Treść opublikowana przez diman
-
Spoty Katowice i okolice
siedzimy na spocie do 24 czasami wiec nie ma problemu dasz rade
-
Spoty Katowice i okolice
wymiana wodomierza to 30 minut wiec zdarzysz :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
ok dziękóweczka ziomuś gibam spowrotem do wyra wziąłem wspomagacze (leki antybiotyki i co tylko jeszcze miałem pod ręką) może mi cosik będzie jutro lepiej trzymajcie się narka zdrowiej synek zdrowiej narka :>
-
Spoty Katowice i okolice
tys to jest podatny i co L4 wpadlo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
teraz to bedzie siedział i siedział a miał byc na 5 min :doh1: uciekł bo kontrola antydopingowa wpadła i by dostał bana na 2 lata musial zapodac sobie insuliny :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Bo nadal jest o czym gadać, dużo ludzi trzeba pożegnać i nie można o nikim zapomnieć :gwizdanie: i jeszcze wszystko porzadnie wyjasnic
-
Spoty Katowice i okolice
no i dobrze
-
Spoty Katowice i okolice
Przypuszczam, że Mirkowi się nie spodobają te fele. Raz wkleiłem podobne i uznał je za wieś i wymiotywał :gwizdanie: ale mariowi chodzilo chyba o malowanie i odwieczny delemat malowac nie malowac Ty byś ino pił a tam zaraz pil myslalem ze spac [br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 19:42_________________________________________________a swoja droga bym sie napil ale ta zaloba wiec jakos tak smutno wszedzie
-
Spoty Katowice i okolice
czyli trzeba sie albo napic dla odpoczynku albo isc spac :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to sie nigdy nie skonczy za daleko to juz zabrnelo to tylko cisza przed wiosna i latem :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wolę jutro w SK... Ok Krolu to jesteśmy ustawieni chyba że ogólnie wolisz sie nie bawic na spocie tylko normalny jakis dzien w tygodniu to sie dostosuje... nie bedziesz przecież z tej twojej wioski specjalnie do mojego MIASTA jeździł ja ci dam wioski pilnuj się z tymi słowami
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie w pracy ? juz po dzisiaj szkolenie bhp mialem :gwizdanie: moze cos podzialamy z tym komputerem jak masz czas jak cos to sie odezwe i pokombinujemy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie w pracy ? juz po dzisiaj szkolenie bhp mialem :gwizdanie: moze cos podzialamy z tym komputerem jak masz czas
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Spoty Katowice i okolice
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
co za technik- Spoty Katowice i okolice
tez jade do chorwacji ale nie pod namiot moze sie spotkamy :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
tak musisz chodzić przy tym w samych stringach i w dodatku na rękach i co jakiś czas podskoczyć i zaklaskać inaczej nie da rady :polew: :polew: :polew: :nabijasie::nabijasie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale sobie slodzicie gregor nie przejmuj sie jakos to bedzie cza z ta tragedia zyc dalej Dimek ja się wcale nie przejmuję, tylko po prostu czasem mnie coś drażni uczuciowy jestes wiem- Spoty Katowice i okolice
na redtube skwitował Za kogo wy go macie, Kędzior pewnie ogląda " List w butelce" skąd ty wziąłeś ten tytuł leci na tvn'- Spoty Katowice i okolice
na redtube skwitował Za kogo wy go macie, Kędzior pewnie ogląda " List w butelce" :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
gregor nie przejmuj sie jakos to bedzie cza z ta tragedia zyc dalej- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
diman- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
widze ze sie udziela ta zaloba- Spoty Katowice i okolice
to cza bylo poszukac tego loda przy jakiejs trasie :gwizdanie: moze bys cos znalazl Ale ja chciałem MC Flury a one takich nie mają jakbys dobrze poszukal to pewnie bys znalazl - Spoty Katowice i okolice