Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. mysle ze ten spiz nas jeszcze raz przyjmnie a i panowie pomalu zaczynam z kaska gadac wiec cos moze jutro z tego wypadu bedzie Ty jej kup kwiaty, bo darłeś się jak pojebany :gwizdanie: jesteś facet czy baba? kto powinien dostać po pysku? :> zadnych kwiatow nie bedzie
  2. mysle ze ten spiz nas jeszcze raz przyjmnie a i panowie pomalu zaczynam z kaska gadac wiec cos moze jutro z tego wypadu bedzie
  3. nie normalni normalnie :polew:
  4. jakby ktoś film nakręcił to by tylu pytan nie było :> chcieliśmy ale w biegu się źle kręci :polew: :polew: :polew: :polew:
  5. :polew: to ten koleś (masyw górski) tez był ciotą bo walił z plaskacza gdyby nie to ze byl jak to mowicie ciota to bym teraz bez glowy chodzil :gwizdanie:
  6. To co wyście ku***a jumbo jeta w klubie zobaczyli czy jak nie to byl airbus A380
  7. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a co? chciałbyś pogrzebać w tej drugiej ? chcesz żeby w ciąże zaszła ? :polew: :polew: :polew: wy jestescie nie normalni te zdanie uznajemy jak komplement :banan3: no i bardzo dobra interpretacja :kox:
  8. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a co? chciałbyś pogrzebać w tej drugiej ? chcesz żeby w ciąże zaszła ? :polew: :polew: :polew: wy jestescie nie normalni
  9. A może byś się zdziwił wątpie Nie będę mówił bo nie widziałem ale jeszcze nie spotkałem nikogo kto byłby mi w stanie natłuc (no chyba że ich 6 było) no sie nie dziwie ze nikogo nie spotkales jak ty sie tylko z kuplami twoich braci zadajesz a wracajac do tego ilu ich bylo to wlasnie szesciu jeden masyw gorski i kilka mniejszych szczytow :gwizdanie:
  10. on wogule wygladal jak masyw górski tatry
  11. A może byś się zdziwił wątpie
  12. Będzie jak zawsze ale czy Arena czy Forum to musisz czytać na bieżąco wątek (zależy od pogody) koksujcie pany bo ktos musi mnie i moja kobitke bronic Aha akurat cos ci nie pasuje krolu stanal na lini ognia jak do mnie koks wyskoczyl wiec jak tylko pocwiczy to zobaczysz tak i modliłem, się o życie :polew: :polew:
  13. Będzie jak zawsze ale czy Arena czy Forum to musisz czytać na bieżąco wątek (zależy od pogody) koksujcie pany bo ktos musi mnie i moja kobitke bronic Aha akurat cos ci nie pasuje krolu stanal na lini ognia jak do mnie koks wyskoczyl wiec jak tylko pocwiczy to zobaczysz
  14. a kiedy będzie rewanżyk ? :gwizdanie: nigdy jak go spotkam raz jeszcze to od razu daje noge :polew:
  15. spoty sa zawsze niezaleznie od wyjazdow ludzi wiec wpadaj na arene
  16. koksujcie pany bo ktos musi mnie i moja kobitke bronic
  17. A to te dymy co to wcale ich wczoraj nie było tak nie było dymów... ale ja od dziś do czekolady nie chodzę :gwizdanie: e tam dobra impreza byla tylko wczoraj duzo ludzi bylo a tak jest wporzo
  18. A to te dymy co to wcale ich wczoraj nie było tak moglbyś kolego opuscic ten lokal juz
  19. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    wow
  20. luzik sami swoi chyba ze zadymisz to cie sprzątną i karzą opuscic lokal ja grzeczny jestem :> ale myślę, że szybki z otwartej i tak Ci się należy, żebyś się czasem nie rospędzał z bajerą... :polew: a i krolu o otwartych nic nie mow uraz mam :gwizdanie:
  21. luzik sami swoi chyba ze zadymisz to cie sprzątną i karzą opuscic lokal ja grzeczny jestem :> i dlatego jeszcze mozesz tu wchodzic
  22. luzik sami swoi chyba ze zadymisz to cie sprzątną i karzą opuscic lokal
  23. ty sobie żartuj a kark był dwa razy taki jak ty :gwizdanie: przecież Miron mu groził :gwizdanie: e tam grozil kazal opuscic lokal

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.