Treść opublikowana przez diman
-
Spoty Katowice i okolice
nastraszyles go tymi kotami
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
diman rybie OKO :nabijasie: ty ale wlasnie dzisiaj sprawdzalem czy to mam no i mam [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 21:47_________________________________________________ to wpadaj do mnie opanowac vaga bo tez sie nudze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
moze i mam lustrzanke ale nie wiem jak sie jej uzywa :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
już po poście [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 21:26_________________________________________________ żyjemy Ja dla odmiany w pracy siedzę! [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 21:24_________________________________________________ Jaki tam post? Wczoraj tak ostro było, że do tej pory nie mogę dojść do siebie! no szataniści postu nie mają, oni piją krew kotów cały rok :gwizdanie: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
zyjemy ale co to za zycie jak jest post ;(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no i sie zaczynaja zboczone teksty chwilowo mi sie zwalilo przygotowuje inny ale musze sie skontaktowac z pewnymi osobami bo cos mi nie wychodzi :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wsadzilem w koszulki to musiało bolec troche jak wsadzalem do wrzadku
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wsadzilem w koszulki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
w miedzyczasie poszedl sobie zrobic kawe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tempe nasienie ham
-
Spoty Katowice i okolice
Rozumie że Krolu to gliwicka menda normalne zawsze byl z gliwic tak sobie myśle , że wychodzi na to że ja też jestem Gliwicki , bo jeździłem do SG jak jeszcze nie było SK no to jak już do tego bijecie to ja jestem i ten i ten bo jeżdżę co tydzień i tu i tu :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale zarabista :slina:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a z takiej okazji że w życiu takim rezaczem nie byłem, miałem troche tych autek ale wsjo radno mi było co tam pod maską siedzi i na jakich felach jeżdże - bedzie chyba na stare lata jakieś hobby ty tam lepiej browarka z zona na zgode przez swieta wypij bo to czas pojednanie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
przecież od razu było wiadomo, że na pewno dam radę to odpalić... wiem zawsze w ciebie wierzyłem chciałem się tylko wykazać moja wrodzoną skromnością i altruizmem :wink4: kuzwa jakich ty slow urzywasz ja cie nic nie rozumiem :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
przecież od razu było wiadomo, że na pewno dam radę to odpalić... wiem zawsze w ciebie wierzyłem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tak ... coś tam pomógł :gwizdanie: czyli bedzie cos z tego czy mam na te allegro zajrzec :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
krolu ty lepiej obczaj jak tego mojego vaga uruchomic a nie sie sprawdzasz sluchy mnie doszly ze darek wyslal ci jakies instrukcje- Spoty Katowice i okolice
siemacie w ten piekna sloneczna wielka sobote z jajak=mi do kosciola poswiecic- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie w wielka sobote do kosciola dymac z koszyczkami a nie na forum siedziec :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To ciekawe jak by przy tej panamerze wyglądała Bi-piuntka jak gokart, albo meleks [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 23:19_________________________________________________Spadam spać. Jutro wielki dzień :gwizdanie: Dobrej nocy trzym sie gregor [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 23:25_________________________________________________no to ja tez sie zbieram do jutra- Spoty Katowice i okolice
Rozumie że Krolu to gliwicka menda normalne zawsze byl z gliwic- Spoty Katowice i okolice
dzieki panowie za odwiedziny czyt. (rafal i keżor)- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak drugi ... a ja? no to cie wysiudal :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pierwszy po spocie :gwizdanie: - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE