Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. siema przecież się już witałeś
  2. problem usunięto wczoraj więc wszyscy powinni już mieć OK ja nie mam usunietego problemu bo mi zamula jak cholera wiec kicha
  3. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nie pij tyle bo sie wykonczysz
  4. glutosław takiej mocy nie ma, to Ci na górze tak zrobili...no i jest to od dawna, z paroma innymi słowami no to jutro się okaże, czy będziesz happy czy nie :> ci na gorze to mogli by sie wziasc za poprawienie szybkosci chodzenia tega forum bo jest masakra teraz już pwinno wszystko być ok moderator globalny coś zdziałał? gadal z glutoslawem i on juz dziala :polew:
  5. glutosław takiej mocy nie ma, to Ci na górze tak zrobili...no i jest to od dawna, z paroma innymi słowami no to jutro się okaże, czy będziesz happy czy nie :> ci na gorze to mogli by sie wziasc za poprawienie szybkosci chodzenia tega forum bo jest masakra teraz już pwinno wszystko być ok no nie wiem to sie od paru dni juz pieprzy
  6. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    pije w kraku jeszcze
  7. nie narób sie :gwizdanie:
  8. no czyli jutro sie wszystkiego dowiemy co i jak [br]Dopisany: 21 Luty 2010, 20:43_________________________________________________ glutosław takiej mocy nie ma, to Ci na górze tak zrobili...no i jest to od dawna, z paroma innymi słowami no to jutro się okaże, czy będziesz happy czy nie :> ci na gorze to mogli by sie wziasc za poprawienie szybkosci chodzenia tega forum bo jest masakra
  9. no widziałem wykresy po 190 km z 2.5 nie bedzie tak żle zgadujemy ile kuni wypluje 2.5tdi bish-kopta :gwizdanie: ja obstawiam jakieś 169KM z tego co wiem to Bishkoptowy klekocik nie trzymał nawet serii, no ale zobaczymy ile wyjdzie, sam jestem ciekaw :gwizdanie: ale byl robic popraweczki czyli nowa przeplywka czyszczenie tyrbiny wiec moze byc dobrze bede optymista i stawiam 190KM
  10. no widziałem wykresy po 190 km z 2.5 tylko każdy wie, że silnik 2.5 tdi to magia czyli idz jeszcze bish-kopt dac na tace do kosciola przed chipsem moze cos wiecej wykreci
  11. no widziałem wykresy po 190 km z 2.5 to serio jakies niepodatne te wozidla sa na chipsa
  12. koles poprawil fabryke
  13. siema dzieki za browarek
  14. cos sie serio spokoj na forum zrobil :gwizdanie: wszyscy sobie wypoczywaja na łonie rodzinnym
  15. a co spamowac zaczynamy dopiero jakby nie gg to by stron juz bylo z 10
  16. ja jak zwykle z rodzina jestem :gwizdanie: taaa rodzinnie na forum a jak ona swoje forum ja swoje odpal gg :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 18:19_________________________________________________ale totalne pustki :gwizdanie: a tam pustki ja jestem [br]Dopisany: 21 Luty 2010, 18:50_________________________________________________pucek dawaj bedziemy sami spamowac nie ma co albo krzykniemy ze impreza sie szykuje to sie moze kto zleci
  17. ja jak zwykle z rodzina jestem :gwizdanie: taaa rodzinnie na forum a jak ona swoje forum ja swoje
  18. ja jak zwykle z rodzina jestem :gwizdanie:
  19. siemacie z rana smigam na gielde :gwizdanie:
  20. glutoslaw ma sie dobrze dzwonil do mnie wiec mozecie spac spokojnie zakupy robi budowlane zeby nie bylo :gwizdanie:
  21. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no to nie ciekawie
  22. dla jasności - obiad nie będzie kosztował 10zł tylko więcej - ale z tej składki 110zł coś zostanie ale za mało, żeby pokryć koszt całego obiadu, dlatego zwiększenie składki o 10 pozwoli na zamówienie obiadu dla wszystkich ŁEP JAK SKLEP :polew:
  23. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nie ma szans na zmiane bo jest :kox:
  24. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a ja nie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.