Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
"i tata kozal mi sie trzymac od pana z daleka" :polew:[br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 23:22_________________________________________________dobra wybila strona 2980 wiec moga isc spac narazie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to wporzowe przywitanie macie z zona
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wiekowi sie niewysypiaja bo sie bawia a mlodziez siedzi w domu :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
koniki ????? :laghing2: ja przynajmniej jezdze na Ty to jazdą nazywasz :gwizdanie: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nara
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To co masz na myśli, że Ci te koniki pouciekały i złapać ich nie potrafisz :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no napewno nie bylo by niespodzianek bo tym to wogule nie idzie ruszyc z miejsca bo mocy brakuje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ten tylko te strony i strony :gwizdanie: skąd Ci to przyszło do głowy moze dla to i warunki sa dobre dla mnie to masakra jakas
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ten tylko te strony i strony :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema cycku ale sobie slodzicie dziewczynki paaa jaki zazdrosny 4u fenks
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema cycku ale sobie slodzicie dziewczynki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no i jestem i ja zona w domku wiec mozna sobie troche na forum posiedziec
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak to nie balujesz jak bukowina przed toba a i impreza sie tez jakas znajdzie :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no pojechali jakies 20 minut temu no i jeszcze darek (d4rk) nas odwiedzil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
;( między innymi muszę wejść na dach bloku, bo przychodzi o 12.00 jakiś kolo z kablówki i ma tam coś w naszym bloku podłączać.............średni mi się o uśmiecha bo jak narazie to wyglądam na wczorajszego ( przynajmniej tak sądzą sąsiedzi ) [br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 11:40_________________________________________________acha - i gadałem z Hugo nad wprowadzeniem do regulaminu kolejnego punktu - dotyczącego ograniczenia imprez klubowych do max 1 w miesiącu - muszę coś działać w tym kierunku bo sie przy Was wykończe [br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 11:41_________________________________________________Diman - a Ty na drzwiach mieszkania walnij napis "Holel A4 klub.pl" u mnie jest motel bo z parkingiem strzezonym :gwizdanie: [br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 15:03_________________________________________________ :polew: Qri - nie byliśmy moją furą - tylko Dimana - choć małe to znaczenie bo każda nasza fura jest szybsza od tych którymi tajniaki śmigali. Na początku nie wiedzieliśmy w sumie o co chodzi - z czasem zatrybiliśmy ale złodziei już nie było widać - oczywiście tajniakom i niebieskim też zwiali ( gonili ich od Żor ) za to my po kilku minutach znaleźliśmy, porzucony, odpalony, na włączonych światłach i otwartymi drzwiami i szybą skradziony pojazd ( skoda superb 1.9tdi ) - złodzieje przesiedli się do drugiej ( swojej ) fury i uciekli zostawiając skradzioną fure - a ich fura to było A4 B6 sedan ( jakieś 1.9tdi lub 2.0 ) czyli nic szybkiego [br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 13:05_________________________________________________Policja swoją KIą już praktycznie ich miała - siedziała im na ogonie kiedy to na jednym z zakrętów wyniosło ich, przywalili w krawężnik i złamali koło ( czy coś innego ) tak czy siak ich pościg dobiegł końca [br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 13:10_________________________________________________Jeszcze najlepsze było na koniec jak już staliśmy z glinami i tajniakami przy odzyskanej superb - tajniak mnie pyta czy konkretnie uciekali, nr rej. i.t.d. a ja do niego : Ciemne audi A4 model B6 rej. SO, sedan silnik, napewno nie 1.8T ani 3.0 bo nie miał podwójnego wydechu. Jak powiedziałem to ostatnie ( o wydechach ) to patrzył na mnie jak na ciula :polew: :polew: to wszystko co gada to prawda nie jakis film :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
;(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: wpadaj na kawe bo my sniadanie jemy wlasnie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie witaja sie chlopaki z kryminalnej
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra pany myślcie ja smigam do tesciowej na impre bede pozniej nieco na spocie nara
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemka Papa Diman jak Ty to widzisz? robisz jutro? ja to widze jak zawsze dobrze gibamy na spota potem smigamy sie bawic po zabawie smigacie do mnie na chate jutro robimy se pyszne sniadanie bo bedziemy sami jak juz wytrzezwiejecie to se pojedziecie do chaty albo jak cos sie rozkreci u katowiczan to tam tez podjedziemy i skonczymy znowu u mnie nad ranem :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano imprezowicze jak tam nastawienie na impre :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
do jutra ida spac cza sie wyspac na jutro
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jutro upuscisz nerwy a moze i cos innego chyba z żołądka mialem na mysli ten twoj pedzelek ze go wezmiesz i nim cos pomalujesz :gwizdanie: jakas fajna mulate mulate? czemu nie, ale obawiam się że nie mam szans pędzel bym z chęcią zamoczył, ale nie w takiej pierwszej lepszej, tylko w tej jedynej [br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 20:53_________________________________________________ Tobą to się nigdy nie będę przejmował noo myślę, przecież tylko niekiedy żartuję a tam nie masz szans ty jestes jakiejs slabej wiary cza bedzie ci pokazac jak sie dziadki bawia ale tak na powaznie z balkonikiem:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: z balkone czy bez i tak bedzie spoko