Treść opublikowana przez diman
-
Spoty Katowice i okolice
tyskie jest lech ważne żeby było zimne i otwarte i byle nie reds lub friq or karmi [br]Dopisany: 11 Luty 2010, 19:28_________________________________________________ uuuuuu :thumbdown: pozniej bedzie drin
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
widze ze tu ucichlo jak diabli :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
nic pssssyt bo musze jechac
-
Spoty Katowice i okolice
nom się już doczekać niemogę :> krótkie spodenki koszulunia i pełen luzzzzzzz Max jak już będzie ciepło to niema się o co martwić zamarznąć już nie zamarzniemy więc zero problemu :polew: na piechotę się będzie do domu chodziło :polew: a nie dresik :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
bo cie nie lubi
-
Spoty Katowice i okolice
fajna atmosfera bo ekipy gliwice i katowice sa za***iste zwłaszcza z katowic :polew: :no:
-
Spoty Katowice i okolice
hehe dobrze że niedawno była wypłata a co twoim zdaniem jest ciekawe? bo jak dla mnie to co chwilę się coś ciekawego tutaj przewija zgadza sie :nabijasie: i to wszystko co sie tu przewija zapomniałeś diman jeszcze dodać; hehe noi żarcie tak jak już dopisał Max te tematy to akurat zadziej ida nie wiem czemu a moze dlatego ze to forum
-
Spoty Katowice i okolice
fajna atmosfera bo ekipy gliwice i katowice sa za***iste
-
Spoty Katowice i okolice
hehe dobrze że niedawno była wypłata a co twoim zdaniem jest ciekawe? bo jak dla mnie to co chwilę się coś ciekawego tutaj przewija zgadza sie :nabijasie: i to wszystko co sie tu przewija
-
Spoty Katowice i okolice
hehe Pucek napewno by się ucieszył jak by mnie zobaczył :polew: jak *uj :polew:[br]Dopisany: 11 Luty 2010, 17:53_________________________________________________ wpadaj
-
Spoty Katowice i okolice
wpadajcie zapraszamy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kolego moja kobitka ma rodzinke w twoich stronach to moze kiedys zrobimy jakiegos spota u ciebie :> wpierw się witasz na Sk a potem dopiero tu :gwizdanie: jakos tak wyszlo pierw tam spam czytalem bo byl pierwszy na liscie
-
Spoty Katowice i okolice
czy ty czasami nie powinienes sie uczyc spadaj stad
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie [br]Dopisany: 11 Luty 2010, 14:23_________________________________________________ kolego moja kobitka ma rodzinke w twoich stronach to moze kiedys zrobimy jakiegos spota u ciebie :>
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
dobra spamerzy koncze na dzisiaj ide spac narazie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra spamerzy koncze na dzisiaj ide spac narazie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Oj nie mają ......... w Bukowinie będzie podobnie......... Wiec sie szykuj :gwizdanie: to ja chyba nie jadę :gwizdanie: jedz jedz cie owiniemy streczem beda fajne filmiki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no wlasnie on jak jest w tych NL to sie do gliwic juz nie przyznaje tylko w swoim watku pisze
-
Spoty Katowice i okolice
a ja mam iść jeszcze do garażu a ja na parking- pierdziele niech biora :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
stawiaja przynajmniej 0,5l na glowe na spocie wiec sie nie ciesz ja po ostatnim letnim do tej pory raty splacam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja jeszcze jestem to co tak cicho siedzisz czytam to tu to tam Ty Diman nie czytaj , bo głupi tylko od tego czytania będziesz :gwizdanie: :polew: o mnie sie nie martw patrz na siebie
-
Spoty Katowice i okolice
otwieraj to piwo Max i nie świruj pawiana :polew: aż wstyd się przyznać ale tylko reds mi się ostał :smutas: podobnież też da się tym opić :gwizdanie: jednym co ja krolu jestem :polew: no max do takich malych ilosci nawet nie siada (patrz wczorajszego mcdonald'a) :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja jeszcze jestem to co tak cicho siedzisz czytam to tu to tam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja jeszcze jestem