Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jutro upuscisz nerwy a moze i cos innego chyba z żołądka mialem na mysli ten twoj pedzelek ze go wezmiesz i nim cos pomalujesz :gwizdanie: jakas fajna mulate mulate? czemu nie, ale obawiam się że nie mam szans pędzel bym z chęcią zamoczył, ale nie w takiej pierwszej lepszej, tylko w tej jedynej [br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 20:53_________________________________________________ Tobą to się nigdy nie będę przejmował noo myślę, przecież tylko niekiedy żartuję a tam nie masz szans ty jestes jakiejs slabej wiary cza bedzie ci pokazac jak sie dziadki bawia ale tak na powaznie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jutro upuscisz nerwy a moze i cos innego chyba z żołądka mialem na mysli ten twoj pedzelek ze go wezmiesz i nim cos pomalujesz :gwizdanie: jakas fajna mulate
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jutro upuscisz nerwy a moze i cos innego
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
akurat to Ty jesteś gejem :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ja napewno juz padam na pysk :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
chyba pion pucek poziom to przy nas zachowuje :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to dawaj nr konta to ci kase wysle :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mysle ze tym razem jakas dobra porezana benzyna :> jak chcesz dawać tyle kasy na paliwo to można jechać jakiej kasy to ty nie stawiasz ;( :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mysle ze tym razem jakas dobra porezana benzyna :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ja jak juz mowilem do tesciowej na urodziny ale na spota wpadne jak najbardziej wiec myslcie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie gadaj, ja jestem zły, że wczoraj poszedłem... jedna pupa mi zrobiła mętlik w głowie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: jak ci sie podoba to zapros na jutro na dysce sie obaczy ja :gwizdanie: czy bedziecie do siebie pasowac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dokladnie tez tak do tego podchodze wiec cza sie gdzies wybrac i nadrobic stracone wrazenia :gwizdanie: jutro do strasznego chodźcie , panien od groma bo to akademiki i mało karków a można zrobić jak już wcześniej pisałem befor party u mnie na chacie bo mieszkam niedaleko. sie jutro zobaczy bo do tesciowej jutro pomykam wiec nie wiem o ktorej sie to skonczy a i na spota cza wpasc [br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 19:23_________________________________________________na urodziny oczywiscie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dokladnie tez tak do tego podchodze wiec cza sie gdzies wybrac i nadrobic stracone wrazenia :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
only chips
-
Spoty Katowice i okolice
no imprezy dziewczyny alkohol czyli to samo co zawsze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to cza isc na jakas dyske i sie dobrze zabawic przynajmniej nie ma szans, jutro płacę za przepływkę więc znów kasa poszła, jestem mega spłukany :gwizdanie: ja tez nie mam ale 5 dyszek jakos wyskrobiesz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to cza isc na jakas dyske i sie dobrze zabawic przynajmniej
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jutro zobaczycie wykresy na spocie dawaj tera bo nie wiem czy jutro bede :gwizdanie: Dobra pochwale sie z Seri mi wyplulo 166KM i 215NM a po chipe 201KM i 281NM :naughty: [br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 17:42_________________________________________________Ukłon dla compsportu i dla Mirona no stary jestem w szoku szacun przykro slyszec to dlatego cie tak objezdzalem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jutro zobaczycie wykresy na spocie dawaj tera bo nie wiem czy jutro bede :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
na co ty znowu musisz czekac nie robiles tego chipsa w końcu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano pany pucek egon chwalic mi sie tu zaraz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra ja smigam na zabrze po moja wiec jak juz sie zdecydujecie na powaznie to dzwoncie moj nr macie pa siema
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no widzisz ja tez dopiero tu bede o 21.30
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja i tak najpierw musialbym po moja jechac wiec chyba odpuszczam ;(
-
Spoty Katowice i okolice
heheheh ja się pojawiłem :gwizdanie: no jak zawsze siemacie