Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
na jutro mają byc do odbioru wkłady juz w black pakiet pytanie czy Mirek zdarzy do piatku to poskładać do kupy bo jak zobaczylem ile czesci wchodzi w skład lampy to kopara mi opadła sorry wiedzialem ze jest dojechana ale zeby az tak ;( to co jest na teraz do wymiany w tym aucie to dopiero początek :gwizdanie: Jeszcze na dzien dobry przydałoby sie wszystkie 4 tarcze i klocki wymienic bo pod machą 1,8T a hamulce jak w maluchu :gwizdanie: no to serio lipa bulik a drogi mi zostalo jeszcze jakies dwie godziny okolo 250 km :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 22:36_________________________________________________ale tym promem buja jasna cholera bede chyba rzygal
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
na jutro mają byc do odbioru wkłady juz w black pakiet pytanie czy Mirek zdarzy do piatku to poskładać do kupy bo jak zobaczylem ile czesci wchodzi w skład lampy to kopara mi opadła sorry wiedzialem ze jest dojechana ale zeby az tak ;(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie pozdrowienia z francji z promu wlasnie odbijamy z brzegu
-
Spoty Katowice i okolice
dobra no to powodzenia zycze nie zapijcie sie tu bezemnie i do uslyszenia w czwartek na forum choc moze jeszcze dorwe jakiego neta na stacji benzynowej to sie z trasy odezwe narazie bajo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to szerokosci - daj znac jak dojedziesz :hi: odezwe sie na forum na bank ja nie jestem jak pewien kolega :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
kedzior moge dla ciebie jakies esy poszukac jak znajde dam znac na PW :gwizdanie: miszka podaj konto zeby nie bylo pomylki z tym wysylaniem na PW
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no i jestem spakowany i gotowy i spadam spac bo jutro duzo drogi :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: :polew:[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2010, 18:23_________________________________________________dobra nara spadam na spata
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie no i pucol bylem :gwizdanie: dzieki za prezenty które mi ofiarowałeś
-
Spoty Katowice i okolice
wpadaj u mnie to bedzie ostatni :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
;( [br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 19:23_________________________________________________a ja dzisiaj wyrezałem w sumie 3 pełne zbiorniki paliwa: u Krola, Dimana i u siebie. Ale ze mnie rezacz no sie zgadza Diman to szerokości jutro spokojnie stanley dopiero po jutrze jade jeszcze sie zobaczymy na spocie z kasa bede dla ciebie :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
;( [br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 19:23_________________________________________________a ja dzisiaj wyrezałem w sumie 3 pełne zbiorniki paliwa: u Krola, Dimana i u siebie. Ale ze mnie rezacz no sie zgadza
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
panowie nie robcie mi narazie smakow ;(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no jakos tez tego nie widze wiec przyszly tydzien cza bedzie isc na jakies balety :gwizdanie: to ty kiedy jedziesz?? w końcu - dasz radę jeszcze jeden spiz zaliczyć? niestety nie dam rady juz, jade w srode rano bo o 23.00 mam zabukawany prom wiec musze zdarzyc
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no jakos tez tego nie widze wiec przyszly tydzien cza bedzie isc na jakies balety :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
do roboty jade tam gdzie juz pracowalem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
na urodzinach bede obowiązkowo :kox: :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no jestem do konca maja a potem sie zobaczy jak bedzie jeszcze lipa u mnie w robocie to jeszcze zostane na 2 tygodnie co ci przywiesc :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
miodzio moder z szacunkiem do starszych :polew: diman to kiedy jedziesz na ten urlop? ;( na urlopie jestem od dzisiaj i tak do konca maja
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mi nie chodzi o picie ... tu to się akurat cieszę w końcu trochę pauzy :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 17:40_________________________________________________mam - ale jeszcze nie nagrane :gwizdanie: [br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 17:41_________________________________________________przyjechac z plytami :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tylko co byś nie zapomniał jak tam się jeździ jak będziesz prowadził auto luzik tam pojade noca to moze nmikt nie pojedzie o tym czasie A rano w wiadomościach my usłyszymy że jakiś koleś jechał w Anglii w nocy prawym pasem pod prąd moze tak byc :gwizdanie: ;( ;( ;( ;( ;( ;( krolu nie rycz jak przyjade to sobie odbijemy [br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 17:33_________________________________________________a krolu masz dla mnie cos
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tylko co byś nie zapomniał jak tam się jeździ jak będziesz prowadził auto luzik tam pojade noca to moze nmikt nie pojedzie o tym czasie
- Spoty Katowice i okolice
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie popołudniową porą poczynione pierwsze przygotowania do wyjazdu jeszcze jutro zalatwie pare spraw no i witaj lewa strono :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Keżor fury masakra :kox: [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 22:58_________________________________________________dobra ja spadam spac nara do jutra