Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zmien je wkoncu bo sie za toba nie da jechac aą tak dymi? jej mnie tez dymi ale co to wtryski mogą byc? popraw tego posta bo nie rozumiem aż tak dymi mironowi ? ze nie idzie za nim jechac? jejku u nas tez własnie auto dymi - czy to rzeczywiscie moga byc wtryski? np. u nas? co sie fiolet smiejesz powazne pytanie ci zadala :gwizdanie: więc odpowiem :gwizdanie: tak dymi strasznie - jechać się nie da a jak Wam dymi to mogę Wam załatwić wtryski po znajomości za 4600zł kpl. :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zmien je wkoncu bo sie za toba nie da jechac aą tak dymi? jej mnie tez dymi ale co to wtryski mogą byc? popraw tego posta bo nie rozumiem aż tak dymi mironowi ? ze nie idzie za nim jechac? jejku u nas tez własnie auto dymi - czy to rzeczywiscie moga byc wtryski? np. u nas? co sie fiolet smiejesz powazne pytanie ci zadala :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a co porabiasz jutro masz czas na spota
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zmien je wkoncu bo sie za toba nie da jechac taaaaa jak odpalasz rano brykę w Knurowie to w Pyskowicach ten dym widać :polew: :polew: pitek na ktora jutro masz do roboty bo bede u ciebie na wiosce zrobimy spota [br]Dopisany: 18 Luty 2010, 21:35_________________________________________________ A czemu ci nie wymienił :?: zajechałem na miejsce, koleś zabrał wtryski, popatrzył na nie i pyta: a ma pan "oringi" do nich ? tu i tu powinien być taki mały oring - niekiedy sa w kpl. a niekiedy nie. No to ja na to "nie mam :(" no i do domu - koleś zamówił w ASO i znowu jestem umówiony na wtorek Tyle wytrzymałeś to do wtorku jakoś dasz radę zawsze możesz te 5 dni jeździć corsą i tak jezdzi :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
spoko Diman gdzie tam do wtorku niezapomne siemasz Pitek Max co tam z butami odzyskałeś? ta zlodzij podrzucil mu adasie :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zmien je wkoncu bo sie za toba nie da jechac aą tak dymi? jej mnie tez dymi ale co to wtryski mogą byc? popraw tego posta bo nie rozumiem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zmien je wkoncu bo sie za toba nie da jechac
-
Spoty Katowice i okolice
kedzior mam nadzieje ze nie zapomniales o nagraniu plytki z hiciorami :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
glos oddany
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
każdy musi przemyśleć :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
siema max
-
Spoty Katowice i okolice
masz moj nr -> dzwoń Kanar był dzisiaj, nalełem mu pod korek panowie czzby macie na zbyciu jakas zupe po ciekawej cenie jestem jutro w robocie do 15, w sobote do 14 gadaj ze stanleyem on ci opowie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rudi chyba tego nie chcesz chce wiesz mi ze nie chcesz [br]Dopisany: 18 Luty 2010, 20:51_________________________________________________ale jak uważasz
-
Spoty Katowice i okolice
stanley co z tym tankowaniem kombinujemy cos jutro czy odpuszczamy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rudi chyba tego nie chcesz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nudze sie Zorganizuj ......... imprezkę :gwizdanie: czemu nie cos taki zdziwiony u mnie sa drzwi otwarte caly czas wiec jak masz ochote to wpadaj oczywiscie nie bez sprzetu :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nudze sie Zorganizuj ......... imprezkę :gwizdanie: czemu nie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pewnie Kasia siedzi obok kasia w robocie[br]Dopisany: 18 Luty 2010, 20:08_________________________________________________ narazie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nudze sie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ty powoli w alkoholizm wpadniesz Jeżeli chodzi o glutka to nic z tego .......... on jest wierny puckowi :gwizdanie: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
pogoń ją trochę niech wkońcu się weźmie i coś pożytecznego zrobi napiszę jej PW żeby jekies piwo po drodze kupiła to niech wezmie dwa to i ja wpadne z salatka :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
przez chwile byla nakrylem ja [br]Dopisany: 18 Luty 2010, 18:03_________________________________________________ cze diman siemano Co tam słychować:? Znowu się opier...?! na Dimana Kaśka pracuje, tak jak Basia na mnie no tu dobrze prawisz
-
Spoty Katowice i okolice
cze diman siemano
-
Spoty Katowice i okolice
o jest i nasza katowicka adrenalina :gwizdanie:n witam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to było by ciekawe ja myślę że jak znów zainwestujemy w dobrą vódkę, nie czeską to będzie dobrze NO ciekawie by było jakby cie moja upiła pozniej boksła, zawinęla w strecz i faje w du.... :polew: w strecz to pol biedy gozej by bylo jak by go zawinela w dywan i na smietnisko wywiozla :gwizdanie: