Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
miliony .................to ja też chcę tam pracować miron ja ulotki rozdaje :polew: zadna praca nie hańbi
- Spoty Katowice i okolice
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
baska filmik rewela troszke slaba jakosc filmików uzytych do konstrukcji ale calos super :notworthy: ale koncawa fota mnie rowalila
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no i co tam przygruchles na tym lansie :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
I jak?? przegrał :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
szkoda ze mnie nie bedzie ;(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no i nie będę prezesem :disgust: żartuję OFC... p.s tylko 250... :thumbdown: :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 20:37_________________________________________________ Mirek a ty się tak nie zastanawiałeś kiedyś czy przypadkiem nie masz blokady elektronicznej :gwizdanie: ma napewno
-
Spoty Katowice i okolice
A czynne dzisiaj coś No nie wiem? ta dwa dni chlejesz a dzisiaj odmawiasz?? Keżor wykasuj sobie wiadomości z pw bo masakra diman gdzie tak rządzisz? a pare dobrych imprez bylo a i pare przedemna :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale nieodpowiedzialność
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Mówisz na Dimana dziadek a sam się zachowujesz jakbyś miał ponad 50 lat :polew: ktos tu omnie zle mowi cos slysze z daleka Na Ciebie nie mówię źle wręcz Cię bronie przed złym Spartanem :polew:- Spoty Katowice i okolice
Mówisz na Dimana dziadek a sam się zachowujesz jakbyś miał ponad 50 lat :polew: ktos tu omnie zle mowi cos slysze z daleka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tłuczenie szkła przed weselem :gwizdanie: a to nie znałem takiej nazwy niezla ta tęcza- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tłuczenie szkła przed weselem :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no tylko okazje sa co dwa dni ciiii ale teraz troszke odpoczne :> bede pil co dziennie- Spoty Katowice i okolice
no to sie zgadza- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no tylko okazje sa co dwa dni- Spoty Katowice i okolice
a bylo zaplacic 60 zł za ubezpieczenie i nie mielibyscie tych problemo wymiana za darmo by byla- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ta fota oddaje i moje zmagania z wczorajszym dniem, idealnie pasuje :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano wiecej nie dam rady pic mam dos a co do rudi to sie serio popisala niech mnie drzwi :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja tez juz nie pije jescze tylko dzisiaj bo urodzinki kolezanki i potem KONIEC :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
słuchać mi to KOKSa- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no i po robocie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
najlepsze jest to że Tobie to odpowiada :gwizdanie: nie no wlasnie do mnie dzwonili z roboty musze byc na 11.00 wiec koniec mojego odpoczynku cza dymac do roboty do wieczora narazie - Spoty Katowice i okolice