Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pewnie pelex bedzie mial
-
Spoty Katowice i okolice
wytrzymaj do środy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: czyli jednak sroda to juz pewniak a jak :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: ja tam nie ide bo tam zdjecia robia jeszcze sie najebie i kiler na dziolchy mi sie otworzy i co rozwod :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
wytrzymaj do środy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: czyli jednak sroda to juz pewniak
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
arek to chyba masz angola te auto przecież to euro centy , pewnie niemieckie :gwizdanie: no wlasnie zauwazylem pomylka a juz myslalem ze to funty i ma auto z angli a o ktorej pomykasz na te katowice jutro moze bysmy sie razem zabrali pucol tez jedzie chyba ja jade do kato po 14 po radio , chyba (jutro sie okaze ) pozniej wracam do domu , bo muszę zerknąc do auta mojej żony coś tam jej przednie koła mają bicia .... wiec jak się wyrobie to spotkamy sie na parkingu na rybnickiej ? no widzielismy elita sie bawi na wsi :gwizdanie: chyba na odwrót chyba nie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no widzielismy elita sie bawi na wsi :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
arek to chyba masz angola te auto przecież to euro centy , pewnie niemieckie :gwizdanie: no wlasnie zauwazylem pomylka a juz myslalem ze to funty i ma auto z angli a o ktorej pomykasz na te katowice jutro moze bysmy sie razem zabrali pucol tez jedzie chyba
-
Spoty Katowice i okolice
Diman pamiętasz o smarowaniu avatarka? Diman odbijesz sobie w następną sobotę :gwizdanie: pamietam wczoraj bylo :gwizdanie: a co do soboty no i pamietaj aby nagrac przeboje bo pewnie zapomniales :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
arek to chyba masz angola te auto
-
Spoty Katowice i okolice
no nie gadaj, za 1200 to na całą noc sie da wyrwać :polew: nie zmeczenie trzezwy bylem bo sie wozilem i kolegow Tak się dałeś wyru...? nie wyr..... tylko mialem sobote do dyspozycji a nie kaca :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
nie zmeczenie trzezwy bylem bo sie wozilem i kolegow
-
Spoty Katowice i okolice
a tam zara szaleje lekko hulam :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 21:29_________________________________________________ siema co to na bielsku sie nic nie dzieje [br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 21:30_________________________________________________ Tera tak widać widać nie żebym sie chwalił czy coś , ale patrzcie jak sie Gliwice uczą podrywać od Katowic :polew: tu akurat ma racje mielismy takie miny :shocked: :shocked:[br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 21:31_________________________________________________ Ci diman taki czerwony? bo szalenstwo na parkiecie bylo to akurat chwila na nauke i dalej na parkiet :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
to jedź o 19 :gwizdanie: akjam będę ok 15 bo tam jest czynne do 16 ... ale jak sie wyrobie to na spocika też zawitam :gwizdanie: tylko muszę zobaczyć o której Elyta SG będzie jechała ja tam elita nie jestem ale jade jos kole 18.40
-
Spoty Katowice i okolice
a co tu za kolegów masz podjechałbyś chodź raz na spota
- Spoty Katowice i okolice
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie pucol ale dowaliłeś dzisiaj z ta szychta :gwizdanie: ale to chyba dobrze przedłużyłeś sobie przynajmniej weekend
-
Spoty Katowice i okolice
a ja sobie wczoraj wypraszam żeby baba wypiła szybciej browara odemnie i od Bulczasa :wallbash: i to jeszcze przez słomkę :wallbash: Stanley już ci się niedziwię że ci tak to piwo z lodówki ginie w dziwny sposób :gwizdanie: i tutaj ciekawostka: to piwo, które ginie, wcale nie musi być schłodzone. Giną nawet ciepłe no to chlopie masz przerabane :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a Ty też chętny? Miron mówił przecież, że w środy wynosi worki z odkurzacza za niedlugo to se bedzie musial jeszcze psa kupic bo w chaci to wysprzątane bedzie mial ze hoho
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek jak ty teraz robisz :?: na czarno pod ziemia :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dokladnie bylo normalnie :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
cza bylo brac [br]Dopisany: 28 Luty 2010, 21:21_________________________________________________ to była impreza po spocie Gliwickim poprostu katowice pokazały jak sie bawić
-
Spoty Katowice i okolice
tak.. i na razie cisza... co wy tacy tajemniczy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
majki tez chyba sie splukal na modach nie ma wplacone :gwizdanie: Nie no co jak co ale na zlot to mi jeszcze zostało ale dopiero jutro bedzie wysłane ale odpowiedni ludzie zostali poinformowani na PW :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja mało piję to mało stawiam ty pic wcale nie musisz my wypijemy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tez tak mysle ze ci nowi sie powinni postawic :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja nie potrafię :gwizdanie: nie no, pogadam z nim ja już mam takich poszukiwaczy pomocy dość co inneog ktoś kogo znam a ktoś kogo raz w życiu zobaczę królu, wiesz że ja mam dobre serce i pomagam jak mogę :gwizdanie: Diman mi kasę za to wcisł, a temu mogę powiedzieć że daje np. tyle i tyle i mu to robię :gwizdanie: ale problem w tym że nie mam czasu, muszę moje porobić a potem ADRa ojca ogarnąć ale w sumie kasa by się przydała, na alkohol do bukowiny ja ci kase dalem co tam chrzanisz