Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema przecież się już witałeś
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
problem usunięto wczoraj więc wszyscy powinni już mieć OK ja nie mam usunietego problemu bo mi zamula jak cholera wiec kicha
-
Spoty Katowice i okolice
nie pij tyle bo sie wykonczysz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
glutosław takiej mocy nie ma, to Ci na górze tak zrobili...no i jest to od dawna, z paroma innymi słowami no to jutro się okaże, czy będziesz happy czy nie :> ci na gorze to mogli by sie wziasc za poprawienie szybkosci chodzenia tega forum bo jest masakra teraz już pwinno wszystko być ok moderator globalny coś zdziałał? gadal z glutoslawem i on juz dziala :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
glutosław takiej mocy nie ma, to Ci na górze tak zrobili...no i jest to od dawna, z paroma innymi słowami no to jutro się okaże, czy będziesz happy czy nie :> ci na gorze to mogli by sie wziasc za poprawienie szybkosci chodzenia tega forum bo jest masakra teraz już pwinno wszystko być ok no nie wiem to sie od paru dni juz pieprzy
-
Spoty Katowice i okolice
pije w kraku jeszcze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie narób sie :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no czyli jutro sie wszystkiego dowiemy co i jak [br]Dopisany: 21 Luty 2010, 20:43_________________________________________________ glutosław takiej mocy nie ma, to Ci na górze tak zrobili...no i jest to od dawna, z paroma innymi słowami no to jutro się okaże, czy będziesz happy czy nie :> ci na gorze to mogli by sie wziasc za poprawienie szybkosci chodzenia tega forum bo jest masakra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no widziałem wykresy po 190 km z 2.5 nie bedzie tak żle zgadujemy ile kuni wypluje 2.5tdi bish-kopta :gwizdanie: ja obstawiam jakieś 169KM z tego co wiem to Bishkoptowy klekocik nie trzymał nawet serii, no ale zobaczymy ile wyjdzie, sam jestem ciekaw :gwizdanie: ale byl robic popraweczki czyli nowa przeplywka czyszczenie tyrbiny wiec moze byc dobrze bede optymista i stawiam 190KM
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no widziałem wykresy po 190 km z 2.5 tylko każdy wie, że silnik 2.5 tdi to magia czyli idz jeszcze bish-kopt dac na tace do kosciola przed chipsem moze cos wiecej wykreci
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no widziałem wykresy po 190 km z 2.5 to serio jakies niepodatne te wozidla sa na chipsa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
koles poprawil fabryke
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema dzieki za browarek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
cos sie serio spokoj na forum zrobil :gwizdanie: wszyscy sobie wypoczywaja na łonie rodzinnym
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a co spamowac zaczynamy dopiero jakby nie gg to by stron juz bylo z 10
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja jak zwykle z rodzina jestem :gwizdanie: taaa rodzinnie na forum a jak ona swoje forum ja swoje odpal gg :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 18:19_________________________________________________ale totalne pustki :gwizdanie: a tam pustki ja jestem [br]Dopisany: 21 Luty 2010, 18:50_________________________________________________pucek dawaj bedziemy sami spamowac nie ma co albo krzykniemy ze impreza sie szykuje to sie moze kto zleci
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja jak zwykle z rodzina jestem :gwizdanie: taaa rodzinnie na forum a jak ona swoje forum ja swoje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja jak zwykle z rodzina jestem :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie z rana smigam na gielde :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
glutoslaw ma sie dobrze dzwonil do mnie wiec mozecie spac spokojnie zakupy robi budowlane zeby nie bylo :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
no to nie ciekawie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dla jasności - obiad nie będzie kosztował 10zł tylko więcej - ale z tej składki 110zł coś zostanie ale za mało, żeby pokryć koszt całego obiadu, dlatego zwiększenie składki o 10 pozwoli na zamówienie obiadu dla wszystkich ŁEP JAK SKLEP :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
nie ma szans na zmiane bo jest :kox:
- Spoty Katowice i okolice