Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. to mnie akuran nie dziwi :gwizdanie: Ciekawe czy zacznie mnie podrywac tak jak było wcześniej pisane... :polew: no wezmie cie na ten hak wkoncu Nie nie nie tak od razu ja nie jestem pierwszą lepszą galerianką... krolu ma swoje sposoby uwodzenia
  2. to mnie akuran nie dziwi :gwizdanie: Ciekawe czy zacznie mnie podrywac tak jak było wcześniej pisane... :polew: no wezmie cie na ten hak wkoncu
  3. to mnie akuran nie dziwi :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 22:06_________________________________________________ krolu wziasc moze jutro mojego kompa sprubujesz cos pokombinowac czy ci sie nie chce
  4. ja cos widze sie nie musze juz wypowiadac :gwizdanie: diman ale będziesz miał jutro niespodzianke świąteczną.... jade z Wami do Katoli
  5. ja cos widze sie nie musze juz wypowiadac :gwizdanie:
  6. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :slina: piekna a fele
  7. odrazu sie smaki pojawiaja
  8. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    niby, że ja wysłałem PW? Ale ok - trzymam Cię za słowo - w końcu upalę te 3,0 TDI :evil: :evil: a to musze powiedziec wychodzi mu calkiem niezle :gwizdanie:
  9. ale ma ledy z tylu :gwizdanie:
  10. no i znalazl sie pieknis dzięki diman :>
  11. no i znalazl sie pieknis
  12. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  13. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siemacie
  14. siemano ale kiepska pogoda :gwizdanie:
  15. dobra teraz to juz napewno ide spac :gwizdanie:
  16. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dobra teraz to juz napewno ide spac :gwizdanie:
  17. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    powodznia :decayed: :gwizdanie: dzieki
  18. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dobra to ja tez juz sie poloze kolo mojej ukochanej i spróbuje zasnąć
  19. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    kezor, pomiń wypowiedzi Pana elvisa bo jeszcze ci sie smaki zrobią [br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 02:04_________________________________________________dobra notuj: sokolska :polew: lewo noge mam juz za dzwiami to nie noge powinienes mieć :polew: dobra ja sie poddaje nie chcesz zebym podjechal to nie bo boli mnie juz ta pozycja nie chce, nie moge ... co to za róznica ale jestes drobiazgowy :gwizdanie: :gwizdanie:
  20. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nara dobrej nocy snij o dupeczkach
  21. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    kezor, pomiń wypowiedzi Pana elvisa bo jeszcze ci sie smaki zrobią [br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 02:04_________________________________________________dobra notuj: sokolska :polew: lewo noge mam juz za dzwiami to nie noge powinienes mieć :polew: dobra ja sie poddaje nie chcesz zebym podjechal to nie bo boli mnie juz ta pozycja
  22. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    kezor, pomiń wypowiedzi Pana elvisa bo jeszcze ci sie smaki zrobią [br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 02:04_________________________________________________dobra notuj: sokolska :polew: lewo noge mam juz za dzwiami
  23. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    diman, ja cały czas czekam .... :decayed: jeszcze nie wyslalas adresu ja pierdziele, myślałam ze po zapachu trafisz A to ty znaczysz teren, a jak byłem we spiżu ostatnio to się zastanawiałem kto to zancze , znacze .... diman, słaby z Ciebie mysliwy :gwizdanie: mysliwy to moze slaby ale kierowca dobry jak tylko bys mi rzucila jakis namiar to bym tam byl
  24. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    kezor teraz bedzie nadrabial to ci odpowie dopiero rano :gwizdanie:
  25. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    diman, ja cały czas czekam .... :decayed: jeszcze nie wyslalas adresu ja pierdziele, myślałam ze po zapachu trafisz no niestety slaby jakis ten zapach zostawiasz bo bladze po ty katowicach i bladze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.