Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. co Gówno Gównem może nie zejść :polew: tez mi sie tak wydaje :gwizdanie:
  2. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Cze dman! Co tam u angoli? Wdupiasz cały czas beansy? nie bo bym sie nie ruszyl :gwizdanie: TO do roboty się weź! no to już wiem kogo dzisiaj będziemy obgadywać :gwizdanie: wsiadaj w furę i przyjeżdzaj dobra tylko mi dajcie jakos godzinke co by dotarl siema Diman obrót na stacji mi spadł Pewnie Ci nie zapłacił... :gwizdanie: robota to glupota :gwizdanie:
  3. no przynajmniej jedna rzetelna wypowiedz dzieki mech15 :notworthy: siemano Dimek benzyna ekstrakcyjna też będzie OK bo to jest środek nie agresywny jeśli chodzi o lakier ale jeżeli jest to zwykły olej to spróbuj jakimś płynem do szyb albo płynem do mycia garów on świetnie rozpuszcza różne tłuszcze no wlasnie probowalem plynem do szyb i nie schodzilo
  4. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no to już wiem kogo dzisiaj będziemy obgadywać :gwizdanie: wsiadaj w furę i przyjeżdzaj dobra tylko mi dajcie jakos godzinke co by dotarl siema Diman obrót na stacji mi spadł u to nie dobrze nie bedzie dodatkowej kasiury
  5. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no to już wiem kogo dzisiaj będziemy obgadywać :gwizdanie: wsiadaj w furę i przyjeżdzaj dobra tylko mi dajcie jakos godzinke co by dotarl
  6. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Cze dman! Co tam u angoli? Wdupiasz cały czas beansy? nie bo bym sie nie ruszyl :gwizdanie:
  7. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a mnie nie bedzie
  8. no przynajmniej jedna rzetelna wypowiedz dzieki mech15 :notworthy:
  9. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: no i nic sie z tej twojej wypowiedzi nie dowiedzialem co kurde posty nabijasz :polew:
  10. pany jak mam zmyc z calego przodu w sumie olej bo mam pelno plamek z oleju na autobanie chyba sie komus wylewalo myslalem nad benzyna ekstrakcyjna dobrze kombinuje
  11. siemacie po robocie nie mozna sie dawac wykorzystywac
  12. gregor wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek zycze ci poznania duzo fajnych dupeczek i tej jednej najwazniejszej
  13. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nie watpie jezdzilem nim to wiem :gwizdanie: nie nim tylko nią :polew: a sorry
  14. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nie watpie jezdzilem nim to wiem :gwizdanie:
  15. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    hehe i co leżą sobie nie? hehe i pewnie poleżą... :gwizdanie: kto wie może same się założą ja czekam aż mi się klima naprawi hehe predzej auto zmienisz jak ma sie samo naprawic :gwizdanie:
  16. jak będziesz miał czas to byś się rozejrzał ale zmiana autka to dopiero coś na końcu/początku roku jeśli wszystko dobrze by szło szukaj na www.ebay.co.uk jak cos znajdziesz co cie zaciekawi to daj znac sie tam pojedzie i obada
  17. zmienił bym na coś mocniejszego z większym potencjałem :gwizdanie: ale to zależy jak z kasą będę stał roweru szukasz? tak kolarzówki [br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 18:07_________________________________________________ Diman :gwizdanie: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11530449 kedzior jak mowisz powaznie to moge sie zorietowac w sytuacji kumpel tu handluje autami moze cos spatrzyc
  18. siema Dimek co tam ziom u ciebie? pomalu sie zblizam do wyjazdu jeszcze tylko miesiac i tydzien hehe no to już z górki znalazłeś mi furacza?? :gwizdanie: jeszcze nie ale co tu jest tych szpetnych b7 to sie w pale nie miesci
  19. siema Dimek co tam ziom u ciebie? pomalu sie zblizam do wyjazdu jeszcze tylko miesiac i tydzien
  20. siemacie sosnowiec, rzeszow end all :gwizdanie:
  21. spadam cos zjesc jakos apetyt wraca :gwizdanie:
  22. robota nie ale te procenty sa masakra
  23. hello mr.diman how are you ? :polew: ok dobrze dziękuje :gwizdanie:
  24. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siemacie i juz wyspany

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.