Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. narazie nie można nic zrobić dopiero za jakiś czas - narazie mają blokade konta na 99 lat :gwizdanie: :nabijasie:
  2. to go nie podpuszczaj fure ma i te 3KM nic by tu nie zmienily wazne ze sam zadowolony jest
  3. kolego posc PW do mirona78 zapytaj pewnie jeszcze sa miejsca
  4. jeszcze jest Corsa B z LET'em na pokladzie :gwizdanie: kumpel z Zor ale ma napiety grafik no co [br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 21:19_________________________________________________co to krolu zrezygnowales :gwizdanie:
  5. no to czemu do mnie nie podjechales sie po knurowie przylansowac lans to będzie jutro jak założę avusy :decayed: A co wiosna przyszła już? :gwizdanie: od weekendu po 15 stopni :gwizdanie: No też słyszałem...., zajebioza. Polećcie jakiś warsztat co polerkę feli robi? :gwizdanie: arka zapytaj
  6. no to czemu do mnie nie podjechales sie po knurowie przylansowac lans to będzie jutro jak założę avusy :decayed: A co wiosna przyszła już? :gwizdanie: od weekendu po 15 stopni :gwizdanie: jedziesz na letnich do bukowiny
  7. no to czemu do mnie nie podjechales sie po knurowie przylansowac lans to będzie jutro jak założę avusy :decayed: :gwizdanie:
  8. no to czemu do mnie nie podjechales sie po knurowie przylansowac
  9. Najbardziej mnie wkur... to, że fachowvy a ASO tak spier....! :wallbash: No teraz furka leci choć nie wiem czy to koniec... dalsza moc to juz troszke wieksza kasa :gwizdanie:
  10. Akjam fura nareszcie zaczela miec porzadna moc i widze ze 2 KM wiecej od mojego ci wyszlo no graty
  11. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    fajne kawałki co nie? masz już jakiś ulubiony? jawol jawol ty libe alkohol no jeszcze nie ale moze cos wybiore wkrótce
  12. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no nie wiem czy chcesz :gwizdanie: no i oczywiscie ze doszedlem do konca i polskich utworow i co przesłuchałeś je całe?? nie no szacun no cale wporzo
  13. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no nie wiem czy chcesz :gwizdanie: no i oczywiscie ze doszedlem do konca i polskich utworow
  14. gorzej jak się okaże ze Iwonka to facet :polew:
  15. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siemacie kędzior plyta jest niezlym hartcorem
  16. siemano nareszcie w domu po robocie no i do czekolady nie pojechalem ;( a taki smak jest
  17. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    hehe mam nadzieję tylko że się nie obraził na nas :gwizdanie: ja zawijam spać hehe a doszedłeś do harkorowych kawałków? :polew: :nabijasie: wlasnie nie doszedlem za blisko do domu mialem
  18. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dzieki pany za dzisiaj no WIELKIE PODZIEKOWANIA DLA KĘDZIORA ZA PLYTE :notworthy: za***ista jest troche w trasie mi umilala powrot :gwizdanie: :>
  19. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ty sie zbieraj ja spadam
  20. Kto ja tak ty zbieraj dupe pojedziemy te mendy z katowic odwiedzic Ja nie jadę szczerze to mi się nie chce :gwizdanie: to ja spadam
  21. Kto ja tak ty zbieraj dupe pojedziemy te mendy z katowic odwiedzic
  22. bede ale odrobine pozniej bo dopiero wbilem na chate po robocie a tak wogule to siema cholera czyli muszę nagrać płytkę hehe siemka biegusiem [br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 18:50_________________________________________________ bede ale odrobine pozniej bo dopiero wbilem na chate po robocie a tak wogule to siema Od razu widać ze coś kręcisz a ty co se tu podśmiec**jki robisz
  23. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siemacie
  24. bede ale odrobine pozniej bo dopiero wbilem na chate po robocie a tak wogule to siema

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.