Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no chyba to juz jest pewne 5 stopni bylo rano :gwizdanie:
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
kto by chciał takie truchło :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
siemano to co miszka pijesz cos czy wymiekles :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano z rana
-
Spoty Katowice i okolice
no stary dwa razy nie mow bo ci rozniesiemy ta nowa chałupę
-
Spoty Katowice i okolice
dobra pany ja sie zawijam do wyra nara i zapraszam na spota do gliwic kto moze
-
Spoty Katowice i okolice
No ta ale może bym podjechał z dimanem do Ciebie choć widzę, że diman się Twojej boi... :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 23:58_________________________________________________ To co w końcu było nie tak? co sie dziwisz ze sie boja ja jej nie znam to mam prawo sie bac miszka z nia mieszka i dopiero sie boi wiec co mi sie dziwisz
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
to sie dobrze sklada bo ja tez mam wolne wiec dawaj jutro do mnie ja zapraszam,bo jutro mi robią kuchnie - ciag dalszy więc możemy pochlać i ich dojechać na koniec a co akjam też się piszesz :gwizdanie: do ciebie nie jade bo mowiles ze masz problemy z twoja wiec moze byc bitka u was w chaci i bede musial wydupiac bez butow to se odpuszcze :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
:polew: A co do tego picia to już zaczynacie od rana jutro? a jak, jak pic to od rana [br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 23:50_________________________________________________stanley podpatruje moze tez sie dolaczy jutro- Spoty Katowice i okolice
to sie dobrze sklada bo ja tez mam wolne wiec dawaj jutro do mnie- Spoty Katowice i okolice
ja :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 23:43_________________________________________________ moge tez bo bym sie cos napil- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:good:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spoko jak znajdziesz chwilke to wpadaj po 18.00 sie juz porządków nie robi wiec masz luz- Spoty Katowice i okolice
miszka sie swieci jeszcze na zielono[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 23:33_________________________________________________rafal jest- Spoty Katowice i okolice
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
stoimy sobie gadamy na rózne tematy smiechu kupa i tyle czasami wyskakujemy na jakas dobra impreze czasami gril wiec wpadaj i zobaczysz czy takie spotkania i ludzie Ci spasuja- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tutaj nigdy nikt nie przeszkadza wszyscy mile widziani [br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 23:21_________________________________________________ do zas No dziś niestety krótko.. Papa bedziesz jutro- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no wiem ale na spota zawsze cza miec czas takie to forum juz jest- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
do zas- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witaj wlasnie o tobie mowilem ze cos sie nie odzywasz a mialas nas poznac najpierw na forum potem przyjedziesz na spota :gwizdanie: a tu cie nie ma i nie ma- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mówisz o kokoszce? no- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
cos sie kolezanka nie odzywa po wczorajszym wieczorze :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
musimy o tym jutro pogadac bo cos mi to nie pasuje chyba rzeczywiscie to nie byla moja kobitka :gwizdanie: Diman czy aby napewno wszystko w porządku? no powiem ci bish ze chyba nie wszystko wporzadku- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
narazie panowie do jutra - Spoty Katowice i okolice