Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to mnie akuran nie dziwi :gwizdanie: Ciekawe czy zacznie mnie podrywac tak jak było wcześniej pisane... :polew: no wezmie cie na ten hak wkoncu Nie nie nie tak od razu ja nie jestem pierwszą lepszą galerianką... krolu ma swoje sposoby uwodzenia
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to mnie akuran nie dziwi :gwizdanie: Ciekawe czy zacznie mnie podrywac tak jak było wcześniej pisane... :polew: no wezmie cie na ten hak wkoncu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to mnie akuran nie dziwi :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 22:06_________________________________________________ krolu wziasc moze jutro mojego kompa sprubujesz cos pokombinowac czy ci sie nie chce
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja cos widze sie nie musze juz wypowiadac :gwizdanie: diman ale będziesz miał jutro niespodzianke świąteczną.... jade z Wami do Katoli
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja cos widze sie nie musze juz wypowiadac :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
:slina: piekna a fele
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
odrazu sie smaki pojawiaja
-
Spoty Katowice i okolice
niby, że ja wysłałem PW? Ale ok - trzymam Cię za słowo - w końcu upalę te 3,0 TDI :evil: :evil: a to musze powiedziec wychodzi mu calkiem niezle :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale ma ledy z tylu :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no i znalazl sie pieknis dzięki diman :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no i znalazl sie pieknis
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano ale kiepska pogoda :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra teraz to juz napewno ide spac :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
dobra teraz to juz napewno ide spac :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
powodznia :decayed: :gwizdanie: dzieki- Spoty Katowice i okolice
dobra to ja tez juz sie poloze kolo mojej ukochanej i spróbuje zasnąć- Spoty Katowice i okolice
kezor, pomiń wypowiedzi Pana elvisa bo jeszcze ci sie smaki zrobią [br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 02:04_________________________________________________dobra notuj: sokolska :polew: lewo noge mam juz za dzwiami to nie noge powinienes mieć :polew: dobra ja sie poddaje nie chcesz zebym podjechal to nie bo boli mnie juz ta pozycja nie chce, nie moge ... co to za róznica ale jestes drobiazgowy :gwizdanie: :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
nara dobrej nocy snij o dupeczkach- Spoty Katowice i okolice
kezor, pomiń wypowiedzi Pana elvisa bo jeszcze ci sie smaki zrobią [br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 02:04_________________________________________________dobra notuj: sokolska :polew: lewo noge mam juz za dzwiami to nie noge powinienes mieć :polew: dobra ja sie poddaje nie chcesz zebym podjechal to nie bo boli mnie juz ta pozycja- Spoty Katowice i okolice
kezor, pomiń wypowiedzi Pana elvisa bo jeszcze ci sie smaki zrobią [br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 02:04_________________________________________________dobra notuj: sokolska :polew: lewo noge mam juz za dzwiami- Spoty Katowice i okolice
diman, ja cały czas czekam .... :decayed: jeszcze nie wyslalas adresu ja pierdziele, myślałam ze po zapachu trafisz A to ty znaczysz teren, a jak byłem we spiżu ostatnio to się zastanawiałem kto to zancze , znacze .... diman, słaby z Ciebie mysliwy :gwizdanie: mysliwy to moze slaby ale kierowca dobry jak tylko bys mi rzucila jakis namiar to bym tam byl- Spoty Katowice i okolice
kezor teraz bedzie nadrabial to ci odpowie dopiero rano :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
diman, ja cały czas czekam .... :decayed: jeszcze nie wyslalas adresu ja pierdziele, myślałam ze po zapachu trafisz no niestety slaby jakis ten zapach zostawiasz bo bladze po ty katowicach i bladze