Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no i witam w ten pogodny dzien uff jak goraco dzisiaj bylo :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tak bede juz w ten weekend a wogole dobry wieczor , będziesz już po weekendzie :thumbdown: :gwizdanie: no w sumie to masz racje bede dopiero w niedziele po poludniu wiec impreza odpada
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tak bede juz w ten weekend a wogole dobry wieczor
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
za***iście , że wracasz , gorzej , że nie w formie ale postawimy Cie na nogi no mysle ze napewno zrobi sie dobrą impreze pozniej spiz i bede jak nowo narodzony :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie po robocie no i prom zamowiopny :> na sobote wiec na niedziele bede w doma nareszcie i odrazu w poniedzialek do lekarza sprawdzic co mi jest ale mysle ze to tylko jest brak spiza i spotow z audi :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
coś nawywijał ? nic nie nawywijalem tylko jak mnie zlapalo cos w klatce piersiowej w zeszlym tygodniu tak nie chce poscic i zaczynam sie lekko obawiac wiec musze smigac do lekarza ale mi to pasuje bede tydzien wczesniej w polsce :kox:[br]Dopisany: 18 Maj 2010, 21:34_________________________________________________ Krolu pije już tyskie :gwizdanie: ja pijam teraz tylko Finkę ochlapus
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie przyspieszony powrót sie szykuje w sobote cza sie zbierac bole nie poszczaja wiec cza spadac do lekarza
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam znowu i powróciłem z nad tego morza wialo troche ale ogolnie niezly spontan nie ma to jak sie wybrac na wycieczke 300 km ale bylo warto fajne dziolchy byly
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja patrzałem bardziej ode mnie ile jest myślałem o jakimś spocie na wyspach co do boxów to mi coś właśnie ciotka która pół życia w niemcowni mieszka wspominała że wprowadzili a chciałem się dowiedzieć o pozostałe te kraje też bo się wybieram jestem za na drugi tydzien rządzimy w weekend to mozesz cos zorganizujemy razem wpadaj
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
eee to kawałek trochę Panoćki nie orientuje się ktoś? http://www.a4-klub.pl/smf/na_kazdy_temat/all_boxy_bagazniki_dachowe_a_prawo-t133944.0.html;msg1602073#msg1602073 no kawaleczek jest 1600 km a co do tych predkosci to nie slyszalem zeby byly jakies ograniczenia z tym bagaznikiem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema Diman w której części wysp jesteś? pod Londynem w Luton
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
widze ze wiekszosci sie wczorajsze imprezy udaly, no u mnie jeszcze bole nie odpuściły wiec wszystkie imprezy niestety bez alko ale mysle ze na neutralnej ziemi sie polepszy i sobie wkoncu cos wypije
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja tam się już na tych pośrednich gatunkach nieznam ta to ciekawe co będzie w czerwcu na urodzinach :gwizdanie: na urodzinach bedzie freestyle
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ten weekend idę w mega hardcore zero alkoholu :gwizdanie: no jakos w to nie wierze ty bez alko nie dasz rady
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie imprezowicze
-
Spoty Katowice i okolice
no to pyrsk :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ta pierwsza propozycja brzmi niezle jak podjedziecie to miejscówke dla was zalatwie i browara pelna ciezarowke
-
Spoty Katowice i okolice
siema no pomalu leci nudze sie chyba zaraz do kumpla na browarek pojade
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a witaj się [br]Dopisany: 12 Maj 2010, 21:04_________________________________________________3400 [br]Dopisany: 12 Maj 2010, 21:05_________________________________________________kto w piątek stawia ja moge w piatek postawic
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie wkoncu sie do neta dorwalem i moge sie spokojnie przywitac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Aaaaaaaaa jak tak to ok A wrócisz pewnie B8 b8 to bym sie nie wygłupiał R8 to minimum z czym zamierzam wrócić
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
O ku***a :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 11 Maj 2010, 22:43_________________________________________________ ...................a no będzie - i nie tylko na piwku się skończy no właśnie mnie słuchy doszły :gwizdanie: A ty to już byś wrócił a nie siedzisz tam i te miliony zarabiasz muszę zarobić na remont bo widzę ze się imprezy rozkecily wiec cza miejscówkę odświeżyć
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
...................a no będzie - i nie tylko na piwku się skończy no właśnie mnie słuchy doszły :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
w piatek bedzie pewnie jakies piwko znajac moje realia