Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. dobra zalatwicie mi po pol etatu
  2. to tworz jakis interes to mnie przyjmniesz
  3. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    fajne ale troche male w 17 lub 18 wygladaj bosko
  4. no jutro ide :gwizdanie: http://allegro.pl/item953670560_v_s_7_cali_digital_sharp_gps_win_ce_5_0_dvd_tv.html a tu cos dla majka moze nie ori ale otwarza wszystko i cena ta sama co dal majki :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 14:03_________________________________________________ musisz mi chyba jednak zalatwic ta robote u siebie
  5. poczym to wnioskujesz kolego
  6. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :gwizdanie:
  7. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja miałem wczoraj - niezapomniane przeżycie :decayed: no to gratulacje Krolu :!: wkoncu stales sie mezczyzna :oklaski: to nie tak jak myślisz... stanley wkładał węża, ja nie :polew: :polew: dobra, koniec z gejostwem tu musze potwierdzic stanley jest od weza i on go wsadza :polew: :nabijasie: :nabijasie: i całkiem nieźle mu to wychodzi sluchaj tego juz nie wiem nie sprawdzalem :gwizdanie:
  8. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja miałem wczoraj - niezapomniane przeżycie :decayed: no to gratulacje Krolu :!: wkoncu stales sie mezczyzna :oklaski: to nie tak jak myślisz... stanley wkładał węża, ja nie :polew: :polew: dobra, koniec z gejostwem tu musze potwierdzic stanley jest od weza i on go wsadza :polew: :nabijasie: :nabijasie:
  9. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    bylo by fajnie :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 11:10_________________________________________________w sumie to bylo drugie zapomnialem
  10. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    stanley to policz mnie wkoncu bo serio cza bedzie jechac na drugie tankowanie a tu pierwsze niue zaplacone :gwizdanie:
  11. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    bierz je najwyzej kupisz ten spraj :gwizdanie:
  12. wymaz i bedzie luzik
  13. nie pamiętam, nie zapisałem tegoNie wiem czy jutro będę... Jakiś nadgorliwy moderator usunął mi wątek... co za dziad... zrobiłem go na nowo, bo wg mnie nie narusza regulaminu... :gwizdanie: najwyżej będę miał nowe konto nie poddawaj sie ci moderatorzy sie panosza na tym forum jakby byli u siebie w domu niech se porzadki robia napisał, ze niby nielegalne oprogramowanie, a w wątku nie ma nic, że dodaje program do kabelka... masz w jesdnym momencie napisane [br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 10:09_________________________________________________Cena 81 usd z wszystkimi opłatami - czas oczekiwanie około tygodnia. Jak większość z WAS wie - kabelek działa - wszystko jest tak jak należy good good - kabelek jest wraz z oprogramowaniem Robimy zamówienie grupowe, cena jeśli uzbieramy 10 osób cena 1 szt powinna wyjść wraz z wszystkimi kosztami około 75 usd... (może i mniej, + koszty wysyłki dla ludzi spoza naszego regionu) Ci którzy wpłacili 27 zł na sztukę próbną - odliczę po prostu te 27 zł od ceny :gwizdanie:
  14. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Arek, drugi dzień masz ten sam avatar ...bo został zaakceptowany Ty się zabierz do roboty, bo wykonam jeden telefon... :polew:
  15. nie pamiętam, nie zapisałem tegoNie wiem czy jutro będę... Jakiś nadgorliwy moderator usunął mi wątek... co za dziad... zrobiłem go na nowo, bo wg mnie nie narusza regulaminu... :gwizdanie: najwyżej będę miał nowe konto nie poddawaj sie ci moderatorzy sie panosza na tym forum jakby byli u siebie w domu niech se porzadki robia
  16. :polew: kombinujesz jak prawdziwy spotowicz [br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 09:38_________________________________________________ jeszcze nerka i w calym miesiacu masz piatki wolne jest fajna zabawka BiTurbo (ok 250 PS i waga 700 kg) za 10 tys zl wiec mozna by fajnie zamieszac na street'ach :gwizdanie: do seicento wsadzili ten silnik :gwizdanie:
  17. aaaa no tak Diman nie chcesz sobie kupic BiTurbo :?: :gwizdanie: ja co ty z blb sobie nie radze a co dopiero z biturbo :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 09:28_________________________________________________ do ciebie sie podpiolem :gwizdanie: a poważnie to ze skrzynia sie nie udalo mi podlaczyc musialbys sie Krola spytac jemu sie udalo ok jutro może sie zjawie to z nim pogadam jak będzie pewnie bedzie jak zawsze :>
  18. do ciebie sie podpiolem :gwizdanie: a poważnie to ze skrzynia sie nie udalo mi podlaczyc musialbys sie Krola spytac jemu sie udalo
  19. bo pucek ma nocki :> :gwizdanie:
  20. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    tu bijesz do setna tez sie zastanawiam od jakiegos czasu nad tym :gwizdanie: no i oczywiscie siemacie z rana
  21. siemano dzis pierwszy jestem wiec serio cos sie porobilo
  22. no to zycze powodzenia* *-nie dziekuj[br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 09:49_________________________________________________ nie wszyscy moga miec tak dobrze jak ja cos slabo szukasz z taka podwyzka to wal w b8 odrazu
  23. Żeby przypadkiem ci nie oddał zanim cię wywalą ale jak jebne mu kluczem 70'ką to raczej nawet nie kwiknie a co dopiero miałby oddać ty moze wprawadz dykusje lepiej bo jeszcze siedziedz pojdziesz i tyle bedzie z tych twoich czynow :gwizdanie: spoko dzisiaj ciąg dalszy pertraktacji :gwizdanie: a jak się nie dogadam to na bezczela trzeba będzie porzucić ten zakład pertraktuj rozmowa to podstawa powodzenia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.