Treść opublikowana przez diman
-
Spoty Katowice i okolice
co ty gadasz jajecznica gregora była mega... :kox: wiedzialem zeby sie nie zwijac cholera no ;( a tu sie jeszcze zarcie zrobilo
-
Spoty Katowice i okolice
hmm czy ja o czymś niewiem jesteś chory więc nie chcieliśmy Ci mówić że będzie się lała vódka i będą dobre dziewczyny no to ci Kedzior pojechal teraz :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
po czym :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
u same rapery
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to racja z tym prezesem od kilku dni cos go tu juz nie widzialem :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
tą akurat odpuściłem tylko ze musiałem tam pojechać wypowiedzieć im to :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
nom podobny ale też czytałem że niepasuje. co tam Prezes słychać a jakoś leci , ja już po dwóch szychtach dziś no pewnie ;] od 12.00-3.45 ;] i od 6.00-10-00 także 8h snu praktycznie [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 12:18_________________________________________________ chciałbyś tak d*py wyrywać jak Diman no to sie wyspales ja prosto na szkolenie gibalem :gwizdanie: [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 12:21_________________________________________________a ty kedzior zdrowiejesz juz pomalu przechodzi ta niechec do roboty :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
młodzież ty mi się tu nie naśmiewaj ze starszego kolegi
-
Spoty Katowice i okolice
siema pany wyspales sie kezor :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema
-
Spoty Katowice i okolice
dokladnie tez to zlalem :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Potencjał macie taki jak moje sznurówki do butów a co do aut to gdyby Gliwice (Diman, Majki, Miron) do Kato nie jeździły to tam by na spoty tylko 2 auta przyjeżdżały tu bys sie zdziwil aut tam jezdzi od groma wiecej niz na gliwice kiedykolwiek
-
Spoty Katowice i okolice
chyba jedynie pucek :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
w katowicach na 3 stawach :gwizdanie: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
i jeszcze jeden i jeszcze raz sto lat sto lat niech żyje nam lalalalalala a kto się w kwietniu urodził powstań powstań powstań :polew: od stycznia sie zaczyna ! mogłabyś choć w ten jeden dzień być milsza :polew: :polew: :polew: jeszcze nie znasz mnie niemiłej ! [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 12:00_________________________________________________ tylko mi sie tu nie nasmiewaj to moja dobra kolezanka no kurde Diman, musiałeś mnie wygadać ? :doh1: nie ma co tego trzymac w tajemnicy ze mamy sie ku sobie :>
-
Spoty Katowice i okolice
tylko mi sie tu nie nasmiewaj to moja dobra kolezanka
-
Spoty Katowice i okolice
i jeszcze jeden i jeszcze raz sto lat sto lat niech żyje nam lalalalalala a kto się w kwietniu urodził powstań powstań powstań :polew: szkoda ze sie w kwitniu nie urodzilem bo juz bym stal [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 11:55_________________________________________________ i jeszcze jeden i jeszcze raz sto lat sto lat niech żyje nam lalalalalala a kto się w kwietniu urodził powstań powstań powstań :polew: od stycznia sie zaczyna ! mogłabyś choć w ten jeden dzień być milsza :polew: :polew: :polew: chyba miala urodziny w styczniu i zagaduje :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
miało być razem na spocie :gwizdanie: Stanley 100 LAT i żeby Cię żona słuchała :kox: :kox: p.s ja lubię tort czekoladowy - ale orzechowy tez przejdzie i bedzie :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
masz coś do dimanowej du.py? PS: avatara mam na myśli, żeby nie było wątpliwości a juz myslalem ze mojej szkoda ;(
-
Spoty Katowice i okolice
"sto lat sto lat niech zyje zyje nam na niech mu gwiastka pomyslnosci nigdy nie zagasnie nigdy........................................................ wszystkiego najlepszego Stanley
-
Spoty Katowice i okolice
wporzo co
-
Spoty Katowice i okolice
no ;( :polew: będziesz jeszcze chciał żebym ci nagrał hiciory jakieś... noo :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
no ;( :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema