Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie no i to jednak nie czas na robote :gwizdanie: leje wiec wolne ale nie bardzo mnie to dzisiaj zmartwilo zawsze to dwa dni wolnego no i sroda czyli czekolada
-
Spoty Katowice i okolice
a ja spadam spac krolu jutro ci dam znac jak bede w domu to sie ugadamy co i jak
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Diman yno żeś chłopie przyjechoł z tej Angli i zaroz pustki na forum... i dobrze nie musze duzo czytac :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie po robocie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no niezle dziolchy znaczy auta :slina:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano widze ze impreza sie udala nawet co poniektórym sie cos poprzestawialo w glowce ale szacun za skok ale pogoda to wam nie wypalila druga polowa dnia nie byla najlepsza no i dawajcie te obiecane fotki laseczek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zrobimy Ci fotki i wkleimy... witam z rana
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czas na mnie do jutra bawcie sie dobrze jutro w kamieniu napaście oczy tymi tyleczkami :kox:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:naughty:[br]Dopisany: 29 Maj 2010, 22:34_________________________________________________lepiej żeby jednak jutro pogoda była a deszcz nas omijał to przegrasz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ciekawe czy bedziesz taki madry jak do spiza pojedziemy w piatek i bedzie cza miejscowke zarezerwowac u dimana ja zbieram kasę, więc nie muszę jechać a jak pojadę to zawsze mogę wracać na wioskę jasne
-
Spoty Katowice i okolice
rozpalke ma gregor ta ktora wczoraj kupilem i przyprawe do grila
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ciekawe czy bedziesz taki madry jak do spiza pojedziemy w piatek i bedzie cza miejscowke zarezerwowac u dimana
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to nara baw sie dobrze ino uwazej co cie cos nie przejedzie :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
niestety nie jade nie dam rady ;( a co Ci jest? nic ostatnie stadium remontu nie moge sie zatrzymac bo plany jebna w leb
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
niestety nie jade nie dam rady ;(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano chwila na relaks i dalej do roboty na przyszly tydzien cza chate przygotowac moze sie cos skroi :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
siema a ja relaksik przy remoncie do 18.00 bylo by dluzej ale spot sami rozumiecie :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie przyszedlem sie tylko przywitac i do roboty cza sie wziasc milego dnia zycze do wieczora
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
angielski i niemiecki zawsze zdaję z miejsca - środa i piątek zarezerwowane :kox: no to mysle ze wkocu na jakies balety sie zalapie balety są zawsze - ważne tylko czy ty się pojawisz no bede sie staral przeciez wiesz ze by nie odmowil dobrej imprezy [br]Dopisany: 27 Maj 2010, 22:27_________________________________________________dobra ja spadam do jutra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
angielski i niemiecki zawsze zdaję z miejsca - środa i piątek zarezerwowane :kox: no to mysle ze wkocu na jakies balety sie zalapie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Uuuuuu coś Krolu nie w humorze szkoła znów daje się we znaki... luz dasz rade no dam jak co sesje ale znów trzeba się uczyć :wallbash: ale pomysl ze jak zdasz ta sesje to znow pol roku luzu :gwizdanie: no to niby tak no wiec ucz sie i dajemy na impreze po zdanej sesji do września nie wytrzymam... proponuję imprezę po każdym zdanym przedmiocie (mam ich tylko 7) :gwizdanie: e no to jest mysl czyli zaczynamy od przyszlego tygodnia [br]Dopisany: 27 Maj 2010, 22:17_________________________________________________to co zdajemy w przyszlym tygodniu :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Uuuuuu coś Krolu nie w humorze szkoła znów daje się we znaki... luz dasz rade no dam jak co sesje ale znów trzeba się uczyć :wallbash: ale pomysl ze jak zdasz ta sesje to znow pol roku luzu :gwizdanie: no to niby tak no wiec ucz sie i dajemy na impreze po zdanej sesji
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Uuuuuu coś Krolu nie w humorze szkoła znów daje się we znaki... luz dasz rade no dam jak co sesje ale znów trzeba się uczyć :wallbash: ale pomysl ze jak zdasz ta sesje to znow pol roku luzu :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Uuuuuu coś Krolu nie w humorze szkoła znów daje się we znaki... luz dasz rade
-
Spoty Katowice i okolice
Dobrze mówisz Stan! ale im pojechałem spadam szykować się do snu, jutro ide do szefa zagadać co z moją podwyżką, jak nie to rzucam papierami powodzenia zycze ci zeby ci podniósł kase o 100% wiecej optymizmu :gwizdanie: