Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. co sie stalo kierownik
  2. niestety gregor nie dam rady ogarnac do piatku nie ma szans ale nastepny piatek bedzie juz git
  3. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    No mają tam parę dobrych furek... pare :polew: Co tu taka cisza? Wszyscy na spocie Audi ślonsk? ja jestem No i co tam dimanku? No mają tam parę dobrych furek... pare :polew: Co tu taka cisza? Wszyscy na spocie Audi ślonsk? ja tu jest ale zaraz zdupcam A gdzie zdupcas? pomalu leci odpoczywam
  4. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    No mają tam parę dobrych furek... pare :polew: Co tu taka cisza? Wszyscy na spocie Audi ślonsk? ja jestem
  5. wiemy wiemy calkiem niezly :gwizdanie:
  6. Jak byś potrzebował robić coś przy elektryce to służę pomocą elektryke juz zrobilem ale dzieki za checi zapraszam w sobote na sprzatanie
  7. Ty wróciłeś do domu tylko pracować czy jak sie masz robolu,ty sie zajedziesz nie martwcie sie dam rade remont cza jescze opanowac
  8. no witam chwila na relaks po robocie :gwizdanie:
  9. a może to nie szkoła :gwizdanie: cześć wszystkim [br]Dopisany: 27 Maj 2010, 14:06_________________________________________________ no rób rób no trzeba odświeżyć te bude troche ci pozazdroscilem nowej kuchni
  10. chwilka na relaks i dalej do roboty :gwizdanie:
  11. narzekałeś że boli Cie w klacie, a teraz robisz remont i chciałeś iść do czekolady... nie mam pytań jak tylko przyjechalem to jak reka odjol juz nic nie boli ale co do remontu to musze ogarnac meline przed sezonem [br]Dopisany: 26 Maj 2010, 23:21_________________________________________________ siemacie z rana nastepny dzien wielkiego syfu czas zaczac wiec milego dnia zycze
  12. siemancie z wieczorka cholerny remont mnie wykonczy taki zapiernicz ze nawet nie wiedzialem kiedy sie 17.00 zrobila malo co bym do sklepu nie zdarzyl a miala byc czekolada ;( :embarrassed: ;( ale co sie odwlecze to nie uciecze
  13. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    dzieki za mile przyjecie po krotkiej przerwie pewnie jeszce kiedys wpadne
  14. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siemacie zadnym gejem mnie prosze tu nie nazywac jak to wczoraj mialo miejsce mendy jedne dzisiaj u was sie pokarze wiec wypatrywac mnie o 19.00 mysle ze pod go sportem bedzieta bo fajna pogoda
  15. siemacie z rana piekna pogoda sie zapowiada milego dnia zycze
  16. jak tam samopoczucie Dziadek??:> luzik jest duzo lepiej wręcz samo przeszło chyba knurów mi służy to spoko jeszcze tylko wypad do spiza i bedziesz jak nowo narodzony [br]Dopisany: 24 Maj 2010, 16:25_________________________________________________Diman jedziesz do Kamienia na Geko w niedziele??::> jeszcze nie wiem pewnie sie wybiore
  17. jak tam samopoczucie Dziadek??:> luzik jest duzo lepiej wręcz samo przeszło chyba knurów mi służy
  18. tez spadam spac bo druga dobe na nogach jestem do jutra
  19. mialem lekkie problemy z oddychaniem jakis zawal czy cos
  20. nie :>[br]Dopisany: 23 Maj 2010, 22:12_________________________________________________ dzieki kezor zdrowko pomalu wraca do normy jest duzo lepiej
  21. Witaj no i przywiozłeś nawet fajną pogodę a widzisz mowilem ze w angli byla piekna no to zabralem kawaleczek ze soba w moim wozidle ino drzwi otwarlem w olszynie i slonce wyszlo :gwizdanie: [br]Dopisany: 23 Maj 2010, 15:51_________________________________________________a tera sie zawijam na miasto odrabiac straty mojej nieobecnosci
  22. siemacie no i powrócil syn marnotrawny caly i w jednym kawalku :gwizdanie:
  23. dobra pany ja spadam to do zobaczenia na miejscu
  24. u nas podobno też była fajna pogoda w sumie to dawno nie padało :gwizdanie: [br]Dopisany: 21 Maj 2010, 22:32_________________________________________________ale chyba ze spota to nici byly byl ktos

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.