Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
sam idziesz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ehhhhhhhhhh mięczaki - przez was będę się teraz uczyć :wallbash: [br]Dopisany: 03 Marzec 2010, 19:56_________________________________________________nie wiem czemu ale mam przeczucie, że dziś byś coś Pucek wyrwał [br]Dopisany: 03 Marzec 2010, 19:59_________________________________________________nigdy tam w środe nie byłem ale czy dziś jest odpowiedni dzień [br]Dopisany: 03 Marzec 2010, 20:01_________________________________________________Pucek Ty będziesz wogóle spał przed jutrzejszym dniem on dla spokoju ducha juz poszedl spac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie mam maszynki...zapomniałem kupić :gwizdanie: a tak w ogóle to kasa mi się prawie skończyła już ja ci jeszcze wiszę 5 zł to ci dziś oddam [br]Dopisany: 03 Marzec 2010, 19:09_________________________________________________w piątek jest dzien kobiet - impreza ze streaptisem więc raczej odpada- chodźmy dziś :kox: no to pucek jestes ustawiony na wieczor za tego piataka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zapewniam transport na knurów i spowrotem [br]Dopisany: 03 Marzec 2010, 18:59_________________________________________________powaga - gaszę tu sie naprawde niebezpiecznie robi tez bede musial spadac stad [br]Dopisany: 03 Marzec 2010, 19:01_________________________________________________ maske to on juz ma
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale ten krolu kusi masakra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
lecz :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja padam na pys pierwsza ciezka szychta sie trafila
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano wieczorkiem
-
Spoty Katowice i okolice
dobra pany spadam spac nara
-
Spoty Katowice i okolice
dojebane co ale już teraz mam to nagrane , ostanio pod makiem w Sosnowcu puszczałem stara ta nuta jak Diman... :gwizdanie: :baseball:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra ja spadam bi jutro cza do roboty sie udac papa :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
jestem jestem pany dziekuwa za spota chociaż i tak twierdze ze katowice sie nie umieja bawic
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano no i doczytalem fura sie prezentuje bardzo fajnie ukryta, nie pozorna i ma wyglad jak dla mnie oczywiscie, rezacze powiedza ze slabo mi sie bardzo podoba a zlocik jak zlocik katowice nie umieja sie bawic
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
12ego ma być -3 i śnieżek 12-tego to może sypać ile wlezie ja chcę zrobić próbę ja oczywiście jutro wpadam na SK, jak by nie było a teraz uciekam spać bo jutro muszę już pójść do tej roboty [br]Dopisany: 01 Marzec 2010, 23:02_________________________________________________spadam trzymta sie do jutra
-
Spoty Katowice i okolice
ja tez spadam trzymta sie do jutra
-
Spoty Katowice i okolice
to podpisz pod tym jeszcze "jak je juz kupisz to zglos sie do dimana to ci je polozy" kładziesz kafle ? i nie tylko
-
Spoty Katowice i okolice
to podpisz pod tym jeszcze "jak je juz kupisz to zglos sie do dimana to ci je polozy"
-
Spoty Katowice i okolice
to auto Dimana :polew: :polew: to nie moje Diman, zmień tego avatara jest piekny ...i mnie podnieca :naughty:
-
Spoty Katowice i okolice
to auto Dimana :polew: :polew: to nie moje Diman, zmień tego avatara jest piekny
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie wychylam sie z tym bo Krolu bedzie mnie ścigał że mu laske odbiłem to ta sama ? może być na PW :drool: ta sama, ta sama poszło na PW bish wyslij do mnie tez
-
Spoty Katowice i okolice
to auto Dimana :polew: :polew: to nie moje
-
Spoty Katowice i okolice
te padło b7 a sorry Diman zapomniałem,że też masz b7 :baseball:
-
Spoty Katowice i okolice
siemian a moze bys jutro na spota wpadl obczailibysmy ta twoja furke
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
popatrzcie na laseczke pierwszą z prawej - w czymś białym z gołymi plecami a takich było dużo :gwizdanie: a ta co tyłem stoi się mega ruszała :kox: o tą moją Ci chodzi no o tą co zabroniłeś mi jej mówić ile masz lat :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
a co ma bo nic nie widze