Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja nie potrafię :gwizdanie: nie no, pogadam z nim ja już mam takich poszukiwaczy pomocy dość co inneog ktoś kogo znam a ktoś kogo raz w życiu zobaczę przeciez nie za darmo krolu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja nie potrafię :gwizdanie: nie no, pogadam z nim ja ci dam nie potrafie ja nie potrafię :gwizdanie: nie no, pogadam z nim 300 za montaz z kabelkami i bedzie git co :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pucek moze bys pomogl koledze http://www.a4-klub.pl/smf/b7_bre_potrzebna_wymiana_reflektorow_zwyklych_na_bixenony-t119879.0.html
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
andrzej do ciebie tez poszlo pw
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
majki tez chyba sie splukal na modach nie ma wplacone :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
alumy to ja mam ale pogoda sie troche spierniczyla
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ida obaczyc nie idź... tylko poszukaj fotek na forum :decayed: :polew: no to mialem na mysli ty sie nie smiej tylko juz szykuj aparat bo juz po ciebie jade
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ida obaczyc
-
Spoty Katowice i okolice
w go-go za drogo...jest lepsza opcja Królu, no ja myślę Bulczas, laski same na mnie leciały, jak byś stał z kluczykami od Dimana i z stówką za uchem to byś też miał fanki :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Słyszeliśmy jak wyrywałeś laski siedząc przy stoliku i pijąc piwo :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to ktory mi fotki jakie porządne zrobi :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
trzeba się lansować :naughty: lans to podstawa wiec dlatego fure dzisiaj se opłukałem
-
Spoty Katowice i okolice
no rafal grubo poszedles z tym rezaniem :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema pucek jasny gwint ale wypracowanie
-
Spoty Katowice i okolice
a ja wkoncu fure umylem ale fajnie wyglada to jest moj mod wiosenny :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
siemacie pany i pani
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema z rana
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
sobota jest odpoczywamy to czemu miałby być zly humor A ja czuję się dziś lajtowo mimo, że spaliśmy tylko 2,5 godz. Pucek u mnie był prawie do 19:30 cały dzień mi zabrał Ale było też momentami zabawnie Pucek wie o co chodzi Jakoś dziwnie się trzymam i nawet mi się nie chce spać. A co do wczorajszego wypadu to było Lubię jeździć do tego haremu, krótkimi spódniczkami i piersiami płynącego Wiem jedno następnym razem musi być bardziej otwarciej No i Dimek fajnie, że wczoraj wyszedłeś z inicjatywą, że będziesz naszym kierownikiem :good: trzeba się wybrać w jakąś środę :slina: Studentki :drool: za 3 tygodnie poprawimy :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to żeś pochwalił fure :polew: [br]Dopisany: 27 Luty 2010, 22:05_________________________________________________ nara spij dobrze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Krolu pisałem Kezorowi ze z moja nie przejdzie wyjście ze śmieciami Ja bym musiał sciemnic cos w stylu ze musze kogos scholowac no to majki nastepnym razem holujemy moje b7 az z poznania zebys za szybko w domu nie musial byc :gwizdanie: [br]Dopisany: 27 Luty 2010, 18:41_________________________________________________a swoja droga pucek z gregorym cos dlugo rezaja czy im aby sie nic nie stalo założyli Fmic'a i z APU zrobił się taki że do teraz śmigają :gwizdanie: moze tak byc albo tak dobrze poszlo ze pucek pojechal do sklepu i swietuja [br]Dopisany: 27 Luty 2010, 18:59_________________________________________________ a tam taka mala imprezka w spizu w kotowicach :>- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a czemu żeś wczoraj nie przyjechał do kato ? Kezor z moja by nie przeszło ze ide śmieci wynieść Moze kiedy indziej, hehe rodzina zobowiązuje :gwizdanie: Majki a żałuj, żałuj krolu daj spokoj rodzina przedewszystkim :gwizdanie: Ja też dzięki Majki Diman - i dzięki za wczorajszy transport luz wazne ze nam sie wypad udal- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Krolu pisałem Kezorowi ze z moja nie przejdzie wyjście ze śmieciami Ja bym musiał sciemnic cos w stylu ze musze kogos scholowac no to majki nastepnym razem holujemy moje b7 az z poznania zebys za szybko w domu nie musial byc :gwizdanie: [br]Dopisany: 27 Luty 2010, 18:41_________________________________________________a swoja droga pucek z gregorym cos dlugo rezaja czy im aby sie nic nie stalo- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
sobota jest odpoczywamy to czemu miałby być zly humor- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a czemu żeś wczoraj nie przyjechał do kato ? Kezor z moja by nie przeszło ze ide śmieci wynieść Moze kiedy indziej, hehe rodzina zobowiązuje :gwizdanie: Majki a żałuj, żałuj krolu daj spokoj rodzina przedewszystkim :gwizdanie: Ty rozwodnik zamilcz :polew: - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE