czy nie i dzisiaj juz jej nie ma a rudi jest ? :polew: :polew: no chyba jest dzisiaj się witała już
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jaka ankieta ? wczoraj rudi zrobila ankiete o sobie czy ma zostac czy nie i dzisiaj juz jej nie ma
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a co sie stalo z ankieta o rudi wymiekla czy ja guru wywalil :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew:
-
Spoty Katowice i okolice
i tu wychodzi silnik 2.5tdi
-
Spoty Katowice i okolice
to dawaj do mnie pojedziesz ze mna do niego ja jade o 11.30 do jego wsi zatankowac u stanleya potem do niego zawitam wiec mozesz sie ze mna zabrac :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
ja ale ty to chyba nie masz do mnie po drodze :tongue4: jak chcesz to moge po ciebie zajechac ale musze do zabrza po moja jechac o 20.50 wiec bys dlugo nie posiedzial ale jak ci to pasuje to nie ma sprawy
- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
wpadasz dziś do mnie ? wpadam o 12 bedzie dobrze
-
[ALL B7] NEXEN N3000 225/50 R17 W XL
Jeśli zakupiłeś nóweczki trzeba było reklamować Ja musialem samochodem jezdzic , wiec nie mialem czasu na reklamacje . Ale w tym roku kupie na przod pozadne nowki a na tyle bede targal te co mam . no to jak kupisz te nowe to będziesz miał okazje zadeklamować tamte :gwizdanie:
- Spoty Katowice i okolice
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra spadam nara
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
poczekaj pozno ja zalozylas jutro bedzie wieksza frekfencja
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tak ale niestety tylko na NEWBIU :polew: no nie zgadzam sie heh naprawde wartosciowy człowiek a jakie on to wartosci niby ma
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i pamiętajcie o zapisywaniu postów - żeby mieć dowód jak wykasuje kazdy post i robie printscrina
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Myślisz że mogę być lepszy od Ciebie :shocked: Eeeee raczej nie mam szans uwqażaj sky bo zrobią ci to co mi czyli co bo nie wiem a chcialbym wiedziec
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew:
-
Spoty Katowice i okolice
wporzowa co
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie pierwszy i nie ostatni raz Miron kazał robić zadyme żeby strony szybciej leciały ......... :gwizdanie: ........ jest parcie na 3000 ale do zimowego a nie do konca miesiaca :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
zarobiony jest 12 czaska
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
sprowokowałeś
- Spoty Katowice i okolice