Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie po robocie czas na odpoczynek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja ci dam ty masz rodzine
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie melduje sie wyspiarz prawie wyleczony nareszcie 3 dni bez spania ale pomalu dochodze do siebie ale widze ze sie dzialo w ten weekend no no imprezy coraz lepsze wychodza widze to dobrze wrozy na przyszlosc ze ekipa sie tak zgrywa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie widze ze jakas imprezka sie wczoraj odbyla czy zle doczytalem :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
no jak jestem na przeciwbolowych lekach to jest git ale jak nie to masakra ale mysle ze przejdzie mi w weekend Szybkiego powrotu to zdrowia Diman i wracaj do nas bo lipnie nie ma kto się nabijać się z Oka spoko bede za trzy tygodnie a z tym Okiem to nie przesadzaj przeciesz my dobrze zyjemy
-
Spoty Katowice i okolice
no jak jestem na przeciwbolowych lekach to jest git ale jak nie to masakra ale mysle ze przejdzie mi w weekend
-
Spoty Katowice i okolice
pomalutku leci
-
Spoty Katowice i okolice
dzisiaj jestem umowiony z ekipa na Bingo bingo? o jeżu....[br]Dopisany: 07 Maj 2010, 17:22_________________________________________________diman.... Ty se lepiej daj spokój, bo sie tam jeszcze przekręcisz chłopie... no myślałem o tym żeby dać sobie spokój ale jak już się tego podjąłem to muszę skończyć honorowy menczyzna [br]Dopisany: 07 Maj 2010, 17:32_________________________________________________ dzisiaj jestem umowiony z ekipa na Bingo chyba bongo :doh1: Kezor wpadnij, nie pozalujesz tak bylo ostatnio http://www.bahamas.com.pl/fotki/bielizna/index.php?img=37 idę sobie stąd bo mnie jeszcze zdemoralizujecie i co wtedy będzie .... :gwizdanie: no honorowy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no
-
Spoty Katowice i okolice
dzisiaj jestem umowiony z ekipa na Bingo bingo? o jeżu....[br]Dopisany: 07 Maj 2010, 17:22_________________________________________________diman.... Ty se lepiej daj spokój, bo sie tam jeszcze przekręcisz chłopie... no myślałem o tym żeby dać sobie spokój ale jak już się tego podjąłem to muszę skończyć
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja obstawiam Spiż spiż to dzisiaj.. :gwizdanie: ja sie właśnie wy***ałem z 1050zł :gwizdanie: ale może pójde do spiża :gwizdanie: widze kezor ze grubo idziesz zeby ta twoja padlinke uruchomic no a najgorsze , że końca nie widać no to serio masz problem z tym autem ale znajac ciebie to to wmomencie ogarniesz jak można momentem nazwać okres od lutego do maja , to fakt . masz racje luz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja obstawiam Spiż spiż to dzisiaj.. :gwizdanie: ja sie właśnie wy***ałem z 1050zł :gwizdanie: ale może pójde do spiża :gwizdanie: widze kezor ze grubo idziesz zeby ta twoja padlinke uruchomic no a najgorsze , że końca nie widać no to serio masz problem z tym autem ale znajac ciebie to to wmomencie ogarniesz
-
Spoty Katowice i okolice
w klatce piersiowej mnie zakulo jakbym mial zawal i pojechalem do szpitala bo sie niezle wycyralem no i do tej pory jeszcze jest problem wiec sie kuruje bezalkocholowo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
okład z młodych piersi :gwizdanie: oj to by był strzał w dziesiątkę ale gdzie tu znajdziesz te mlode piersi chyba na Top3 laski najprędzej :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
no cos mnie zabolalo i odpoczywam sie kuruje ;([br]Dopisany: 07 Maj 2010, 17:12_________________________________________________wiec dzisiaj ani baletow nie bedzie ani picia a mialo byc tak fajnie ;(
-
Spoty Katowice i okolice
idz do spiza z chlopakami eeeee.... za stara jestem na takie 'kopanie w karton' no rzeczywiscie Ty jestes za stara u lala chyba mnie obrazic chcialas :gwizdanie: upsssss...
-
Spoty Katowice i okolice
idz do spiza z chlopakami eeeee.... za stara jestem na takie 'kopanie w karton' no rzeczywiscie Ty jestes za stara u lala chyba mnie obrazic chcialas :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
idz do spiza z chlopakami
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja obstawiam Spiż spiż to dzisiaj.. :gwizdanie: ja sie właśnie wy***ałem z 1050zł :gwizdanie: ale może pójde do spiża :gwizdanie: widze kezor ze grubo idziesz zeby ta twoja padlinke uruchomic
-
Spoty Katowice i okolice
godom po ślońsku i nie i niey chca z tego rezygnować
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dzieki panowie ze sie martwicie ale musze tu zostac jeszcze te 3 tygodnie ale to zleci nawet nie bedzie wiadomo kiedy [br]Dopisany: 07 Maj 2010, 15:10_________________________________________________ teeeee nie przekręć się nam ... :kwasny: [br]Dopisany: 07 Maj 2010, 13:22_________________________________________________p.s. wiem czego ci potrzeba i mam pomysł na terapię :kox: no wsumie zaciekawil mnie ten pomysl na terapie mozesz cos blizej
-
Spoty Katowice i okolice
Czester ja mam ale jedną ramkę chyba gdzieś w garażu. toś się popisał tera
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano witam nietypowo z rana gdyż wczoraj miałem awarie mojego ciała odmówiło posłuszeństwa i się poddało bylem w szpitalu na izbie przyjęć jakieś 5 godzin myślałem ze mnie szlak trafi ale juz pomalu dochodze do siebie ale masakrycznie mnie napierdziela w klatce piersiowej poczatkowo myslalem ze mam zawal ale porobili badania i nic nie znalezli wiec chyba bedzie dobrze jakies nerwobóle pewnie :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
co mu tak piszesz , u nas jest 35 stopni w cieniu i ledwo żyjemy taki skwar warto było wyjeżdżać ? powiem ci kezor ze nie warto ale jak juz sie tego podjalem to skoncze :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hello robolu siema czytalem ze pogoda u was po byku leje jak cholera :gwizdanie: no to sie chyba zamienilismy pogodami u mnie jest super slonce wiec jak na angielska pogode to wporzo