Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jak cie to pocieszy to mozesz moim podjechac
  2. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    zgadza sie kezor nie braknie ty i tak malo mozesz :polew:
  3. wiem dzwonila jakies 15 minut temu i sie dogadaly wiec luzik no i majkel dobrze prawi 3 miejscowki nam trzymaj :gwizdanie:
  4. jak najbardziej jestem za, ustalone mamy wszystko i trzymamy sie planu
  5. A taka o Warszawiakach zadnych klotni nie ma
  6. ja jade wlasnie tak jak mi pasuje wiec co sie czepiasz
  7. dawaj o 10 pojedziemy na 4 fury :gwizdanie: a jaki macie program trasy ? gdzie się z Majkim spotykasz ? spotykam sie na autostradzie na wysokosci shella na rudzie ślaskiej a co do trasy to smigamy autobana do krakowa potem dalej na zakopane i bukowina po drodze prawie jest czyli spotykacie się o 10 w rudzie śląskiej , czy na autostradzie ? albo inaczej o której Ty wyjeżdzasz z knurowa to sobie podjadę ja wyjezdzam o 10 z knurowa to podjedz jak chcesz co ty pucol sie tak napinasz dojedziesz przeciez ja nie widze problemu zadnego rozpiz*zielu nie robie zapytal to mu grzecznie odpowiadam a ty mi tu cos dowalasz jak nie chcesz to nie jedz ja nie widze problemu
  8. dawaj o 10 pojedziemy na 4 fury :gwizdanie: a jaki macie program trasy ? gdzie się z Majkim spotykasz ? spotykam sie na autostradzie na wysokosci shella na rudzie ślaskiej a co do trasy to smigamy autobana do krakowa potem dalej na zakopane i bukowina po drodze prawie jest
  9. dawaj o 10 pojedziemy na 4 fury :gwizdanie:
  10. diman jak forma forma jest jak nigdy dwie kapy i leze [br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 17:50_________________________________________________ No tak Ty wiesz najlepiej Ale tupet zartuje mam paliwo jeszcze
  11. siemacie przed bukowina ja juz po robocie fura umyta [br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 17:45_________________________________________________ nie bo ty masz trefne paliwo :gwizdanie:
  12. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    pół drogi za mną, pół drogi z Tobą Rozumie że przesiadka w biegu bo żadna przerwa nie jest przewidziana :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 21:55_________________________________________________ kedzior ale ty jesteś ważny bija się o ciebie :gwizdanie: Czy ktoś się tu biję :gwizdanie: no dobra kłócą
  13. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    kedzior ale ty jesteś ważny bija się o ciebie :gwizdanie:
  14. ja oddaje za 50 do mycia odkurzania i woskowania nie mam kiedy sam tego zrobic normalnie wyrabiam sie w 20zł max
  15. to fakt - może wszyscy już mieli takie ciśnienie, że ich do szpitali poodwozili - nie wytrzymali napięcia to chyba emerytów Diman, nie wiem czy opłaca Ci się aż tak odpicować auto, skoro w sobotę ma padać ja tylko umyje i odkurzę i żadnego wosku nie nakładam, mam zamiar zainwestować w "megłajersa" więc jeszcze będzie czas pucol za mycie daje 30 zł a za woskowanie 20 zł wiec sie oplaca bedzie latwiej woda splywac
  16. spoko jak chcesz to wpadaj podjedziemy na parking
  17. jak to slabe nastroje u mnie wszystko wporzadalu auto idzie jutro do mycia do gliwic woskowanie i takie tam :gwizdanie: troszke potrenowalem wczoraj
  18. no i dotarlem do chaty caly i zdrowy, ale bylo grubo wczoraj trening jak cholera przed bukowina :gwizdanie:
  19. W piatek to bedziemy Wyborowi albo Finlandiowcy jak juz pisalem finlandowcy :gwizdanie:
  20. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siemacie bracia i siostry musze sie przyznac ze jutro niestety was nie odwiedze ubolewam ale niestety robota ruszyla i cza na delegacje jechac
  21. a ja mendy jutro nie jade do kato bo mam delegacje do tomaszowa
  22. niezla bo to siostra krola :gwizdanie: to jaka ma byc siema z wieczora
  23. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    bo szwgier takim czyms handluje moge spytac jaka ma cene
  24. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    stanley a jakie te dystanse potrzebujesz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.