Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. a czemu żeś wczoraj nie przyjechał do kato ? Kezor z moja by nie przeszło ze ide śmieci wynieść Moze kiedy indziej, hehe rodzina zobowiązuje :gwizdanie: Majki a żałuj, żałuj krolu daj spokoj rodzina przedewszystkim :gwizdanie:
  2. a Ty co recaro masz i nic :gwizdanie: niestety tam gdzie byliśmy to nie ma znaczenia... no może na jedna blacharę, która tam widzieliśmy to by podziałało :gwizdanie: ja myśle że na 95% panienek z tamtąd by podziałał ten fotel , ale weź go tam wnieś :polew: nastepnym razem cza bedzie krola nakusic na wjazd przez drzwi to sie po lansujemy na dolnim parkiecie
  3. a Ty co recaro masz i nic :gwizdanie: niestety tam gdzie byliśmy to nie ma znaczenia... no może na jedna blacharę, która tam widzieliśmy to by podziałało :gwizdanie: jak ta o ktorej mysle to napewno do tej pory by jeszcze siedziala w twojej ESIE :gwizdanie:
  4. Jak bym Cię nie znał to może i bym uwierzył a widzisz pozory myla :gwizdanie:
  5. Czyżby Dimek nosiło cię co dwie godzinki do kibelka [br]Dopisany: 27 Luty 2010, 08:28_________________________________________________Niebawem Krolu taką ze swojej padlinki wyreza :kox: http://www.autokrata.pl/artykul/test-Audi-R8-V10-8070 nie nie nic z tych rzeczy trzezwy bylem cala noc
  6. siemacie znowu cza cos rezac
  7. ze tez poszlem spac taki temat sie wykrecil witka z rana
  8. dobra ja spadam do jutra
  9. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    mysle ze solidarnosc raczej
  10. na tapete polecam to :slina: [br]Dopisany: 25 Luty 2010, 21:48_________________________________________________majkel zalozyles tego rns"a
  11. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Arek no avatar wymiata jak nic przebiłeś Dimana :slina: ;( ;( ;( [br]Dopisany: 25 Luty 2010, 21:33_________________________________________________ Arek no avatar wymiata jak nic przebiłeś Dimana :slina: tylko nie patrz na niego za dlugo bo cie reka zaboli no ale nie ma co sciemniac avatar :kox: ello diman nie załamój się ja się jeszcze wacham który jest lepszy w ankiecie zagłosowałbym chyba na ciebie dzieki [br]Dopisany: 25 Luty 2010, 21:44_________________________________________________ nie martw sie jest wszystko w porzadku wiec luz
  12. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Arek no avatar wymiata jak nic przebiłeś Dimana :slina: ;( ;( ;( [br]Dopisany: 25 Luty 2010, 21:33_________________________________________________ Arek no avatar wymiata jak nic przebiłeś Dimana :slina: tylko nie patrz na niego za dlugo bo cie reka zaboli no ale nie ma co sciemniac avatar :kox:
  13. kaj ty Guru widzisz colki czos zech sam je ciebie to wszedzi widza :polew:
  14. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Max jak zdrówko? zdrowy sie pyta :gwizdanie:
  15. colki czos zech sam je
  16. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    smialo
  17. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    tak na przywitanie no bo myslalem ze tylko na top3 bedziesz wklejal
  18. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a mi chodzilo o to, żebyś dał już spokój nieobecnemu ahaaaa i tak nie kumam ale ok :polew:
  19. ty żyjesz ?!?!?! :polew: jak widać i nawet w piątek na spocie będę zapraszamy nowego kolege
  20. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    wrzuć jakieś fajne fotki ciekawe jak Stanley to skomentuje :polew: fak biere mnie gorączka to se ciachnij sznapsa
  21. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a to ci musi byc ciezko :polew: NO chyba, że to Euro? to nie zmienia faktu ze i tak jej ciezko :>
  22. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a to ci musi byc ciezko
  23. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    z gotówki w dużych nominałach , też tak mam oh yeah, bejbe!! zarabia dobrze tylko nie w az tak duzych nominalach jak by chciala :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.