Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    wpadaj ja nikomu nie bronię nie spoko za daleko mam :gwizdanie:
  2. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Jestem na wezwanie oooo jak dobrze że jesteś.... daj no bliższy namiar na tą czekolade, bo jak sie dzisiaj nie napije, to chyba sobie :polew: Klub Czekolada, Chorzów, ul. Dworcowa 6 ja będę od 20 bezemnie krolu zdrada ;( ;(
  3. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siemano
  4. siema mendy czytalem ze mnie niezle wczoraj obgadywaliście ale wybaczam co do dokladki z kupry za***iście to wyglada wiec jak bedzie kasiorka lewa to cza bedzie sie zastanowic
  5. wiecej jest takich dzielą sie na 2 grupy : 1- wychowane 2- do wychowania ja jestem z obecną krótko także na razie niestety ta druga grupa... radze ci wychowuj od poczadku puzniej juz bedziesz mial trudniej [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 14:45_________________________________________________dobra ja spadam na zakupy bede pozniej albo dopiero na spocie
  6. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    teledysk ciut gejowski dlatego nie wrzuciłem nom dla Miszki jak znalazł :polew: :polew: ale ten teledysk co wrzuciłeś to też dobry jak te laski napier tą rekawicą na końcu muszę sobie kupić taką koszulkę jak on ma tą siatkowaną :polew: to jest dobre pokaz jak sie krecisz-energy 2000 to ja juz wiem kedzior skad u ciebie takie ruchy w tancu
  7. u nas Ono sie tym zajmuje Ja zmieniam trochę strategie :gwizdanie: bo wpada jakiś Świeżak napala się na vagowanie i naklejki po czym znika... a ja mam spota w plecy - co innego stali bywalcy - na nich mogę potestwoać nowe funkcje VAG-a a jak im nie odpali to się chyba nie obrażą :evil: no to jak juz wspominasz o tych stalych bywalcach to moze mi bys ten program uruchomil :gwizdanie: NIE to nie ;([br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 13:52_________________________________________________ diman to w tym roku jedziesz na Mayday.... jasne :kox: Tylko nie zapomnij dzień wczesniej Żonie coś dosypac do herbaty żeby się zatruła i nie mogła jechac bo tam wiesz....... nie wskazane jest jechac z drugimi połówkami.... :> nie no żartuje ktoś wkońcu musi prowadzic auto... :polew: spoko spoko moja i tak nie pojedzie powie mi pewnie zebym jechal sam bo ja ci tylko bede dupe syszyc :gwizdanie: Diman to ja ją musze kiedyś poznac.... gdzie Ty znalazłeś taki skarb????? w sosnicy :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 14:40_________________________________________________ wiecej jest takich dzielą sie na 2 grupy : 1- wychowane 2- do wychowania moja zalicza sie do tej 1
  8. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    mowie ci bracie bedzie sie dzisiaj dzialo :baseball: :gwizdanie:
  9. u nas Ono sie tym zajmuje Ja zmieniam trochę strategie :gwizdanie: bo wpada jakiś Świeżak napala się na vagowanie i naklejki po czym znika... a ja mam spota w plecy - co innego stali bywalcy - na nich mogę potestwoać nowe funkcje VAG-a a jak im nie odpali to się chyba nie obrażą :evil: no to jak juz wspominasz o tych stalych bywalcach to moze mi bys ten program uruchomil :gwizdanie: NIE to nie ;([br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 13:52_________________________________________________ diman to w tym roku jedziesz na Mayday.... jasne :kox: Tylko nie zapomnij dzień wczesniej Żonie coś dosypac do herbaty żeby się zatruła i nie mogła jechac bo tam wiesz....... nie wskazane jest jechac z drugimi połówkami.... :> nie no żartuje ktoś wkońcu musi prowadzic auto... :polew: spoko spoko moja i tak nie pojedzie powie mi pewnie zebym jechal sam bo ja ci tylko bede dupe syszyc :gwizdanie:
  10. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    A twoja cię puści? :gwizdanie: jak już to: Twoja i Cię - szacunku szczylu :bicz3: Chciałem tak napisać... ale myslę sobie Miszka to swój chłop a nie żadne napinacz i będzie luz ale jednak... się pomyliłem :chytry: to sie ku***a pomyliłeś [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 14:09_________________________________________________ A twoja cię puści? :gwizdanie: jak już to: Twoja i Cię - szacunku szczylu :bicz3: jaki wrazliwy Ty się nie wpierdalaj między wódkę (Ja) a zakąskę (Krolu) :polew: ty sie napinaj knypie bo wp***dol cie nie ominie jak tam dzisiaj zajade
  11. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    A twoja cię puści? :gwizdanie: jak już to: Twoja i Cię - szacunku szczylu :bicz3: jaki wrazliwy
  12. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    stanley ty tam podlicz czy cos ci nie musze doplacic jakies wyrownanie :gwizdanie:
  13. u nas Ono sie tym zajmuje Ja zmieniam trochę strategie :gwizdanie: bo wpada jakiś Świeżak napala się na vagowanie i naklejki po czym znika... a ja mam spota w plecy - co innego stali bywalcy - na nich mogę potestwoać nowe funkcje VAG-a a jak im nie odpali to się chyba nie obrażą :evil: no to jak juz wspominasz o tych stalych bywalcach to moze mi bys ten program uruchomil :gwizdanie: NIE to nie ;([br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 13:52_________________________________________________ diman to w tym roku jedziesz na Mayday.... jasne :kox:
  14. u nas Ono sie tym zajmuje Ja zmieniam trochę strategie :gwizdanie: bo wpada jakiś Świeżak napala się na vagowanie i naklejki po czym znika... a ja mam spota w plecy - co innego stali bywalcy - na nich mogę potestwoać nowe funkcje VAG-a a jak im nie odpali to się chyba nie obrażą :evil: no to jak juz wspominasz o tych stalych bywalcach to moze mi bys ten program uruchomil :gwizdanie:
  15. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ale zawsze na rano
  16. on bardzo rzadko trzeźwieje jak juz zaciągnie. to tak jak nasz Krolu :gwizdanie: :polew:
  17. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siemacie
  18. siemacie z rana widze ze lista na imprezy sie szykuje calkiem powazna nie zebym sie chwalil ale bylem na Love Parade Berlin 4 razy raz bylem jak bylo 5 milionów ludzi :kox: a niby jestem starym klamorem :gwizdanie: wiec na takie imprezy tez sie pisze
  19. dobra pany ja spadam do jutra
  20. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    To Litwińskie B2Q, ja słyszałem że ma 700KM :gwizdanie: Z tego co pamiętam to laska przy czerwonym Ferrari na mnie zrobiła wrażenie jak bylem i sie pytalem kolesia to mial 800KM ale sie kłócił nie bede a ze litwinskie to masz racje
  21. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/74e5ae5f89073f7f.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f51330debe9c3313.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b9323416576703f5.html cos dla pucka i gregora 800KM :gwizdanie:
  22. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Summer cars party :gwizdanie: noooo i jak sie przyjrzysz to stoisz za tym paskiem i patrzesz tam gdzie wrony sraja
  23. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a tu macie paska na tych felgach na mega glebie http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/453632baab4fa1a3.html
  24. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    spokojnie mijaja swieta :> już raczej po świętach a mnie naszła myśl, żeby sprzedać avusy z oponami i kupić repliki BBS LM :gwizdanie: dzialaj bo te BBS' y sa za***iste
  25. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    spokojnie mijaja swieta :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.