Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak tam krolu wiesz juz co jest nie tak u mnie na tym komputerze [br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 22:45_________________________________________________ musimy o tym jutro pogadac bo cos mi to nie pasuje chyba rzeczywiscie to nie byla moja kobitka :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
staliśmy na przeciwko siebie,Ty wyjerzdzałeś ze swoją a ja wjezdzałem pod real to bylo w srode wtorek moja miala wolne- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale B5 przynajmniej NIE kopci wydal 10 tysi to mu nie kopci- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
we wtorek bylem w zabrzu :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 22:39_________________________________________________ Diman nie zwraca uwagi na awaryjne bo przy B5 to normalne :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie zgadzam sie z tym :gwizdanie: [br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 21:52_________________________________________________ale cisza - co Wy robicie o tym czasie staruchy rzeczywiscie mlodzieniaszek sie odezwal :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra ja spadam cos porobic do pozniej- Spoty Katowice i okolice
co ja mam zalatwiac przeciez grzeczny bylem :gwizdanie: ale ja nie byłam, więc ktoś musi za to beknąć... weź się do roboty, a Dimana zostaw w spokoju ( myśmy razem wódkę pili ) wszystko jest dogadane stan wez jej wyjasnij ze czlowiek musi sie kiedys napic w meskim gronie :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
co ja mam zalatwiac przeciez grzeczny bylem :gwizdanie: ale ja nie byłam, więc ktoś musi za to beknąć... no dobra ale caly czas sie zastanawiam co ja z tym wspolnego mam :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dziś prima aprilis - takie przypomnienie :gwizdanie: myslisz ze to bajerek- Spoty Katowice i okolice
co ja mam zalatwiac przeciez grzeczny bylem :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
QRi ty jeszcze tym twoim wozidlem bedziesz jezdzil czy Ci go juz rozebrali na czesci- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jak wam pyknie ten 1000 to musielibyscie cos zorganizowac jakas popijawke :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
:polew: :polew: :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
terrorysta- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
gdzie to pojedziemy nie pojedziemy bo oni sa j**nięci za udział trzeba zapłacić 25 zł :shocked: :shocked: ;(- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
gdzie to pojedziemy- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dokładnie i nie dowalajcie z samgo początku z tekstami o Rudi czy też innymi domysłami ( Guru - "Ty napewno jesteś z Gliwic czy okolic " ) bo ktoś nowy, może się szybko zrazić i źle takie teksty zrozumieć właśnie i dalej na gliwice będzie jeździć 6 autek na na katowice 20 + :gwizdanie: :gwizdanie: krolu katowice sa wieksze wiec nie mozesz tego faktu porownywac- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dokładnie i nie dowalajcie z samgo początku z tekstami o Rudi czy też innymi domysłami ( Guru - "Ty napewno jesteś z Gliwic czy okolic " ) bo ktoś nowy, może się szybko zrazić i źle takie teksty zrozumieć dokladnie dobrze prawi- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew:- Spoty Katowice i okolice
[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 09:59_________________________________________________ sieama wogule- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema widze ze psychodza na slaskich sie zrobila kazdy jak sie kobitka zaloguje to widzi rudi :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra ja spadam spac narty- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
widze guru ze humorek dopisuje :polew: No pewnie A to dla ciebie na poprawę humoru: :nabijasie: :good:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
widze guru ze humorek dopisuje :polew: - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE