Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    poka zdjecia
  2. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siema OKO widzę ze się muszę przestać przywalać do twojego nicka bo zmiana nastąpiła z dedykacją dla Ciebie :gwizdanie: ale i tak musisz mi podac geneze tego niku bo tego nie przeboleje :gwizdanie:
  3. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siema OKO widzę ze się muszę przestać przywalać do twojego nicka bo zmiana nastąpiła hehe Diman przyjeżdzasz na kawe i tankowanie Max juz dzisiaj u mnie był jeszcze za jedno tankowanie nie zaplacilem ale w sumie mam juz pomalu pusto :gwizdanie:
  4. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siema OKO widzę ze się muszę przestać przywalać do twojego nicka bo zmiana nastąpiła
  5. sorry ;( ja odpadam bo musze do mamy isc na imprezke wczoraj miala urodziny :gwizdanie: ale sie wymigał :polew: :polew: jak nie wierzysz to se naszej klasie sprawdz kiedy miala
  6. sorry ;( ja odpadam bo musze do mamy isc na imprezke wczoraj miala urodziny :gwizdanie:
  7. pytal ile go skasujesz
  8. od poczatku jakos nie ustawilem dziadki tak mają [br]Dopisany: 13 Marzec 2010, 10:46_________________________________________________krolu ty sie szykuj bede o 12.00 :gwizdanie:
  9. siemano dzięki panowie za życzenia no bulik tu mnie zaskoczyłeś spostrzegawczością widzę ze nasza klasę przeglądasz :gwizdanie:
  10. dobra pany ja spadam nara
  11. jakoś Cię nie lubią nie mam nawet listy ludzi :wallbash: :wallbash: Widzisz Krolu net cię wy***ał Nie warto tylko na nim polegać kurcze... jeden koleś nie podał nicku w przelewie :wallbash: :wallbash: Ja nie podałem, napisałem tylko "Za kabelek" ale ty jesteś z KALET - to odrazu wiadomo.. dojdę do tego po pw... :wallbash: [br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 23:04_________________________________________________ale jestem zły... gdzie jest guru on ma kontakty z lukaszemr z hugiem itp on by mi załatwił no jak on zacznie zalatwiac to bana dostaniesz
  12. miron to byl zielony przyczailem go
  13. chudineze widzialem go jak sie czaił
  14. spokojnie [br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 22:43_________________________________________________ale nie mogę tak po zlocie odrazu do domu przychodzić bo żonka pomyśli, że mam coś na sumieniu - już 3 razy się mnie pytała czy napewno nigdzie dzisiaj nie idziemy Mirek, widzisz sam myślisz o sobie non stop, a to może żonka coś ma w zanadrzu i chce cię wygnać i przez to się pyta czy na pewno nigdzie nie wychodzisz napewno a ten jej pokrzyżował plany :gwizdanie:
  15. z ełu chyba :gwizdanie:
  16. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    widze kolezanko :gwizdanie: ze sie zadomowilas na forum :>
  17. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    hahahah pięknie udało Ci się mój nick zapisać :polew: ja mam 17" na szczescie to moze sie tam czasami pokarze :gwizdanie:
  18. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siema _oko1234
  19. to gdzie mam podjechac po te browary efekty :gwizdanie:
  20. u to zycze powrotu do zdrowia
  21. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    spoko zapraszamy i oczywiscie nie tylko Ciebie moze ktos jeszcze bedzie mial ochote
  22. efekty kolorystyczne bajeranckie co

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.