Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. o ktorej bo o 14.00 smigam znowu po moja do tych piekar
  2. ktoś musi robic żeby ktoś sie mógł bawic :polew: i dlatego zlot był udany a miales nie mowic mu ze go nie lubimy
  3. no i chyba tez tak zrobie dzieki nie musze zawiesc moja do roboty zastepuje jutro jakas kolezanke z innej placowki
  4. panowie potrzebuje jutro do piekar slaskich sie dostac ktoredy mam najblizej z knurowa [br]Dopisany: 19 Luty 2010, 23:04_________________________________________________chyba sie znaja ale nie jest pewna :gwizdanie:
  5. ja juz dawno [br]Dopisany: 19 Luty 2010, 22:51_________________________________________________ jak ta twoja kobitka ma na imie
  6. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no to rzeczywiscie ci sie pierdzieli ;(
  7. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    wymieniamy sie awariami bo Ty już odebrałeś pewnie swoją S// [br]Dopisany: 19 Luty 2010, 15:39_________________________________________________ a wymieniales walki moze bo tez siadaja Walki ori po regeneracji z tego co pamiętam u Swiątka. chydraulika w silniku cała ori wymieniana 35tkm temu
  8. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a wymieniales walki moze bo tez siadaja
  9. Przecież on już stary jest to ledwo te literki ogarnia :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Luty 2010, 15:29_________________________________________________ na modera sie nie nadaje A skasować ci posta :polew: [br]Dopisany: 19 Luty 2010, 15:30_________________________________________________ tylko sprobuj to ci nawet ta japonia nie pomoze jak cie dorwe na spocie
  10. na modera sie nie nadaje
  11. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    i tu wychodzi silnik 2.5tdi Już mnie w nim nic nie zaskoczy sinik jest dobry do jazdy ale jak sie cos zje..bie :wallbash: _________________ i tu wychodzi silnik 2.5tdi rolka to jeszcze pół biedy , oby nie hydraulika , bo wtedy wyjdzie 2.5 zrzuciłem osłone od rozrządu i było słychać z przodu silnika od rolek na początku myślałem że turbo sie wy...ło a co poszlo
  12. widzę że mu nie odpuszczasz bo nie będzie mi tu pierd...ł o wsiuchach i Bravo Bo jak on na chleb mówił bep a na g ó w n o papu to ja po najlepszych klubach górnego śląska się bujałem a do brawo to nawet ludzie z za granicy przyjeżdżali a on bawił się tymi zabawkami co miał do podłogi poprzykręcane :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 19 Luty 2010, 15:25_________________________________________________Pucek tylko nie przypal tej wody na tą zupkę :polew:
  13. Ale masz zryte marzenia marzenia? czy ja wiem czy to marzenia to może być prawda [br]Dopisany: 19 Luty 2010, 15:11_________________________________________________ nooo impreza była udana, ale w SG i tak najbardziej podobało mi się w BRAVO :gwizdanie: no to tam sie juz nie pobawimy :gwizdanie: niestety :gwizdanie: ale muza była dobra :> wporzowy tam byl park laski sie wyrywalo na laweczke :gwizdanie: to na "emeryta" też leciały ? ja spadam na dwór, temperatura na "+" więc można coś porobić :gwizdanie: jak ja tam chodzilem to jeszcze sie emerytury nie dorobilem
  14. Ale masz zryte marzenia marzenia? czy ja wiem czy to marzenia to może być prawda [br]Dopisany: 19 Luty 2010, 15:11_________________________________________________ nooo impreza była udana, ale w SG i tak najbardziej podobało mi się w BRAVO :gwizdanie: no to tam sie juz nie pobawimy :gwizdanie: niestety :gwizdanie: ale muza była dobra :> wporzowy tam byl park laski sie wyrywalo na laweczke :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Luty 2010, 15:16_________________________________________________ Do bravo to same wsiury chodziły klimat + muzyka... ja tam na laski nie patrzyłem :gwizdanie: laski wtedy jeździły zemną Za chłopami się oglądałeś :polew: wiedziałem że to napiszesz, dlatego też dopisałem że laski jeździły zemną u bedzie bigos z krałzy mamusia zostawila
  15. Ale masz zryte marzenia marzenia? czy ja wiem czy to marzenia to może być prawda [br]Dopisany: 19 Luty 2010, 15:11_________________________________________________ nooo impreza była udana, ale w SG i tak najbardziej podobało mi się w BRAVO :gwizdanie: no to tam sie juz nie pobawimy :gwizdanie:
  16. no to teraz cza zrobic jakas impreze w gwarku jak guru ma takie znajomosci
  17. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nie beda bo ostatnio sie wkurzyli jak glutoslaw moderator rozgonil towarzystwo do domow :gwizdanie:
  18. glut sie wstydzi klubu a taki moderator mial byc z niego
  19. nie pier_ol bo byłeś widziany razem z tym twoim łańcuszkiem przy tych gejowskich czarnych portach Jak byłem w gwarku to w czarnej zwykłej koszuli to nie wymyślaj ani razu nie byłem w gwarku w klubowej koszulce a już na pewno nigdy tam nie miałem wyciągniętego łańcucha na klucze to sam nie pie*dol :tongue4: potwierdzam - Guru miał czystą czarną koszulke - logo klubu na niej nie widziałem bo zasłaniał mi klubowy polar i smycz z długopisem a ja potwierdzam ze rzadzi na dyskach w klubowych ciuchach ale akurat nie w gwarku lecz imperium :gwizdanie:
  20. QRI nie ma breli :gwizdanie:
  21. siema pucek wyspany dzisiaj :gwizdanie:
  22. :polew: Glucio moderuje na forum a nie wie że jest moderowany w realnym świecie :polew: :polew:
  23. spoko o 17.40 na bp bede czekal nie spóźnij sie
  24. Konstruktywna odpowiedź To była odpowiedź żebyś dał radę zrozumieć musi byc bo mi znowu swieci piepszona kontrolka od poduszki a to dlatego ze znowu pozyczylem vaga :gwizdanie: postaraj się na razie nie dachować dzieki pamietam juz mnie raz ostrzegales ze teraz mi nie dzialaja zadne poduszki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.