Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie robol z wysp sie wita
-
Spoty Katowice i okolice
no mnie tez niestety nie bedzie
-
Spoty Katowice i okolice
siemano wszystkim max czemu nie jedziesz do zatoru na urodziny ;(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie robol wrócił
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra ja spadam do jutra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
chyba sobie wyrezam 600 koni, żeby mi puchar wręczała :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no caly 1000 zł tak, z jednym zerem więcej Taaaaaaak, chybaś ocipiał może razem z autem 9000 auto i 1000program pooglądajcie sobie nie koniecznie auta http://picasaweb.google.pl/TheStreetRider/GeckoCupFinaLotniskoBemowo# nr 44 :slina: :slina: nooooo
-
Spoty Katowice i okolice
biore w ciemno tą z lewej :decayed: Ja biore obie a Ty tego chłopczyka który stoi w tle... :polew: ja nawet morza nie zauważyłem , to Ty masz chyba jakieś nieczyste myśli :polew: [br]Dopisany: 03 Maj 2010, 21:39_________________________________________________ biore w ciemno tą z lewej :decayed: Ja biore obie a Ty tego chłopczyka który stoi w tle... :polew: zboczeniec Ty masz swój Avatar to sie nie odzywaj... ;( :embarrassed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no caly 1000 zł tak, z jednym zerem więcej Taaaaaaak, chybaś ocipiał :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
biore w ciemno tą z lewej :decayed: Ja biore obie a Ty tego chłopczyka który stoi w tle... :polew: zboczeniec
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:gwizdanie: to żeś zaszalał no
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no pany niestety poszlem na techniczny i sie cholera dorobilem nowego statusu ;(
-
[B7 BLB] Nie działa sygnał dzwiękowy włączonych świateł i nie zapiętych pasów
no u mnie wymiana pomogła bo działa bez zarzutów
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no caly 1000 zł
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no żebyś wiedzial masakra z tym nadrabianiem :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
i tu cie zdziwie slonce swieci
-
Spoty Katowice i okolice
Dimek A to w GB też jest 1 i 3 maj wolny? 1 nie jest wolny ale 3 jest wolny i wlasnie dzisiaj sobie dychom po ciezkim weekendzie
-
Spoty Katowice i okolice
ale whisky pewnie walisz co [br]Dopisany: 03 Maj 2010, 12:31_________________________________________________ o listwach ozdobnych :gwizdanie: no właśnie nie miałem pewności bo nawet jest wątek keżora na ten temat no wlasnie z tym wiskaczem to mam problem bo tego nie lubie wiec standarcik wodeczka i piweczka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
W tym wieku komunię co tam jak mu sie niechcialo wczesniej uczyc to teraz musial do komuni isc :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
no to jak sie wszyscy witaja to i ja sie przywitam :gwizdanie: jak tam wytrzeźwieliście juz po weekendzie bo ja juz nie chce wiecej takich dlugich weekendów bo nie wyrabiam juz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no widze ze znowu gruba impreza a ja dopiero do chaty wbilem kąpiel i znowu cza sie zbierac :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Maj 2010, 16:30_________________________________________________ poogladalem foty jestescie przejebani impra boska :kox: Keżor szacun za taka impreze reszty sie juz domyslam ale fotka z Stanleyem i Kędziorem jest :kox: :kox: :kox:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
widzę ze się wszyscy dobrze bawią u keżora bo cisza jak cholera a do tego forum nie było pól dnia
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie widze ze gril sie udal
-
Spoty Katowice i okolice
no wlasnie cos bedziemy napewno robic ale pewnie nic specjalnego nie wymyslimy tylko albo i pewnie tyle albo az tyle :kox: to wypij tam nasze zdrowie, a my tutaj wypijemy twoje ok wypije