Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siedzimy na spocie do 24 czasami wiec nie ma problemu dasz rade
  2. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    wymiana wodomierza to 30 minut wiec zdarzysz :gwizdanie:
  3. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ok dziękóweczka ziomuś gibam spowrotem do wyra wziąłem wspomagacze (leki antybiotyki i co tylko jeszcze miałem pod ręką) może mi cosik będzie jutro lepiej trzymajcie się narka zdrowiej synek zdrowiej narka :>
  4. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    tys to jest podatny i co L4 wpadlo
  5. teraz to bedzie siedział i siedział a miał byc na 5 min :doh1: uciekł bo kontrola antydopingowa wpadła i by dostał bana na 2 lata musial zapodac sobie insuliny :gwizdanie:
  6. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Bo nadal jest o czym gadać, dużo ludzi trzeba pożegnać i nie można o nikim zapomnieć :gwizdanie: i jeszcze wszystko porzadnie wyjasnic
  7. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no i dobrze
  8. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Przypuszczam, że Mirkowi się nie spodobają te fele. Raz wkleiłem podobne i uznał je za wieś i wymiotywał :gwizdanie: ale mariowi chodzilo chyba o malowanie i odwieczny delemat malowac nie malowac Ty byś ino pił a tam zaraz pil myslalem ze spac [br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 19:42_________________________________________________a swoja droga bym sie napil ale ta zaloba wiec jakos tak smutno wszedzie
  9. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    czyli trzeba sie albo napic dla odpoczynku albo isc spac :gwizdanie:
  10. to sie nigdy nie skonczy za daleko to juz zabrnelo to tylko cisza przed wiosna i latem :gwizdanie:
  11. wolę jutro w SK... Ok Krolu to jesteśmy ustawieni chyba że ogólnie wolisz sie nie bawic na spocie tylko normalny jakis dzien w tygodniu to sie dostosuje... nie bedziesz przecież z tej twojej wioski specjalnie do mojego MIASTA jeździł ja ci dam wioski pilnuj się z tymi słowami
  12. nie w pracy ? juz po dzisiaj szkolenie bhp mialem :gwizdanie: moze cos podzialamy z tym komputerem jak masz czas jak cos to sie odezwe i pokombinujemy
  13. nie w pracy ? juz po dzisiaj szkolenie bhp mialem :gwizdanie: moze cos podzialamy z tym komputerem jak masz czas
  14. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  15. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    tez jade do chorwacji ale nie pod namiot moze sie spotkamy :gwizdanie:
  16. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    tak musisz chodzić przy tym w samych stringach i w dodatku na rękach i co jakiś czas podskoczyć i zaklaskać inaczej nie da rady :polew: :polew: :polew: :nabijasie::nabijasie:
  17. ale sobie slodzicie gregor nie przejmuj sie jakos to bedzie cza z ta tragedia zyc dalej Dimek ja się wcale nie przejmuję, tylko po prostu czasem mnie coś drażni uczuciowy jestes wiem
  18. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    na redtube skwitował Za kogo wy go macie, Kędzior pewnie ogląda " List w butelce" skąd ty wziąłeś ten tytuł leci na tvn'
  19. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    na redtube skwitował Za kogo wy go macie, Kędzior pewnie ogląda " List w butelce" :gwizdanie:
  20. gregor nie przejmuj sie jakos to bedzie cza z ta tragedia zyc dalej
  21. widze ze sie udziela ta zaloba
  22. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to cza bylo poszukac tego loda przy jakiejs trasie :gwizdanie: moze bys cos znalazl Ale ja chciałem MC Flury a one takich nie mają jakbys dobrze poszukal to pewnie bys znalazl

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.