Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie pany tez jakos do tej roboty nie moge sie dopchac
-
Spoty Katowice i okolice
narazie pany ide spac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nara ide spac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A nie jest ci tak za ciepło? wypad na Linoleum :nabijasie::nabijasie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
moze ci skoczyc napisz mu zeby sie gonil
-
[ALL B6] Sygnał dźwiękowy (piszczek)
kolego mi wymienial to koles w gliwicach pod blokiem wyciagnal licznik poszedl do domu wymienil buczek wmontowal spowrotem i tyle zaplacilem 150zł jak cos to moge wyslac nr tel od kolesia na PW ale wydaje mi sie ze to dla ciebie za daleko bedzie zeby podjechac do gliwic :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jutro zobaczysz
-
Spoty Katowice i okolice
ja jadę i ja jade a ty po co ? chwalic sie bedzie felgami
-
Spoty Katowice i okolice
wyspales sie gdzie idziemy dzisiaj [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 21:11_________________________________________________ kedzior to wpadaj do mnie ja tego mam 4 butelki tylko nie ma komu tego pic bo nikomu u mnie to nie smakuje :gwizdanie: podaruj mi chodź jedną buteleczke siemasz Max jak podjedziesz to moze z racji tego ze nie bede sam do tej buteleczki i mi zasmakuje
-
Spoty Katowice i okolice
kedzior to wpadaj do mnie ja tego mam 4 butelki tylko nie ma komu tego pic bo nikomu u mnie to nie smakuje :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 21:10_________________________________________________ jade
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ważne że mi sie podoba moze by i je pochwalil ale ich nie widac :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
hotbirt to samo co reszta telewizji
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
bulik pochwal sie tymi twoimi nowymi kolami
-
Spoty Katowice i okolice
no a co ?? to były te laski co kiedyś opowiadała siostra Krola? : ta co śmierdzi potem? no jeśli to te koleżanki to chyba jednak nie żałuję że mnie niebyło :gwizdanie: :polew: :polew: ni to nie ta tej nie bylo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Majkel mi sie dzieje to samo mowie Ci Krolu na zrobil z tymi kabelkami Dimek a tu sie zdziwsz kabelek od Krola z vagiem działa mi pieknie na win 7 ale kupiłem teraz inny kabel do opli i jeszcze 2 inne do fiatów i z nimi mam problem na win7 bo podobno one mają sterowniki tylko do xp i starszych systemów no to dobrze bo mi on nie chodzi
-
Spoty Katowice i okolice
Że co niby? Bo cię zaraz tu wypejczuję Noo, Kędzior te laski by cię onieśmieliły w piciu to wyście mieli na chacie jakieś 50cio letnie pruchna? które pół życia przepieły? bracie to byly dwudziestki
-
Spoty Katowice i okolice
cokolwiek to znaczy na bank będzie :kox: mam taką jedną świeżynkę w pracy no tu juz smakow narobilas we wtorek musisz ja kiedys zabrac na impreze klubowa taaaa, to jakby rzucić na pożarcie lwom :gwizdanie: :kox: :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Majkel mi sie dzieje to samo mowie Ci Krolu na zrobil z tymi kabelkami
-
Spoty Katowice i okolice
cokolwiek to znaczy na bank będzie :kox: mam taką jedną świeżynkę w pracy no tu juz smakow narobilas we wtorek musisz ja kiedys zabrac na impreze klubowa
-
Spoty Katowice i okolice
nie bo Stanley mnie pobije ;( nie boj nic stanley co nawyzej moze ci polac kielicha spoko jest
-
Spoty Katowice i okolice
ze Stanley'em [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 17:46_________________________________________________ :kox:
-
Spoty Katowice i okolice
jakich kierowcow gdyby nie oni to impreza sie skonczy o 22.oo :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
kolega... następny kolega... ;( ;( ;( ;( To nie była moja impreza, ja byłem tylko gościem tam :gwizdanie: ty sie juz nie tlumacz :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
po czym :gwizdanie: jak by Pucek nie robił dymów po nocy... to może bym sie wyspał o której pojechałeś do domu??? [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 17:36_________________________________________________ co ty gadasz jajecznica gregora była mega... :kox: wiedzialem zeby sie nie zwijac cholera no ;( a tu sie jeszcze zarcie zrobilo I to JAKIE :kox: :kox: :kox: no jajecznica pisal gregor a do chaty pojechalem 4.45 :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
co ty gadasz jajecznica gregora była mega... :kox: była mega, ale mój brzuchol niechciał pod koniec już jej przyjmować miał dość :> no szczególnie ze spales na przedpokoju i twarza do ziemi :gwizdanie: