Treść opublikowana przez diman
-
Spoty Katowice i okolice
no tu racja zimno :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
to cza bylo poszukac tego loda przy jakiejs trasie :gwizdanie: moze bys cos znalazl
-
Spoty Katowice i okolice
stan podgorączkowy
-
Spoty Katowice i okolice
to się nie trać... Coś brak chętnych na tego spota ;( jakiego spota? w Chorzowie :kox: na AKS-ie tys wymyslil w knurowie latwy dojazd :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
znowu sie na troche stracilem i znowu 4 strony do nadrobienia
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
Arek widze fura sie prezentuje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no już na 100% jest odwołane - czekolada chyba w ogóle będzie zamknięta :wallbash: ale co sie odwlecze to nie uciecze no to sie akurat zgadza
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ehe, zwykły robol nie wozi w bagazniku B7 laptopów po 3tys robie po 20 godzin na dobe to mam a i laptop kosztowal 4 tyś jak to mówią, kto bogatemu zabroni krolu chyba plany jebna w lep na ten tydzien przez ta zalobe co
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ehe, zwykły robol nie wozi w bagazniku B7 laptopów po 3tys robie po 20 godzin na dobe to mam a i laptop kosztowal 4 tyś
- Spoty Katowice i okolice
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to Krolu takie techn pyt z logami dajesz rade? ciśn doł. i takie tam.. te zaworki wszystkie czy prawidłowo otwierają? pikuś - Pan pikuś [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 11:41_________________________________________________ zaloba jest kazdy w ciszy siedzi :gwizdanie: nie dobijaj mnie jeszcze ty.. tez mam juz dosyc tej zaloby wciaz o tym trabia gdzie bys nie poscil szkoda ludzi ale cza zyc dalej
-
Spoty Katowice i okolice
polonez atu + :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zaloba jest kazdy w ciszy siedzi :gwizdanie: ta, chyba na kacu [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 11:37_________________________________________________a tak wogóle to ...kierownik dachu siema siema jaki kierownik zwykly robol
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zaloba jest kazdy w ciszy siedzi :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Skoro "imoreza" się wczoraj udała to musiało być gruboooo i bylo [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 09:20_________________________________________________ ja juz tego mam dosc, wczoraj caly dzien jedno i to samo w TV, a dzis od rana znow. chyba ich poje...lo puść sobie discovery oni maja w dużym podejrzeniu żałobę i maja normalne programy :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
siema miszka cos ty tam znowu na tym technicznym narobil ze ci kropka przywalili :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie cza powiedziec ze imoreza sie wczoraj udala
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano na spota wczoraj nie dalem rady niestety delegaja sie przeciagnela do dzisiaj ale tak jak pucek pisal spotkanie w kato sroda czekolada a piatek zlot czyli pewnie spiz a tera spadam do pozniej
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano po pracy
-
Spoty Katowice i okolice
lalus :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
luz no to ma szczescie
-
Spoty Katowice i okolice
luz no to ma szczescie
-
Spoty Katowice i okolice
nie zmieniaj badz twardy idz na rano bezposrednio do roboty [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 17:38_________________________________________________ Jestem na wezwanie oooo jak dobrze że jesteś.... daj no bliższy namiar na tą czekolade, bo jak sie dzisiaj nie napije, to chyba sobie :polew: Klub Czekolada, Chorzów, ul. Dworcowa 6 ja będę od 20 ej no nie rób mi tego.... z Wami nie da sie upijać na smutno kochana blondynko nie ma co pic za smutki trzeba sie cieszyc [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 17:39_________________________________________________ tzn. mam nie iśc? idz idz rozeznaj teren na przyszly tydzien mnie przedstawisz jakimś pięknym paniom [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 17:40_________________________________________________stanley co ty znowu zrobiles tej twojej pieknosci ze sie tak smuci
-
Spoty Katowice i okolice
wpadaj ja nikomu nie bronię nie spoko za daleko mam :gwizdanie: Diman jak pojedziesz daj znac dorzuce się do paliwka... :naughty: mario jak sie uda z robota ze bede na miejscu to przyszla sroda jest juz pewno