Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano z rana ale fajna impreza cza sie napic :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
a co ty jestes drwal drzewo bedziesz zabieral
-
Spoty Katowice i okolice
no to wpadaj my wracamy do chaty autem jednym :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
no i ja tez ide i pucek tez wali no Wy sie zaliczacie do SG
-
Spoty Katowice i okolice
no i ja tez ide i pucek tez wali
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to co tu cholera sie dzieje nikt w sobote nie pije ;(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie z rana poszedłem ciutke za wcześnie spać cholera akcja widzę się nieźle potoczyła no i panowie najlepsza wiadomość dnia zdarzę wymienić felunek na letni Arek ta b6 piękna bierz ją
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no bedziemy bo przyszly weekend tez ma byc bardzo cieply i sloneczny
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
widze ze mania rezania dosiegla i ciebie jakieś 8 lat temu [br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 11:02_________________________________________________a jak chodzi o rezanie to najwięcej kasy poszło w B6 - i powiedziałem wtedy, że już w żadne auto tyle nie wsadzę wtedy na to nie patrzyłem - bo kasa była to sie robiło i uciecha była
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
widze ze mania rezania dosiegla i ciebie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
może nawet dzisiaj dzisiaj nie zakladaj bo mi bedzie zal ;( a ja nie dam rady dzisiaj zalozyc nie będzie Ci żal - bo hamulce będą dzisiaj jeszcze wieśniacko wyglądały - fajne będą dopiero po niedzieli a tam wiesniacko miales tak w zeszlym roku i nie narzekales :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
może nawet dzisiaj dzisiaj nie zakladaj bo mi bedzie zal ;( a ja nie dam rady dzisiaj zalozyc
-
Spoty Katowice i okolice
co tam, nie robisz ? na 12 dopiero bo wczoraj wrocilem pozno do chaty z roboty o 01.00 nad ranem oczywiscie od 6.00 rana :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
widze ze zarobiony jestes no ja tez juz mysle nad zmiana kół zeby do bukowiny na letnich juz jechac
-
Spoty Katowice i okolice
siemacie Panowie i Pani
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Na spocie będziesz :?: chyba bede :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie z rana wyspany po robocie a dzis na 12 wiec jest troche czasu jeszcze na forum
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ja jeszcze nadrobie i tez spadam to do jutra pucol
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
niezle co jak robic to do konca czyli dzisiaj tzn w piątek nie pracujesz :gwizdanie: skończyliście tam robotę? czy jeszcze pojedziecie? jutro robie ale dopiero na 10 ale dali nam dychnąc
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
niezle co jak robic to do konca
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to i ja sie przywitam po robocie :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra pany ja spadam bo jutro 600KM do roboty cza gnac i spowrotem oczywiscie wiec do jutra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
co za terror :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 22:38_________________________________________________zaczynam sie bac tego forum [br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 22:39_________________________________________________ :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
narazie nie można nic zrobić dopiero za jakiś czas - narazie mają blokade konta na 99 lat :gwizdanie: :nabijasie: nie śmiej się z cudzego nieszczęścia :gwizdanie: nie no jasne sorry :polew: