Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. diman ale wychodzic nie musisz :gwizdanie: :gwizdanie: no teoretycznie nie musze ale kasa do mnie sama nie przyjdzie
  2. pucek to pewnie przez ten j**any snieg w marcu taka handra ja co wstaje rano i patrze za okno a tam bialo to szlak mnie trafia
  3. bo nie ma miodzio moderatora :polew:
  4. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    JA pindole co za obciachowa A4 obiachowa to by była jakbym miał pod machą 2,5 co ty godosz 2,5 rulez :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 15:20_________________________________________________ JA pindole co za obciachowa A4 obiachowa to by była jakbym miał pod machą 2,5 :polew: teteteet a Ciebie kto o zdanie pytał a ty co z tym pieknym nickiem sie tam napinasz
  5. ja chce wiosny a ty mi tu ku***a wyjezdzasz z wypadem na narty sam se to biale gówno
  6. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    JA pindole co za obciachowa A4 obiachowa to by była jakbym miał pod machą 2,5 :polew:
  7. ja chce wiosny a ty mi tu k**wa wyjezdzasz z wypadem na narty
  8. to idź se bałwana ulep no ile jeszcze będzie jeszcze ten śnieg leciał ja już chcem letnie ;( j**ane białe gówno chrzani moje wszystkie plany pomału
  9. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siemano
  10. siemacie z rana pojadę ja z kawału "jak ja nienawidzę tego pieprzonego białego gówna" ;(
  11. ale sie rozmarzyliście fiu fiu
  12. no czamu nic nie godosz :gwizdanie: łehhh R8 - komu sie nie marzy ja poki co poczekam az a5 beda w bardziej przestepczych cenach albo takie s5 3.0 tfsi wyrwac :gwizdanie: moze za 3 lata - jak moja czarna skarbonka sie do tego czasu sie nie rozsypie no to powiem ci QRi ze plany ambitne powodzenia mi tam wystarczy tylko poczciwe S4 b8 wiesz jak to jest w zyciu trzeba miec jakies tam cele marzenia w a5 jestem zakochany [br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 16:53_________________________________________________ marzy to mi sie pomaranczowe gallardo nie no jasne cele cza miec gallardo powiadasz :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 16:56_________________________________________________no nic cza sie udac wkoncu sciagnac fure na parking po wczorajszej imprezie :gwizdanie:
  13. no czamu nic nie godosz :gwizdanie: łehhh R8 - komu sie nie marzy ja poki co poczekam az a5 beda w bardziej przestepczych cenach albo takie s5 3.0 tfsi wyrwac :gwizdanie: moze za 3 lata - jak moja czarna skarbonka sie do tego czasu sie nie rozsypie no to powiem ci QRi ze plany ambitne powodzenia mi tam wystarczy tylko poczciwe S4 b8
  14. no czamu nic nie godosz :gwizdanie:
  15. na kompie nie będzie efektu , w kinie jest dojeba*y efekt film za pare dolców , a zajebisie sie bałem coś w styl blair witch projekt PS. zabójcą jest ogrodnik :polew: no i obejrzalem troszke ciary sa ogladalem po angielsku wiec troche lipa sciagam jeszcze raz z napisami
  16. a ja sobie ogladam paranomal activity bracik mi smaka wczoraj zrobil musze to obczaic :>
  17. ale moj jest wyposarzony w klucze roznej masci
  18. jak potrzebujesz garaz to ja mam ale nie ogrzewany wiec luzik dawaj do mnie :gwizdanie:
  19. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Nie martw się Arek, mi też nic nie posłał czekajta pany juz wam wysylam :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 13:38_________________________________________________pany poszlo mozecie odlukac
  20. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    trza jej przyznać że jest fotogeniczna :gwizdanie: aparat ją kocha jak by chciała to mogłbym jej pstryknąć jakieś foto :gwizdanie: no ja widze jak ty pstrykasz te foto jej :gwizdanie:
  21. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a kto do diaska jest niepelnoletni Gracjan u racja to dawaj na pw :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 13:15_________________________________________________o ja cie nie pierdziele dobrze ze tego tu nie wkleiles dobra jest :gwizdanie:
  22. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    na ktorym kanale jada Polsat a oprocz polsatu bo nie mam ;(
  23. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a kto do diaska jest niepelnoletni

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.