Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
co sie stalo kierownik
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
niestety gregor nie dam rady ogarnac do piatku nie ma szans ale nastepny piatek bedzie juz git
-
Spoty Katowice i okolice
No mają tam parę dobrych furek... pare :polew: Co tu taka cisza? Wszyscy na spocie Audi ślonsk? ja jestem No i co tam dimanku? No mają tam parę dobrych furek... pare :polew: Co tu taka cisza? Wszyscy na spocie Audi ślonsk? ja tu jest ale zaraz zdupcam A gdzie zdupcas? pomalu leci odpoczywam
-
Spoty Katowice i okolice
No mają tam parę dobrych furek... pare :polew: Co tu taka cisza? Wszyscy na spocie Audi ślonsk? ja jestem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wiemy wiemy calkiem niezly :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak byś potrzebował robić coś przy elektryce to służę pomocą elektryke juz zrobilem ale dzieki za checi zapraszam w sobote na sprzatanie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ty wróciłeś do domu tylko pracować czy jak sie masz robolu,ty sie zajedziesz nie martwcie sie dam rade remont cza jescze opanowac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no witam chwila na relaks po robocie :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a może to nie szkoła :gwizdanie: cześć wszystkim [br]Dopisany: 27 Maj 2010, 14:06_________________________________________________ no rób rób no trzeba odświeżyć te bude troche ci pozazdroscilem nowej kuchni
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
chwilka na relaks i dalej do roboty :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
narzekałeś że boli Cie w klacie, a teraz robisz remont i chciałeś iść do czekolady... nie mam pytań jak tylko przyjechalem to jak reka odjol juz nic nie boli ale co do remontu to musze ogarnac meline przed sezonem [br]Dopisany: 26 Maj 2010, 23:21_________________________________________________ siemacie z rana nastepny dzien wielkiego syfu czas zaczac wiec milego dnia zycze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemancie z wieczorka cholerny remont mnie wykonczy taki zapiernicz ze nawet nie wiedzialem kiedy sie 17.00 zrobila malo co bym do sklepu nie zdarzyl a miala byc czekolada ;( :embarrassed: ;( ale co sie odwlecze to nie uciecze
-
Spoty Katowice i okolice
dzieki za mile przyjecie po krotkiej przerwie pewnie jeszce kiedys wpadne
-
Spoty Katowice i okolice
siemacie zadnym gejem mnie prosze tu nie nazywac jak to wczoraj mialo miejsce mendy jedne dzisiaj u was sie pokarze wiec wypatrywac mnie o 19.00 mysle ze pod go sportem bedzieta bo fajna pogoda
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie z rana piekna pogoda sie zapowiada milego dnia zycze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak tam samopoczucie Dziadek??:> luzik jest duzo lepiej wręcz samo przeszło chyba knurów mi służy to spoko jeszcze tylko wypad do spiza i bedziesz jak nowo narodzony [br]Dopisany: 24 Maj 2010, 16:25_________________________________________________Diman jedziesz do Kamienia na Geko w niedziele??::> jeszcze nie wiem pewnie sie wybiore
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak tam samopoczucie Dziadek??:> luzik jest duzo lepiej wręcz samo przeszło chyba knurów mi służy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tez spadam spac bo druga dobe na nogach jestem do jutra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mialem lekkie problemy z oddychaniem jakis zawal czy cos
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie :>[br]Dopisany: 23 Maj 2010, 22:12_________________________________________________ dzieki kezor zdrowko pomalu wraca do normy jest duzo lepiej
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witaj no i przywiozłeś nawet fajną pogodę a widzisz mowilem ze w angli byla piekna no to zabralem kawaleczek ze soba w moim wozidle ino drzwi otwarlem w olszynie i slonce wyszlo :gwizdanie: [br]Dopisany: 23 Maj 2010, 15:51_________________________________________________a tera sie zawijam na miasto odrabiac straty mojej nieobecnosci
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie no i powrócil syn marnotrawny caly i w jednym kawalku :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra pany ja spadam to do zobaczenia na miejscu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
u nas podobno też była fajna pogoda w sumie to dawno nie padało :gwizdanie: [br]Dopisany: 21 Maj 2010, 22:32_________________________________________________ale chyba ze spota to nici byly byl ktos