Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano [br]Dopisany: 25 Luty 2010, 16:37_________________________________________________ ja chcę VIP-a :gwizdanie: :gwizdanie: p.s. Miron tez chce, żebym był VIP-em krolu vip jest za zaslugi :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
ale dzwiek :kox:- Spoty Katowice i okolice
spadaj stad- Spoty Katowice i okolice
:pociesz: na te młode to już się nie łapię, ale jak by wystarczyły ci dojrzałe, to... :gwizdanie: :polew: dobre kedzior gdzie ty poszedles takie propozycje sie kreca jak coe to zapraszam cie do knurowa tez mnie cos bierze :gwizdanie: hehe, woli antybiotyk jak widać dokladnie spierniczyl jak nigdy chyba powaznie chory jest :pociesz: na te młode to już się nie łapię, ale jak by wystarczyły ci dojrzałe, to... :gwizdanie: :polew: dobre kedzior gdzie ty poszedles takie propozycje sie kreca jak coe to zapraszam cie do knurowa tez mnie cos bierze :gwizdanie: czekaj jak Stan to przeczyta... jeszcze dotrze tam przede mną spoko jakos sie wytlumaczymy- Spoty Katowice i okolice
:pociesz: na te młode to już się nie łapię, ale jak by wystarczyły ci dojrzałe, to... :gwizdanie: :polew: dobre kedzior gdzie ty poszedles takie propozycje sie kreca jak coe to zapraszam cie do knurowa tez mnie cos bierze :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
za malo jak dla mnie kasy z tego za bardzo nie ma :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no robie ale co to za robota- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
arek z ta ostatnia to troche przesadziles- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema znowu gdzie ty arek takie d*py szukasz na tej nk narka krolu [br]Dopisany: 24 Luty 2010, 19:28_________________________________________________ smigasz do czekolady :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jedyny porzadny kolor na forum śmiga ale nieporównywalnie z kinem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano bulik- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no leccie bo krakow ma 2863 wiec juz nie duzo brakuje- Spoty Katowice i okolice
siemacie sorry ale nie dotarlem do was a tu kedzior mial pewnie niezle nagrania no szkoda ;(- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie geje z wieczorka spam nadrobiony i musze powiedziec MASAKRA no i wiadomosc dla glutoslawa ty se k**wa d*py mna nie wycieraj bo pogadamy inaczej na spocie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano po robocie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no wlasnie nic ciekawego gadzet dobra spadam spac nara- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
skoro wyganiasz to se ide [br]Dopisany: 21 Luty 2010, 23:17_________________________________________________ bo insuline trzeba brać o stałych porach ja to nazywam strzał mocy to wciąga jak doładowanie [br]Dopisany: 21 Luty 2010, 23:14_________________________________________________Diman, a Ty co robisz? zapodałeś już z insuliny? patrze na tvn turbo- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja ci dam dziwna klawiature :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spoookooojna twoja rozczochrana :> chociaż może lepiej było by napisać, twoja łysowata ty tam sobie nie pozwalaj mlodziencze- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a do bukowiny juz miesiac a tu jeszcze 210 do napisania :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no i co tam posneliscie wszyscy czy co jasny gwint- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wlasnie malo pije a zamula jak cholera :gwizdanie: - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE