Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. pewnie pelex bedzie mial
  2. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    wytrzymaj do środy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: czyli jednak sroda to juz pewniak a jak :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: ja tam nie ide bo tam zdjecia robia jeszcze sie najebie i kiler na dziolchy mi sie otworzy i co rozwod :gwizdanie:
  3. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    wytrzymaj do środy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: czyli jednak sroda to juz pewniak
  4. arek to chyba masz angola te auto przecież to euro centy , pewnie niemieckie :gwizdanie: no wlasnie zauwazylem pomylka a juz myslalem ze to funty i ma auto z angli a o ktorej pomykasz na te katowice jutro moze bysmy sie razem zabrali pucol tez jedzie chyba ja jade do kato po 14 po radio , chyba (jutro sie okaze ) pozniej wracam do domu , bo muszę zerknąc do auta mojej żony coś tam jej przednie koła mają bicia .... wiec jak się wyrobie to spotkamy sie na parkingu na rybnickiej ? no widzielismy elita sie bawi na wsi :gwizdanie: chyba na odwrót chyba nie
  5. no widzielismy elita sie bawi na wsi :gwizdanie:
  6. arek to chyba masz angola te auto przecież to euro centy , pewnie niemieckie :gwizdanie: no wlasnie zauwazylem pomylka a juz myslalem ze to funty i ma auto z angli a o ktorej pomykasz na te katowice jutro moze bysmy sie razem zabrali pucol tez jedzie chyba
  7. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Diman pamiętasz o smarowaniu avatarka? Diman odbijesz sobie w następną sobotę :gwizdanie: pamietam wczoraj bylo :gwizdanie: a co do soboty no i pamietaj aby nagrac przeboje bo pewnie zapomniales :gwizdanie:
  8. arek to chyba masz angola te auto
  9. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no nie gadaj, za 1200 to na całą noc sie da wyrwać :polew: nie zmeczenie trzezwy bylem bo sie wozilem i kolegow Tak się dałeś wyru...? nie wyr..... tylko mialem sobote do dyspozycji a nie kaca :gwizdanie:
  10. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nie zmeczenie trzezwy bylem bo sie wozilem i kolegow
  11. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a tam zara szaleje lekko hulam :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 21:29_________________________________________________ siema co to na bielsku sie nic nie dzieje [br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 21:30_________________________________________________ Tera tak widać widać nie żebym sie chwalił czy coś , ale patrzcie jak sie Gliwice uczą podrywać od Katowic :polew: tu akurat ma racje mielismy takie miny :shocked: :shocked:[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 21:31_________________________________________________ Ci diman taki czerwony? bo szalenstwo na parkiecie bylo to akurat chwila na nauke i dalej na parkiet :gwizdanie:
  12. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to jedź o 19 :gwizdanie: akjam będę ok 15 bo tam jest czynne do 16 ... ale jak sie wyrobie to na spocika też zawitam :gwizdanie: tylko muszę zobaczyć o której Elyta SG będzie jechała ja tam elita nie jestem ale jade jos kole 18.40
  13. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a co tu za kolegów masz podjechałbyś chodź raz na spota
  14. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siemano
  15. siemacie pucol ale dowaliłeś dzisiaj z ta szychta :gwizdanie: ale to chyba dobrze przedłużyłeś sobie przynajmniej weekend
  16. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a ja sobie wczoraj wypraszam żeby baba wypiła szybciej browara odemnie i od Bulczasa :wallbash: i to jeszcze przez słomkę :wallbash: Stanley już ci się niedziwię że ci tak to piwo z lodówki ginie w dziwny sposób :gwizdanie: i tutaj ciekawostka: to piwo, które ginie, wcale nie musi być schłodzone. Giną nawet ciepłe no to chlopie masz przerabane :gwizdanie:
  17. a Ty też chętny? Miron mówił przecież, że w środy wynosi worki z odkurzacza za niedlugo to se bedzie musial jeszcze psa kupic bo w chaci to wysprzątane bedzie mial ze hoho
  18. Pucek jak ty teraz robisz :?: na czarno pod ziemia :polew:
  19. dokladnie bylo normalnie :gwizdanie:
  20. cza bylo brac [br]Dopisany: 28 Luty 2010, 21:21_________________________________________________ to była impreza po spocie Gliwickim poprostu katowice pokazały jak sie bawić
  21. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    tak.. i na razie cisza... co wy tacy tajemniczy
  22. majki tez chyba sie splukal na modach nie ma wplacone :gwizdanie: Nie no co jak co ale na zlot to mi jeszcze zostało ale dopiero jutro bedzie wysłane ale odpowiedni ludzie zostali poinformowani na PW :gwizdanie:
  23. ja mało piję to mało stawiam ty pic wcale nie musisz my wypijemy
  24. tez tak mysle ze ci nowi sie powinni postawic :gwizdanie:
  25. ja nie potrafię :gwizdanie: nie no, pogadam z nim ja już mam takich poszukiwaczy pomocy dość co inneog ktoś kogo znam a ktoś kogo raz w życiu zobaczę królu, wiesz że ja mam dobre serce i pomagam jak mogę :gwizdanie: Diman mi kasę za to wcisł, a temu mogę powiedzieć że daje np. tyle i tyle i mu to robię :gwizdanie: ale problem w tym że nie mam czasu, muszę moje porobić a potem ADRa ojca ogarnąć ale w sumie kasa by się przydała, na alkohol do bukowiny ja ci kase dalem co tam chrzanisz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.