Treść opublikowana przez diman
-
Spoty Katowice i okolice
jak cie to pocieszy to mozesz moim podjechac
-
Spoty Katowice i okolice
zgadza sie kezor nie braknie ty i tak malo mozesz :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wiem dzwonila jakies 15 minut temu i sie dogadaly wiec luzik no i majkel dobrze prawi 3 miejscowki nam trzymaj :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak najbardziej jestem za, ustalone mamy wszystko i trzymamy sie planu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A taka o Warszawiakach zadnych klotni nie ma
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja jade wlasnie tak jak mi pasuje wiec co sie czepiasz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dawaj o 10 pojedziemy na 4 fury :gwizdanie: a jaki macie program trasy ? gdzie się z Majkim spotykasz ? spotykam sie na autostradzie na wysokosci shella na rudzie ślaskiej a co do trasy to smigamy autobana do krakowa potem dalej na zakopane i bukowina po drodze prawie jest czyli spotykacie się o 10 w rudzie śląskiej , czy na autostradzie ? albo inaczej o której Ty wyjeżdzasz z knurowa to sobie podjadę ja wyjezdzam o 10 z knurowa to podjedz jak chcesz co ty pucol sie tak napinasz dojedziesz przeciez ja nie widze problemu zadnego rozpiz*zielu nie robie zapytal to mu grzecznie odpowiadam a ty mi tu cos dowalasz jak nie chcesz to nie jedz ja nie widze problemu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dawaj o 10 pojedziemy na 4 fury :gwizdanie: a jaki macie program trasy ? gdzie się z Majkim spotykasz ? spotykam sie na autostradzie na wysokosci shella na rudzie ślaskiej a co do trasy to smigamy autobana do krakowa potem dalej na zakopane i bukowina po drodze prawie jest
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dawaj o 10 pojedziemy na 4 fury :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
diman jak forma forma jest jak nigdy dwie kapy i leze [br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 17:50_________________________________________________ No tak Ty wiesz najlepiej Ale tupet zartuje mam paliwo jeszcze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie przed bukowina ja juz po robocie fura umyta [br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 17:45_________________________________________________ nie bo ty masz trefne paliwo :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
pół drogi za mną, pół drogi z Tobą Rozumie że przesiadka w biegu bo żadna przerwa nie jest przewidziana :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 21:55_________________________________________________ kedzior ale ty jesteś ważny bija się o ciebie :gwizdanie: Czy ktoś się tu biję :gwizdanie: no dobra kłócą
-
Spoty Katowice i okolice
kedzior ale ty jesteś ważny bija się o ciebie :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja oddaje za 50 do mycia odkurzania i woskowania nie mam kiedy sam tego zrobic normalnie wyrabiam sie w 20zł max
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to fakt - może wszyscy już mieli takie ciśnienie, że ich do szpitali poodwozili - nie wytrzymali napięcia to chyba emerytów Diman, nie wiem czy opłaca Ci się aż tak odpicować auto, skoro w sobotę ma padać ja tylko umyje i odkurzę i żadnego wosku nie nakładam, mam zamiar zainwestować w "megłajersa" więc jeszcze będzie czas pucol za mycie daje 30 zł a za woskowanie 20 zł wiec sie oplaca bedzie latwiej woda splywac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spoko jak chcesz to wpadaj podjedziemy na parking
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak to slabe nastroje u mnie wszystko wporzadalu auto idzie jutro do mycia do gliwic woskowanie i takie tam :gwizdanie: troszke potrenowalem wczoraj
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no i dotarlem do chaty caly i zdrowy, ale bylo grubo wczoraj trening jak cholera przed bukowina :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
W piatek to bedziemy Wyborowi albo Finlandiowcy jak juz pisalem finlandowcy :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
siemacie bracia i siostry musze sie przyznac ze jutro niestety was nie odwiedze ubolewam ale niestety robota ruszyla i cza na delegacje jechac- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ja mendy jutro nie jade do kato bo mam delegacje do tomaszowa- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
niezla bo to siostra krola :gwizdanie: to jaka ma byc siema z wieczora- Spoty Katowice i okolice
bo szwgier takim czyms handluje moge spytac jaka ma cene- Spoty Katowice i okolice
stanley a jakie te dystanse potrzebujesz - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE