Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    tyskie jest lech ważne żeby było zimne i otwarte i byle nie reds lub friq or karmi [br]Dopisany: 11 Luty 2010, 19:28_________________________________________________ uuuuuu :thumbdown: pozniej bedzie drin
  2. widze ze tu ucichlo jak diabli :gwizdanie:
  3. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nic pssssyt bo musze jechac
  4. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nom się już doczekać niemogę :> krótkie spodenki koszulunia i pełen luzzzzzzz Max jak już będzie ciepło to niema się o co martwić zamarznąć już nie zamarzniemy więc zero problemu :polew: na piechotę się będzie do domu chodziło :polew: a nie dresik :gwizdanie:
  5. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    bo cie nie lubi
  6. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    fajna atmosfera bo ekipy gliwice i katowice sa za***iste zwłaszcza z katowic :polew: :no:
  7. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    hehe dobrze że niedawno była wypłata a co twoim zdaniem jest ciekawe? bo jak dla mnie to co chwilę się coś ciekawego tutaj przewija zgadza sie :nabijasie: i to wszystko co sie tu przewija zapomniałeś diman jeszcze dodać; hehe noi żarcie tak jak już dopisał Max te tematy to akurat zadziej ida nie wiem czemu a moze dlatego ze to forum
  8. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    fajna atmosfera bo ekipy gliwice i katowice sa za***iste
  9. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    hehe dobrze że niedawno była wypłata a co twoim zdaniem jest ciekawe? bo jak dla mnie to co chwilę się coś ciekawego tutaj przewija zgadza sie :nabijasie: i to wszystko co sie tu przewija
  10. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    hehe Pucek napewno by się ucieszył jak by mnie zobaczył :polew: jak *uj :polew:[br]Dopisany: 11 Luty 2010, 17:53_________________________________________________ wpadaj
  11. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    wpadajcie zapraszamy
  12. kolego moja kobitka ma rodzinke w twoich stronach to moze kiedys zrobimy jakiegos spota u ciebie :> wpierw się witasz na Sk a potem dopiero tu :gwizdanie: jakos tak wyszlo pierw tam spam czytalem bo byl pierwszy na liscie
  13. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    czy ty czasami nie powinienes sie uczyc spadaj stad
  14. siemacie [br]Dopisany: 11 Luty 2010, 14:23_________________________________________________ kolego moja kobitka ma rodzinke w twoich stronach to moze kiedys zrobimy jakiegos spota u ciebie :>
  15. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siemano
  16. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dobra spamerzy koncze na dzisiaj ide spac narazie
  17. dobra spamerzy koncze na dzisiaj ide spac narazie
  18. Oj nie mają ......... w Bukowinie będzie podobnie......... Wiec sie szykuj :gwizdanie: to ja chyba nie jadę :gwizdanie: jedz jedz cie owiniemy streczem beda fajne filmiki
  19. no wlasnie on jak jest w tych NL to sie do gliwic juz nie przyznaje tylko w swoim watku pisze
  20. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a ja mam iść jeszcze do garażu a ja na parking- pierdziele niech biora :gwizdanie:
  21. stawiaja przynajmniej 0,5l na glowe na spocie wiec sie nie ciesz ja po ostatnim letnim do tej pory raty splacam
  22. ja jeszcze jestem to co tak cicho siedzisz czytam to tu to tam Ty Diman nie czytaj , bo głupi tylko od tego czytania będziesz :gwizdanie: :polew: o mnie sie nie martw patrz na siebie
  23. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    otwieraj to piwo Max i nie świruj pawiana :polew: aż wstyd się przyznać ale tylko reds mi się ostał :smutas: podobnież też da się tym opić :gwizdanie: jednym co ja krolu jestem :polew: no max do takich malych ilosci nawet nie siada (patrz wczorajszego mcdonald'a) :gwizdanie:
  24. ja jeszcze jestem to co tak cicho siedzisz czytam to tu to tam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.