Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    co ty gadasz jajecznica gregora była mega... :kox: wiedzialem zeby sie nie zwijac cholera no ;( a tu sie jeszcze zarcie zrobilo
  2. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    hmm czy ja o czymś niewiem jesteś chory więc nie chcieliśmy Ci mówić że będzie się lała vódka i będą dobre dziewczyny no to ci Kedzior pojechal teraz :gwizdanie:
  3. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    po czym :gwizdanie:
  4. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    u same rapery
  5. no to racja z tym prezesem od kilku dni cos go tu juz nie widzialem :gwizdanie:
  6. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    tą akurat odpuściłem tylko ze musiałem tam pojechać wypowiedzieć im to :gwizdanie:
  7. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nom podobny ale też czytałem że niepasuje. co tam Prezes słychać a jakoś leci , ja już po dwóch szychtach dziś no pewnie ;] od 12.00-3.45 ;] i od 6.00-10-00 także 8h snu praktycznie [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 12:18_________________________________________________ chciałbyś tak d*py wyrywać jak Diman no to sie wyspales ja prosto na szkolenie gibalem :gwizdanie: [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 12:21_________________________________________________a ty kedzior zdrowiejesz juz pomalu przechodzi ta niechec do roboty :gwizdanie:
  8. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    młodzież ty mi się tu nie naśmiewaj ze starszego kolegi
  9. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siema pany wyspales sie kezor :gwizdanie:
  10. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dokladnie tez to zlalem :gwizdanie:
  11. Potencjał macie taki jak moje sznurówki do butów a co do aut to gdyby Gliwice (Diman, Majki, Miron) do Kato nie jeździły to tam by na spoty tylko 2 auta przyjeżdżały tu bys sie zdziwil aut tam jezdzi od groma wiecej niz na gliwice kiedykolwiek
  12. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    chyba jedynie pucek :gwizdanie:
  13. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    w katowicach na 3 stawach :gwizdanie: :polew:
  14. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    i jeszcze jeden i jeszcze raz sto lat sto lat niech żyje nam lalalalalala a kto się w kwietniu urodził powstań powstań powstań :polew: od stycznia sie zaczyna ! mogłabyś choć w ten jeden dzień być milsza :polew: :polew: :polew: jeszcze nie znasz mnie niemiłej ! [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 12:00_________________________________________________ tylko mi sie tu nie nasmiewaj to moja dobra kolezanka no kurde Diman, musiałeś mnie wygadać ? :doh1: nie ma co tego trzymac w tajemnicy ze mamy sie ku sobie :>
  15. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    tylko mi sie tu nie nasmiewaj to moja dobra kolezanka
  16. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    i jeszcze jeden i jeszcze raz sto lat sto lat niech żyje nam lalalalalala a kto się w kwietniu urodził powstań powstań powstań :polew: szkoda ze sie w kwitniu nie urodzilem bo juz bym stal [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 11:55_________________________________________________ i jeszcze jeden i jeszcze raz sto lat sto lat niech żyje nam lalalalalala a kto się w kwietniu urodził powstań powstań powstań :polew: od stycznia sie zaczyna ! mogłabyś choć w ten jeden dzień być milsza :polew: :polew: :polew: chyba miala urodziny w styczniu i zagaduje :gwizdanie:
  17. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    miało być razem na spocie :gwizdanie: Stanley 100 LAT i żeby Cię żona słuchała :kox: :kox: p.s ja lubię tort czekoladowy - ale orzechowy tez przejdzie i bedzie :gwizdanie:
  18. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    masz coś do dimanowej du.py? PS: avatara mam na myśli, żeby nie było wątpliwości a juz myslalem ze mojej szkoda ;(
  19. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    "sto lat sto lat niech zyje zyje nam na niech mu gwiastka pomyslnosci nigdy nie zagasnie nigdy........................................................ wszystkiego najlepszego Stanley
  20. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    wporzo co
  21. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no ;( :polew: będziesz jeszcze chciał żebym ci nagrał hiciory jakieś... noo :gwizdanie:
  22. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no ;( :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.