Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. no i witam w ten pogodny dzien uff jak goraco dzisiaj bylo :gwizdanie:
  2. tak bede juz w ten weekend a wogole dobry wieczor , będziesz już po weekendzie :thumbdown: :gwizdanie: no w sumie to masz racje bede dopiero w niedziele po poludniu wiec impreza odpada
  3. tak bede juz w ten weekend a wogole dobry wieczor
  4. za***iście , że wracasz , gorzej , że nie w formie ale postawimy Cie na nogi no mysle ze napewno zrobi sie dobrą impreze pozniej spiz i bede jak nowo narodzony :gwizdanie:
  5. siemacie po robocie no i prom zamowiopny :> na sobote wiec na niedziele bede w doma nareszcie i odrazu w poniedzialek do lekarza sprawdzic co mi jest ale mysle ze to tylko jest brak spiza i spotow z audi :gwizdanie:
  6. coś nawywijał ? nic nie nawywijalem tylko jak mnie zlapalo cos w klatce piersiowej w zeszlym tygodniu tak nie chce poscic i zaczynam sie lekko obawiac wiec musze smigac do lekarza ale mi to pasuje bede tydzien wczesniej w polsce :kox:[br]Dopisany: 18 Maj 2010, 21:34_________________________________________________ Krolu pije już tyskie :gwizdanie: ja pijam teraz tylko Finkę ochlapus
  7. siemacie przyspieszony powrót sie szykuje w sobote cza sie zbierac bole nie poszczaja wiec cza spadac do lekarza
  8. witam znowu i powróciłem z nad tego morza wialo troche ale ogolnie niezly spontan nie ma to jak sie wybrac na wycieczke 300 km ale bylo warto fajne dziolchy byly
  9. ja patrzałem bardziej ode mnie ile jest myślałem o jakimś spocie na wyspach co do boxów to mi coś właśnie ciotka która pół życia w niemcowni mieszka wspominała że wprowadzili a chciałem się dowiedzieć o pozostałe te kraje też bo się wybieram jestem za na drugi tydzien rządzimy w weekend to mozesz cos zorganizujemy razem wpadaj
  10. eee to kawałek trochę Panoćki nie orientuje się ktoś? http://www.a4-klub.pl/smf/na_kazdy_temat/all_boxy_bagazniki_dachowe_a_prawo-t133944.0.html;msg1602073#msg1602073 no kawaleczek jest 1600 km a co do tych predkosci to nie slyszalem zeby byly jakies ograniczenia z tym bagaznikiem
  11. siema Diman w której części wysp jesteś? pod Londynem w Luton
  12. widze ze wiekszosci sie wczorajsze imprezy udaly, no u mnie jeszcze bole nie odpuściły wiec wszystkie imprezy niestety bez alko ale mysle ze na neutralnej ziemi sie polepszy i sobie wkoncu cos wypije
  13. ja tam się już na tych pośrednich gatunkach nieznam ta to ciekawe co będzie w czerwcu na urodzinach :gwizdanie: na urodzinach bedzie freestyle
  14. ten weekend idę w mega hardcore zero alkoholu :gwizdanie: no jakos w to nie wierze ty bez alko nie dasz rady
  15. siemacie imprezowicze
  16. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no to pyrsk :gwizdanie:
  17. ta pierwsza propozycja brzmi niezle jak podjedziecie to miejscówke dla was zalatwie i browara pelna ciezarowke
  18. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siema no pomalu leci nudze sie chyba zaraz do kumpla na browarek pojade
  19. a witaj się [br]Dopisany: 12 Maj 2010, 21:04_________________________________________________3400 [br]Dopisany: 12 Maj 2010, 21:05_________________________________________________kto w piątek stawia ja moge w piatek postawic
  20. siemacie wkoncu sie do neta dorwalem i moge sie spokojnie przywitac
  21. Aaaaaaaaa jak tak to ok A wrócisz pewnie B8 b8 to bym sie nie wygłupiał R8 to minimum z czym zamierzam wrócić
  22. O ku***a :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 11 Maj 2010, 22:43_________________________________________________ ...................a no będzie - i nie tylko na piwku się skończy no właśnie mnie słuchy doszły :gwizdanie: A ty to już byś wrócił a nie siedzisz tam i te miliony zarabiasz muszę zarobić na remont bo widzę ze się imprezy rozkecily wiec cza miejscówkę odświeżyć
  23. ...................a no będzie - i nie tylko na piwku się skończy no właśnie mnie słuchy doszły :gwizdanie:
  24. w piatek bedzie pewnie jakies piwko znajac moje realia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.