Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. siemacie pany tez jakos do tej roboty nie moge sie dopchac
  2. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    narazie pany ide spac
  3. A nie jest ci tak za ciepło? wypad na Linoleum :nabijasie::nabijasie:
  4. moze ci skoczyc napisz mu zeby sie gonil
  5. kolego mi wymienial to koles w gliwicach pod blokiem wyciagnal licznik poszedl do domu wymienil buczek wmontowal spowrotem i tyle zaplacilem 150zł jak cos to moge wyslac nr tel od kolesia na PW ale wydaje mi sie ze to dla ciebie za daleko bedzie zeby podjechac do gliwic :gwizdanie:
  6. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja jadę i ja jade a ty po co ? chwalic sie bedzie felgami
  7. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    wyspales sie gdzie idziemy dzisiaj [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 21:11_________________________________________________ kedzior to wpadaj do mnie ja tego mam 4 butelki tylko nie ma komu tego pic bo nikomu u mnie to nie smakuje :gwizdanie: podaruj mi chodź jedną buteleczke siemasz Max jak podjedziesz to moze z racji tego ze nie bede sam do tej buteleczki i mi zasmakuje
  8. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    kedzior to wpadaj do mnie ja tego mam 4 butelki tylko nie ma komu tego pic bo nikomu u mnie to nie smakuje :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 21:10_________________________________________________ jade
  9. ważne że mi sie podoba moze by i je pochwalil ale ich nie widac :gwizdanie:
  10. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    hotbirt to samo co reszta telewizji
  11. bulik pochwal sie tymi twoimi nowymi kolami
  12. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no a co ?? to były te laski co kiedyś opowiadała siostra Krola? : ta co śmierdzi potem? no jeśli to te koleżanki to chyba jednak nie żałuję że mnie niebyło :gwizdanie: :polew: :polew: ni to nie ta tej nie bylo
  13. Majkel mi sie dzieje to samo mowie Ci Krolu na zrobil z tymi kabelkami Dimek a tu sie zdziwsz kabelek od Krola z vagiem działa mi pieknie na win 7 ale kupiłem teraz inny kabel do opli i jeszcze 2 inne do fiatów i z nimi mam problem na win7 bo podobno one mają sterowniki tylko do xp i starszych systemów no to dobrze bo mi on nie chodzi
  14. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Że co niby? Bo cię zaraz tu wypejczuję Noo, Kędzior te laski by cię onieśmieliły w piciu to wyście mieli na chacie jakieś 50cio letnie pruchna? które pół życia przepieły? bracie to byly dwudziestki
  15. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    cokolwiek to znaczy na bank będzie :kox: mam taką jedną świeżynkę w pracy no tu juz smakow narobilas we wtorek musisz ja kiedys zabrac na impreze klubowa taaaa, to jakby rzucić na pożarcie lwom :gwizdanie: :kox: :gwizdanie:
  16. Majkel mi sie dzieje to samo mowie Ci Krolu na zrobil z tymi kabelkami
  17. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    cokolwiek to znaczy na bank będzie :kox: mam taką jedną świeżynkę w pracy no tu juz smakow narobilas we wtorek musisz ja kiedys zabrac na impreze klubowa
  18. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nie bo Stanley mnie pobije ;( nie boj nic stanley co nawyzej moze ci polac kielicha spoko jest
  19. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ze Stanley'em [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 17:46_________________________________________________ :kox:
  20. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jakich kierowcow gdyby nie oni to impreza sie skonczy o 22.oo :gwizdanie:
  21. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    kolega... następny kolega... ;( ;( ;( ;( To nie była moja impreza, ja byłem tylko gościem tam :gwizdanie: ty sie juz nie tlumacz :gwizdanie:
  22. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    po czym :gwizdanie: jak by Pucek nie robił dymów po nocy... to może bym sie wyspał o której pojechałeś do domu??? [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 17:36_________________________________________________ co ty gadasz jajecznica gregora była mega... :kox: wiedzialem zeby sie nie zwijac cholera no ;( a tu sie jeszcze zarcie zrobilo I to JAKIE :kox: :kox: :kox: no jajecznica pisal gregor a do chaty pojechalem 4.45 :gwizdanie:
  23. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    co ty gadasz jajecznica gregora była mega... :kox: była mega, ale mój brzuchol niechciał pod koniec już jej przyjmować miał dość :> no szczególnie ze spales na przedpokoju i twarza do ziemi :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.