Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    i to ta najbliższa środa :polew: :polew: najblizsza nie bo mnie nie ma ;( ;( to tym bardziej pasuje przynajmniej mi lasek nie wyrwiesz ja ci nigdy laski nie wyrywalem tylko to ty nie chcesz nic wyrywac :gwizdanie: bo ja mam za daleko do SK żeby do laski jeździć :polew: :polew: no to akurat prawda
  2. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    i to ta najbliższa środa :polew: :polew: najblizsza nie bo mnie nie ma ;( ;( to tym bardziej pasuje przynajmniej mi lasek nie wyrwiesz ja ci nigdy laski nie wyrywalem tylko to ty nie chcesz nic wyrywac :gwizdanie:
  3. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    i to ta najbliższa środa :polew: :polew: najblizsza nie bo mnie nie ma ;( ;(
  4. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 22:05_________________________________________________ wytrwacie 3 imprezy w tygodniu ? :kox: spoko, ja bede kasował za wejście na każda impreze po 50zł od łeba materialista :gwizdanie: ej, ale całe 50 zł mielibyście do wykorzystania to zmienia moje nastawienie do ciebie
  5. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    wytrwacie 3 imprezy w tygodniu ? :kox: spoko, ja bede kasował za wejście na każda impreze po 50zł od łeba materialista :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 22:00_________________________________________________ ok luz
  6. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    z ta zachwiana gadka
  7. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    wytrwacie 3 imprezy w tygodniu ? :kox: wtorek sroda i piatek czassami sobota
  8. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    kolego to widac bo piepszysz od rzeczy jak cholera no co Ty po takiej ilości się jeszcze nie pieprzy ... :gwizdanie: jestem duży chłopczyk to moge chyba więcej.... obstawiam zebys sobie dal spokój [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 21:54_________________________________________________ stanley ty nie wiesz co mowisz on tam robic bedzie takie imprezy ze ci sie odechce tego tysiaca no i ja mam zamiar tam u niego tez nocowac po dysce :gwizdanie:
  9. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    tak samo powinienes sie do zasad stosowac jak inni
  10. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    kolego to widac bo piepszysz od rzeczy jak cholera
  11. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    PudzianDrink pisałem że impreza dla ubogich Diman, z bratem ją upijam, ale jak chcesz to wpadaj, coś się zmontuje dobra to jade wezme swoja flache
  12. To nie ma problemu, jedziemy kiedyś do spiża i wyrwę taką dla ciebie o to jak pojedziecie to jade z wami chce przy tym byc
  13. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    sam tej pol litrowki nie obalisz wiec jade do ciebie otwieraj brame zaraz tam bede :gwizdanie:
  14. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siema
  15. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    bawcie sie dobrze i poderwijcie duzo falnych laseczek
  16. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to sprawdzaj czy nie przybywa plynu chlodzacego :gwizdanie: kolega pisze ze płyn mu schodzi... może dziś ucieka płyn sprawdzaj czy ci nie kapie albo nie ma osadu na silniku [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 20:51_________________________________________________Ja odpuszczam... bo jakoś nie mam sił, 2 już mi szumi w głowie, 3 zaraz leci killer :kox: :kox: sorry zle doczytalem wiec sprawdzaj czy nie przybywa oleju moze to swiadczyc o wydmuchanej uszczelce pod glowica, a moze poprostu wyciek na nieszczelnym przewodzie gumowym [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 20:54_________________________________________________ widze miszka ze kuchnie ci zrobili do konca i oblewasz
  17. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to sprawdzaj czy nie przybywa plynu chlodzacego :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 20:49_________________________________________________ a wlasnie widze ze jak mam rownie wielka ochote isc jak ty a kasia mi jeszcze do tego mowi idz jak chcesz ja z toba nie ide :gwizdanie: ale jednak dam spokoj posiedze z nia dzisiaj ja tez odpuszczę luz wpadaj Krolu Ty odpuszczasz stary wyga imprezowy co ty chory jestes, sroda, dzisiaj co ci sie dzieje
  18. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a wlasnie widze ze jak mam rownie wielka ochote isc jak ty a kasia mi jeszcze do tego mowi idz jak chcesz ja z toba nie ide :gwizdanie: ale jednak dam spokoj posiedze z nia dzisiaj
  19. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no w 2020 coś chłopaki mówili, że planują kupić miszka tam brakuje "T" a ten silnik to taki adr w b6 :gwizdanie: :gwizdanie: co to znaczy adr??? a 2020 planuja kupić co to niby śmieszne am byc??? a co nie jest
  20. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    chetnie ale co z rodzina :gwizdanie: mówisz, o Kasi? no ja innej jeszcze nie mam :gwizdanie:
  21. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    chetnie ale co z rodzina :gwizdanie:
  22. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  23. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    spoko spoko pochwal się Krolu dokladnie pochwal sie, a nie ciagle te niedomowienia i tajemnice Miszka dzieki za foty tej B2, jest mega szukam "mety" na mieście najlepiej blisko spiża :naughty: :naughty: jak już gadasz o spiżu , to może by my sie dziś wybrali ? dziś nie - bo niedziela... wytrzymaj do środy :gwizdanie: :gwizdanie: w srode ja odpadam bo mam delegacje ;(
  24. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    spoko spoko pochwal się Krolu dokladnie pochwal sie, a nie ciagle te niedomowienia i tajemnice Miszka dzieki za foty tej B2, jest mega szukam "mety" na mieście najlepiej blisko spiża :naughty: :naughty: :gwizdanie: :dance: :drool:
  25. dobra spadam na obiad do tesciowej nara :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.