Treść opublikowana przez diman
-
Spoty Katowice i okolice
no nie jestes [br]Dopisany: 28 Kwiecień 2010, 21:22_________________________________________________Basia i co w końcu nie idziesz do tej czekolady czyżby Stan wygrał :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
o jacie niemoge ale wyżera :kox:
-
Spoty Katowice i okolice
bardziej bym się obawiał o Stana niż o Basię :polew: no tu masz racje uspokoiles mnie :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
kara dla Basi musi być hehe Stanley jakoś wytrzyma :polew: wczoraj na spocie jeszcze mówił że Basi każe spać na kanapie ten to jest tyran :polew: wiesz no Basia przeskrobała no to musi ponieść karę no właśnie kędzior, musze ponieść tą straszną karę dzisiaj w czekoladzie.... ;( nie wiem jak ja to zniosę :gwizdanie: ratujcie Ja on jej chyba grozi
-
Spoty Katowice i okolice
kara dla Basi musi być hehe Stanley jakoś wytrzyma :polew: wczoraj na spocie jeszcze mówił że Basi każe spać na kanapie ten to jest tyran :polew: wiesz no Basia przeskrobała no to musi ponieść karę no właśnie kędzior, musze ponieść tą straszną karę dzisiaj w czekoladzie.... ;( nie wiem jak ja to zniosę :gwizdanie: dasz rade
-
Spoty Katowice i okolice
kara dla Basi musi być hehe Stanley jakoś wytrzyma :polew: wczoraj na spocie jeszcze mówił że Basi każe spać na kanapie ten to jest tyran :polew: wiesz no Basia przeskrobała no to musi ponieść karę nawet niewiesz co zrobiła... pisała na spotach łódzkich :polew: a no to jestem z toba stanley taka zniewaga krwi wymaga :bicz3:
-
Spoty Katowice i okolice
kara dla Basi musi być hehe Stanley jakoś wytrzyma :polew: wczoraj na spocie jeszcze mówił że Basi każe spać na kanapie ten to jest tyran :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
wiesz że niestać mnei żeby zalać moją niunię do pełna no moze racja taniej bedzie Ci zamowic na szybko bilet :gwizdanie: spoko Akjam mówi że mi to pochyta :polew: przecież dla Ciebie to bez różnicy bo Ty i tak nie idziesz tak trzymać! i 3miechy bez seksu zdrajczyni :polew: kedzior ale kto bez tego seksu bedzie bo cos mi sie wydaje ze stanley
-
Spoty Katowice i okolice
przecież dla Ciebie to bez różnicy bo Ty i tak nie idziesz no nie wiem :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
wiesz że niestać mnei żeby zalać moją niunię do pełna no moze racja taniej bedzie Ci zamowic na szybko bilet :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Krolu to pewniak [br]Dopisany: 28 Kwiecień 2010, 20:20_________________________________________________ :kox: a ty Stan, Diman bez piwka dzisiaj? no ja dopiero na browarka bede sie zbieral jak kumpel wroci z roboty do pubu :gwizdanie: ty to masz dobrze mozesz gibnac z nami moze bedzie jakas dobra angielka dla Ciebie
-
Spoty Katowice i okolice
:kox: a ty Stan, Diman bez piwka dzisiaj? no ja dopiero na browarka bede sie zbieral jak kumpel wroci z roboty do pubu :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
raczej smakosz degustator jak zwal tak zwal :gwizdanie: ale ładniej brzmi mądrzej no dokladnie ty degustatorze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spoko to sie zbieram
-
Spoty Katowice i okolice
raczej smakosz degustator jak zwal tak zwal :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to sie bede musial zbierac bo troszke drogi mam a nie chce sie spoznic [br]Dopisany: 28 Kwiecień 2010, 19:47_________________________________________________ dokładnie - dziś post co?
-
Spoty Katowice i okolice
gruby, nie jedz tyle taa hehe grubasiee [br]Dopisany: 28 Kwiecień 2010, 19:17_________________________________________________niewiem jak wy ale ja już sącze drinusia pijok :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
krolu ty nie siedz na forum tylko sie do czeko szykuj
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dokładnie trzeba się bawić - pieniądze szczęścia nie dają no tutaj masz racje ale zycie bez pieniedzy to .......
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Podjedź na spota w piątek na Arenę, posłuchamy. Słuchanie nic nie kosztuje. Poza tym zapytaj w dziale technicznym [br]Dopisany: 28 Kwiecień 2010, 18:50_________________________________________________ na podróz bedzie :gwizdanie: teraz jeszcze cza zarobic na jakis browar na urodziny w czerwcu Co za skromność Zawsze się tak odpowiada Gregor z co mam Mu podać cała kwotę [br]Dopisany: 28 Kwiecień 2010, 18:56_________________________________________________ "Moim nowym B8" tak b8 jest za droga musialbym tu jeszcze ze dwa tygodnie posiedziec a szkoda mi tych imprez co mnie omijaja :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
na podróz bedzie :gwizdanie: teraz jeszcze cza zarobic na jakis browar na urodziny w czerwcu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kolega Krolu cie bardzo chetnie zVAGuje lecz to cie bedzie kosztowalo 50 zł minimum w zaleznosci od robocizny wiec wal do niego na PW jak najszybciej i sie umawiaj na spotkanie
-
Spoty Katowice i okolice
Maxymilianie co to za nowy interes widzę ze ten twój bank słabo przędzie ale, że się nie przyznał siemasz Diman ty zaś się obijasz, lepiej ciąć w chu.ja w Wielkiej Brytanii przynajmniej w funciokach płacą ja juz swoje zrobilem :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Maxymilianie co to za nowy interes widzę ze ten twój bank słabo przędzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema