Treść opublikowana przez diman
-
Spoty Katowice i okolice
no to widze ze sie spotkam z kanarem gdzies w kolejce tez ide do kina moja mnie naciagla no ale nie moglem odmowic bo zaduzo sam ostatnio wychodze :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
żarciki a potem ból nad rozlanym płynem ustrojowym
-
Spoty Katowice i okolice
jakby bral to naserio to pewnie bym juz w szpitalu wyladowal
-
Spoty Katowice i okolice
A pisałem wczoraj do Oka że bardzo się lubicie nie no oko czai ze to wszystko to zarciki
-
Spoty Katowice i okolice
no to nie bedzie chyba problem bo oni w poruwnaniu do was nie spamuja nic :> :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
No zmieniłem na nowszy model Kędzior zrobił sobie lifting a ja chciałem być orginalny [br]Dopisany: 14 Luty 2010, 10:50_________________________________________________ty bulczas ale musze spytac jak oka o geneze tego niku :szukaj: Było już parę stron wcześniej domyslam sie ze bylo ale nie bylo mnie wczoraj i nie dam rady nadrobic tych 20 stron ktore tu u was pekly wiec bede musial zyc w niewiedzy No dobra nie będę ch..em i przypomnę Mam ksywę ogólnie Buła i w pracy zawołał na mnie jeden koleś Bulczas no i tak wymyśliłem że sobie zmienie tutaj tak :gwizdanie: dzieki za wyjasnienie spoko ma to jakis sens nie tak jak oko :nabijasie:
-
Spoty Katowice i okolice
No zmieniłem na nowszy model Kędzior zrobił sobie lifting a ja chciałem być orginalny [br]Dopisany: 14 Luty 2010, 10:50_________________________________________________ty bulczas ale musze spytac jak oka o geneze tego niku :szukaj: Było już parę stron wcześniej domyslam sie ze bylo ale nie bylo mnie wczoraj i nie dam rady nadrobic tych 20 stron ktore tu u was pekly wiec bede musial zyc w niewiedzy
-
Spoty Katowice i okolice
No zmieniłem na nowszy model Kędzior zrobił sobie lifting a ja chciałem być orginalny [br]Dopisany: 14 Luty 2010, 10:50_________________________________________________ty bulczas ale musze spytac jak oka o geneze tego niku
-
Spoty Katowice i okolice
Jakbym miał kasę to ani bym się nie zastanawiał :gwizdanie: cos ty z tym nikiem zrobil :gwizdanie: czy ty aby nie miales sie tylko pozbyc cyferek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema
-
Spoty Katowice i okolice
siemacie ja dopiero doszlem do siebie wiec sie u was przywitam i podzikuje za odwiedziny a o reszcie to pogadamy na spocie u was powyjasniamy se pare spraw
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to ja sie przywitam bo wczoraj juz nie bylo sil do tesciowej nie pojechalem wiec mialem troche luzu na odpoczynek ten tiger mnie niezle nakrecil oczy otwarte do 22.30 a sil nie bylo nawet na otwarcie kompa masakra ale impra spoko :notworthy: [br]Dopisany: 14 Luty 2010, 08:31_________________________________________________a i arek mialem ta wodeczke dla ciebie od somesa a ciebie nie bylo wiec nastepnym razem ci ja przywioze
-
Spoty Katowice i okolice
spoko wedle zyczenia
-
Spoty Katowice i okolice
hehe chodź chodź Diman się ucieszy dawac dawac do nas biegusiem ja jakos nie licze kilometrow jak do was jade medy jedne a jestem co tydzien
-
Spoty Katowice i okolice
http://www.zoomgirls.net/wallpapers/sexy_lingerie_girls_wallpaper-1440x900.jpg ty ja normalnie jedna znam ciekawe skad :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no jeszcze nie :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
no musialem nadrobic spam witojcie pany
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano
-
Spoty Katowice i okolice
dobra spadam narazie pany
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra spadam spac bo jutro wazny dzien
-
Spoty Katowice i okolice
spoko staram sie
-
Spoty Katowice i okolice
wielkie dzieki kezor juz zainstalowalem :notworthy:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i po co Ci to było :gwizdanie: [br]Dopisany: 11 Luty 2010, 22:39_________________________________________________Dziadek Diman, nadrabiasz??? :> no nadrabiam ku***a 15 stron co to ma byc alr ja sie chwalij furami nie bede zbyd dumny to z nich nie jestem wiec wybaczcie :gwizdanie: wybaczamy kto by chciał oglądać daewooooo :gwizdanie: to nie daewoo tylko zlota strzala :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i po co Ci to było :gwizdanie: [br]Dopisany: 11 Luty 2010, 22:39_________________________________________________Dziadek Diman, nadrabiasz??? :> no nadrabiam k**wa 15 stron co to ma byc alr ja sie chwalij furami nie bede zbyd dumny to z nich nie jestem wiec wybaczcie :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Somes chyba chciał przesyłke bezpośrednią - prawda ? A Rafał87 to nie jest ktoś z SK ? nie chciał przesyłki zbiorowej ? Krolu wiesz coś ? somes chcial swoja przesylke bo chcial miec szybciej :gwizdanie: a rafal87 jest z katowickiej ekipy