Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siemano Blądi
  2. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ty elvis co ty pierwszy raz z laska byles sam na sam czy co ze takie zwierzenia nam serwujesz cos mi sie wydaje ze prawiczek jestes zgadleś - żona corka i nadal prawiczek - dokladnie tak jak piszesz;0 heheheh a co ja cie znam czy cos wstawiasz nam tu jakies dziwki i mamy sie podniecac jaki ty kozak jestes i jakie ty to imprezy dla kumli nie organizujesz
  3. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    i jaka byla
  4. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ty elvis co ty pierwszy raz z laska byles sam na sam czy co ze takie zwierzenia nam serwujesz cos mi sie wydaje ze prawiczek jestes
  5. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Ty to smakosz jesteś chyba co nie. Taki co jak trochę gołej d*py obejrzy to już myśli pędzlem a Ty byś nie myślał? jak koło mnie przeszła by taka dupeczka to od razu wyciągam co nieco
  6. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Ty to smakosz jesteś chyba co nie. Taki co jak trochę gołej d*py obejrzy to już myśli pędzlem :polew:
  7. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    i to kompletny
  8. przekomarzanie się rezonapinaczy Pucek ja się przecież nie gniewam, nic z tych rzeczy, Ja wiem, że ty lubisz wkur*iać ludzi :polew:
  9. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    i tu gregor zlapales setno sprawy jako jedyny :oklaski: :oklaski: :oklaski: no i co z tego ja i tak bym sobie poszedł na próbę :gwizdanie: :gwizdanie: próbuj próbuj wszystkiego cza w zyciu spróbować :gwizdanie: dokładnie - jeszcze na liście została mi mężatka więc uważajcie na swoje :kox: :kox:żartuje [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 22:57_________________________________________________ tak, bo audi jest dobrze wygłuszone :gwizdanie: mi piszczy pasek i łożysko na sprzęgle strasznie hałasuje a w środku cisza oj cza trzymac kobiety z dala od krola bo sie na miasto wybiera
  10. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ekhm ekhm ekhm no tak tak :naughty: :gwizdanie: :song:
  11. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    i tu gregor zlapales setno sprawy jako jedyny :oklaski: :oklaski: :oklaski: no i co z tego ja i tak bym sobie poszedł na próbę :gwizdanie: :gwizdanie: próbuj próbuj wszystkiego cza w zyciu spróbować :gwizdanie:
  12. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nie czaisz... na wejściu stoi babka która rozpoznaje takie laski Ty jesteś już swojego wieku więc co ty możesz wiedzieć o 18stkach Gregor...tylko że jakoś nikt z nas laski wyrwać nie potrafi :polew: :polew: bo nie chciales wyrwac
  13. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    i tu gregor zlapales setno sprawy jako jedyny :oklaski: :oklaski: :oklaski:
  14. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    miszka by sie przydał i jego "rzeczowe" pojęcia :naughty: true i Kędzior
  15. przekomarzanie się rezonapinaczy
  16. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dokladnie ale widac ze kolega jakis kasanowa
  17. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    drink to coś innego a taka akrobata za kasę to tez coś innego... Ty mnie jeszcze nie znasz :cool1: spoko
  18. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:
  19. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    w spizu znajdziesz za dwa drinki a nie 1,5 kola :gwizdanie:
  20. Powiem ci Mirek, że ja się też chętnie sprawdzę bo mogło się od tego czasu co nieco zmienić Teraz to będzie jak nowy silnik :gwizdanie: JAK nowy nie no, będzie to zapitalać, żeby tylko teraz to wypluło więcej jak 230 kuca Jeszcze się zdziwicie :gwizdanie: w to nie watpie
  21. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    poka zdjęcia z odloty znalazlem byłe looknąć i powiem wam wymiata...nie próbowalem jej ale cialo 1klasa;) na żywca lepsza niz na fotach[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 22:23_________________________________________________ta: http://www.odloty.tv/cd/flash_info_popup.php/products_id/24710?osCsid=sg11113mk3cqthl88q5r7bpco5 i jej olezanka POLKA, ta: http://www.odloty.tv/cd/flash_info_popup.php/products_id/23554[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 22:24_________________________________________________ Katia mówi tak fajbie po lekko rosyjsku, i fajnie się "łasi" jak kotka!!! ze stanika jedna i druga wyskczyła prezentację zro :naughty:bily... 1500zl za noc za dziewczyne;) czyli przy 10 chłopa masz za 300zl co chcesz...z d*pą łącznie;) hehe kolego powiec co nas to obchodzi czy aby nie pomyliles forum :gwizdanie:
  22. Powiem ci Mirek, że ja się też chętnie sprawdzę bo mogło się od tego czasu co nieco zmienić Teraz to będzie jak nowy silnik :gwizdanie: JAK nowy nie no, będzie to zapitalać, żeby tylko teraz to wypluło więcej jak 230 kuca a ten lekko zazdrosci :gwizdanie:
  23. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no to spoko sie zabawisz :gwizdanie:
  24. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nooo
  25. porezane to dalej nie jedzie bo masz Q [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 22:14_________________________________________________no i mamy 3200 :gwizdanie:................... a ten dalej te strony liczy :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.