Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no jak tylko wrócę to zaraz regulujemy i moje wozidło Siemano
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
"no i po grillu kielbaska i szaszlyki wymiataja a i nieomieszkalem na impreze do "the white house" sie dokulalac :gwizdanie: ale powiem szczerze ze ten nasz spiż to jest lokal z prawdziwego zdzarzenia tu nie ma ani fajnych dziewczyn ani dobrej zabawy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to ja nie moge byc po tylach i dzisiaj grilek padnie i duzo alko cza sie porzadnie z kolegami przywitac :gwizdanie: jak bym sie nie wital jutro to znaczxy ze sie zapilem
-
Spoty Katowice i okolice
hmm nom może i by wystarczyła ta kamerka co patrox robił filmik z BT też nieduża a jakość super ołkej menn[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 11:20_________________________________________________mam dziś twórczy dzień 1:37 blondi kosmos w sumie dużo zaje*istych Kompilacje Panienek stary filmik jest :kox: masakra :slina:
-
Spoty Katowice i okolice
juz nie przesadzajcie z tym angielskim bo sie czuje jak bym w angli siedzial :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
siema pany i pani :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no RS daje radę - nieźle kasy ktoś wpakował - Majki z autem w max godzinke się uporasz .................a Dorota jutro nie chce jechać - więc jeżeli ja będę miał możliwość jechania to i tak sam będę leciał NO Ewa jedzie z mała i jakies 3 koleżanki tazke nudzic sie nie bedzie :gwizdanie: A Ty mysl zeby jechac nie że nie chcę - tylko mogę mieć coś ważnego do zrobienia jutro - od 10-12 :notworthy: spoko super ze sie da zrobic jestem za, wkoncu domknę ta maske :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie panowie w sobotni i co najlepsze wolny dzien :gwizdanie: widze ze spocik sie udal lampy na zdjeciu wygladaja spoko ale jakos wrazenia nie robia ale czytam ze na żywca jest koks wiec wieże, ze tak jest ale dokladka z cupry jest :kox:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ja tez spadam spac trzymta sie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie nareszcie weekend
-
Spoty Katowice i okolice
A gdzieś Ty teraz chłopie jest? w Luton siedze u kumpla na chacie zaraz gibamy w teren do ziomali sie przywitac :drunk: :drinks: i cza wkoncu spac isc :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
glowne drogi europy dzialaja super i tu dla ciebie uklony :notworthy: a nagrywales jakas mape angli mówiłeś, że nie trzeba... luz bo myslalem ze to gdzies ukryles i tak glowne drogi sie przydaly
-
Spoty Katowice i okolice
biznesmen jak sie patrzy to ja umie z angielskiego tylko te k**wa :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
spoko panowie dzieki ze sie martwicie ale narazie nie wracam mam tu do zarobienia troche kasiorki :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
mysle ze bedzie wygladalo dobrze bo ma niezla glebe :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
glowne drogi europy dzialaja super i tu dla ciebie uklony :notworthy: a nagrywales jakas mape angli
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 15:57_________________________________________________zobaczcie ostatnie 2 foty ;http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12258766 :polew: :polew: ej wymiękłem... jade jutro sobie pomalować tak maske ale od zewnątrz podroz wporzo minela bez problemow ale niezle jestem wyjebany od 24 godzin jestem na nogach i to jeszcze w robocie bylem i czego sie dla kasy nie robi :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 20:07_________________________________________________ ja juz tez po robocie i po fuszce zleconej przez Ciebie Furka poskładana tak jak chciał tylko musi sie powoli szykowac do wymiany dolnych wahaczy :gwizdanie: no to niezle wyjebana ta :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
saiemano po robocie a co do wyjazdu to tez nie jade :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra sie spróbuje zdrzemnąć do zas rezacze nara
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
chodzi mi o kregoslup i uczucie zmeczenia nic z tych rzeczy nie mam narazie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale musze przyznac ze naprawde wygodne sa te siedzenia 14 i pol godziny za kółkiem i za***iście sie czuje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to kod mojego silnika :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
narazie przelecialem 1400 z mety z dwoma postojami 15 minutowymi bo szkoda auta mi troche no i teraz jeszcze 250 i mozna sie browara napic :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
promem,autem czy wpław :polew: :polew: promem mam dwiegodziny drogi ale to jest luz a potem dwie godziny autem jeszcze ale blb sie narazie spisuje rewelacyjnie
-
Spoty Katowice i okolice
siemacie pozdro z promu :gwizdanie: ale tym gownem buja bede