Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. jak tam krolu wiesz juz co jest nie tak u mnie na tym komputerze [br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 22:45_________________________________________________ musimy o tym jutro pogadac bo cos mi to nie pasuje chyba rzeczywiscie to nie byla moja kobitka :gwizdanie:
  2. staliśmy na przeciwko siebie,Ty wyjerzdzałeś ze swoją a ja wjezdzałem pod real to bylo w srode wtorek moja miala wolne
  3. ale B5 przynajmniej NIE kopci wydal 10 tysi to mu nie kopci
  4. we wtorek bylem w zabrzu :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 22:39_________________________________________________ Diman nie zwraca uwagi na awaryjne bo przy B5 to normalne :gwizdanie:
  5. nie zgadzam sie z tym :gwizdanie: [br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 21:52_________________________________________________ale cisza - co Wy robicie o tym czasie staruchy rzeczywiscie mlodzieniaszek sie odezwal :gwizdanie:
  6. dobra ja spadam cos porobic do pozniej
  7. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    co ja mam zalatwiac przeciez grzeczny bylem :gwizdanie: ale ja nie byłam, więc ktoś musi za to beknąć... weź się do roboty, a Dimana zostaw w spokoju ( myśmy razem wódkę pili ) wszystko jest dogadane stan wez jej wyjasnij ze czlowiek musi sie kiedys napic w meskim gronie :gwizdanie:
  8. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    co ja mam zalatwiac przeciez grzeczny bylem :gwizdanie: ale ja nie byłam, więc ktoś musi za to beknąć... no dobra ale caly czas sie zastanawiam co ja z tym wspolnego mam :gwizdanie:
  9. dziś prima aprilis - takie przypomnienie :gwizdanie: myslisz ze to bajerek
  10. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    co ja mam zalatwiac przeciez grzeczny bylem :gwizdanie:
  11. QRi ty jeszcze tym twoim wozidlem bedziesz jezdzil czy Ci go juz rozebrali na czesci
  12. jak wam pyknie ten 1000 to musielibyscie cos zorganizowac jakas popijawke :gwizdanie:
  13. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :polew: :polew: :polew:
  14. gdzie to pojedziemy nie pojedziemy bo oni sa j**nięci za udział trzeba zapłacić 25 zł :shocked: :shocked: ;(
  15. dokładnie i nie dowalajcie z samgo początku z tekstami o Rudi czy też innymi domysłami ( Guru - "Ty napewno jesteś z Gliwic czy okolic " ) bo ktoś nowy, może się szybko zrazić i źle takie teksty zrozumieć właśnie i dalej na gliwice będzie jeździć 6 autek na na katowice 20 + :gwizdanie: :gwizdanie: krolu katowice sa wieksze wiec nie mozesz tego faktu porownywac
  16. dokładnie i nie dowalajcie z samgo początku z tekstami o Rudi czy też innymi domysłami ( Guru - "Ty napewno jesteś z Gliwic czy okolic " ) bo ktoś nowy, może się szybko zrazić i źle takie teksty zrozumieć dokladnie dobrze prawi
  17. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    [br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 09:59_________________________________________________ sieama wogule
  18. siema widze ze psychodza na slaskich sie zrobila kazdy jak sie kobitka zaloguje to widzi rudi :gwizdanie:
  19. dobra ja spadam spac narty
  20. widze guru ze humorek dopisuje :polew: No pewnie A to dla ciebie na poprawę humoru: :nabijasie: :good:
  21. widze guru ze humorek dopisuje :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.