Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak tylko czas pozwoli to tez sie na bemowo pisze no ale nie daje jechac krolowi bo sie sypnie ten blb
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
teraz panowie - ćwiczyć przejazdy - w piątek biorę vaga i mierzymy czasy na 1/4 mili :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: trenuj zeby mi tego vaga uruchomic
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Arek, chyba sobie jaja robisz :gwizdanie: z czym do ludzi...[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 13:23_________________________________________________ale do Kamienia Śląskiego pojadę, bo w zeszłym roku nie byłem a chciałbym chociaż zmierzyć czas z czystej ciekawości a ja bylem i mowie ci pucek nie wyglupiaj sie zmierz sobie vagiem i nie rób obciachu
-
Spoty Katowice i okolice
przyjdziesz :gwizdanie: kolego pucek ja tez nie mam w podpisie wieku o moj wiek nie pytales :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
no jakos mam sentyment do pomocy ludziom :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dzisiaj dzień pełen jaj Mario, ja Cie nie lubię, nie będę ukrywał [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2010, 13:14_________________________________________________bo jeździsz lepiej niż ja na desce :naughty: bylo trenowac a nie sie za d*pami ogladac :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
kolego moge sie poswiecic i pojechac we wtorek do kato przez mikolow, musialbys podejs gdzies w okolice auchana to bym cie mogl zgarnac
-
Spoty Katowice i okolice
musialbys mnie zaprosic do siebie bo nie mam CANAL+ ;( Wpadaj - ja mam dziś ROLADY :kox: jade :slina:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
na przyszły sezon Mirek To ja bym też kupił.... od czegoś trzeba zacząc... :polew: Ty zacznij od kupna czegoś z grupy VAG VW Pasat :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
musialbys mnie zaprosic do siebie bo nie mam CANAL+ ;( Diman, nie ściemniaj że do króla, bo to pewnie tylko pretekst żeby odwiedzić Ankę... no stary ale mnie wyczules
-
Spoty Katowice i okolice
musialbys mnie zaprosic do siebie bo nie mam CANAL+ ;(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema w święta
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra pany spadam do wyra trzymta sie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek to kiedy jakieś trzaskanie :gwizdanie: Ciebie po mordzie? ja i ślub? dobre :nabijasie: :nabijasie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no nie ja moze musze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no i wyrwales cos na te twoje avusy :gwizdanie: dwie otwarte studzienki kanalizacyjne :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
sam bez kolegow
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no i wyrwales cos na te twoje avusy :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
idziesz do spółki [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 22:29_________________________________________________ :doh1: fu*k zapomniałem :polew: :polew: no to mozesz sie napic :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to za prawa autorskie to sie PW dogadamy :polew: przeciez platan juz zamkniety
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
podziekowal :notworthy: :notworthy:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 22:23_________________________________________________ :polew: :polew: a dla cie bie tez sie uklony naleza za montaz i udostepienie :notworthy: :notworthy: :notworthy:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nara koksie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie bylo cie w bukowinie to nie wiesz o co chodzi z tym awatarem ale wogule to nie umie ich uruchomic wiec go nie mam oczywiscie chodzi o tych twoich
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Po 1. KROLU ew. WASZA WYSOKOŚĆ po 2.jak byś jeździł na spoty to już byś miał :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: AEB NAPINACZU :polew: