Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. no chyba to juz jest pewne 5 stopni bylo rano :gwizdanie:
  2. kto by chciał takie truchło :gwizdanie:
  3. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siemano to co miszka pijesz cos czy wymiekles :gwizdanie:
  4. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no stary dwa razy nie mow bo ci rozniesiemy ta nowa chałupę
  5. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dobra pany ja sie zawijam do wyra nara i zapraszam na spota do gliwic kto moze
  6. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    No ta ale może bym podjechał z dimanem do Ciebie choć widzę, że diman się Twojej boi... :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 23:58_________________________________________________ To co w końcu było nie tak? co sie dziwisz ze sie boja ja jej nie znam to mam prawo sie bac miszka z nia mieszka i dopiero sie boi wiec co mi sie dziwisz
  7. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  8. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to sie dobrze sklada bo ja tez mam wolne wiec dawaj jutro do mnie ja zapraszam,bo jutro mi robią kuchnie - ciag dalszy więc możemy pochlać i ich dojechać na koniec a co akjam też się piszesz :gwizdanie: do ciebie nie jade bo mowiles ze masz problemy z twoja wiec moze byc bitka u was w chaci i bede musial wydupiac bez butow to se odpuszcze :gwizdanie:
  9. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :polew: A co do tego picia to już zaczynacie od rana jutro? a jak, jak pic to od rana [br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 23:50_________________________________________________stanley podpatruje moze tez sie dolaczy jutro
  10. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to sie dobrze sklada bo ja tez mam wolne wiec dawaj jutro do mnie
  11. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 23:43_________________________________________________ moge tez bo bym sie cos napil
  12. spoko jak znajdziesz chwilke to wpadaj po 18.00 sie juz porządków nie robi wiec masz luz
  13. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    miszka sie swieci jeszcze na zielono[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 23:33_________________________________________________rafal jest
  14. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jo jest
  15. stoimy sobie gadamy na rózne tematy smiechu kupa i tyle czasami wyskakujemy na jakas dobra impreze czasami gril wiec wpadaj i zobaczysz czy takie spotkania i ludzie Ci spasuja
  16. tutaj nigdy nikt nie przeszkadza wszyscy mile widziani [br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 23:21_________________________________________________ do zas No dziś niestety krótko.. Papa bedziesz jutro
  17. no wiem ale na spota zawsze cza miec czas takie to forum juz jest
  18. witaj wlasnie o tobie mowilem ze cos sie nie odzywasz a mialas nas poznac najpierw na forum potem przyjedziesz na spota :gwizdanie: a tu cie nie ma i nie ma
  19. mówisz o kokoszce? no
  20. cos sie kolezanka nie odzywa po wczorajszym wieczorze :gwizdanie:
  21. musimy o tym jutro pogadac bo cos mi to nie pasuje chyba rzeczywiscie to nie byla moja kobitka :gwizdanie: Diman czy aby napewno wszystko w porządku? no powiem ci bish ze chyba nie wszystko wporzadku
  22. narazie panowie do jutra

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.