Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nie ale mow mi jeszcze :gwizdanie:
  2. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no i wymiekli wszyscy no coz innym razem
  3. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    długo mam czekać ??? no jak adresu nie wyslalas to co mi tu krzyczysz dajesz adres i gibam
  4. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ze mną zawsze jest fajnie :evil: no nie wiem malo jakos imprezowalismy cza to nadrobic :gwizdanie:
  5. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    u to sie bedzie dzialo :gwizdanie:
  6. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no nic krolu odpada pucol odpada wiec basia jedziemy sami ale i tak mysle ze bedzie fajnie
  7. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    pucol ja tez mam jutro gosci dasz rade sie wyspac do popoludnia
  8. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    stary a przygarniesz mnie do siebie- bo nie będe miał gdzie wracać :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: a co rodzice sie pogniewaja czy co
  9. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    krolu co ty mowisz dawaj jedziemy :>
  10. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    juz jest po dwunastej wiec zlejesz te w spizu
  11. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    pucol wiesz ze do rybnika nie mam daleko :gwizdanie: wiec panowie mam sie ubierac w cos porzadniejszego moj adres znasz podjechac po ciebie kasia juz spi wiec sie nie pogniewa :gwizdanie: :doh1: diman kurde, to mialo być do mnie a nie do Krola .... stan też już śpi :gwizdanie: :polew: dajesz tylko cynka i po ciebie tez podjade dobra to czekam.... skoro twierdzisz że kasia sie nie pogniewa podaj mi adres na pw zebym wciemno nie szukal
  12. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nara
  13. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    pucol wiesz ze do rybnika nie mam daleko :gwizdanie: wiec panowie mam sie ubierac w cos porzadniejszego moj adres znasz podjechac po ciebie kasia juz spi wiec sie nie pogniewa :gwizdanie: :doh1: diman kurde, to mialo być do mnie a nie do Krola .... stan też już śpi :gwizdanie: :polew: dajesz tylko cynka i po ciebie tez podjade
  14. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    moj adres znasz podjechac po ciebie kasia juz spi wiec sie nie pogniewa :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 00:19_________________________________________________ Jak wkraczasz z takimi tematami od razu..............,, a widziałem cię pierwszy raz na forum, to co można se pomyśleć.... to że Ty mnie nei widziałes to nei znaczy że jestem 1 raz tutaj Spoko, dyskusja rozwija się w złym kierunku, a osobistego podejścia do prostytucji nie będziemy tu rozpatrywać. Tak więc wrzucamy na luz co Ty gadaszzz? jak w zlym kierunku? spiż, piwko.... to BARDZO dobry kierunek :evil: idziecie tez macie przeciez blisko
  15. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no z tym piwkiem to dobrze prawisz a 18 :gwizdanie:
  16. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no wlasnie wpadlem na chory pomysl bo mam isc auto odstawic na parking i nie wiem czy by jeszcze do tego spiza jesnak nie zajrzec :kox:
  17. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to jak ty zorganizujesz ten wieczor kumplowi jak ty taki zarobiony jestes
  18. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jakos mi sie nie wydaje ale spoko nie wydaje ale co??? kazda wymówka jest dobra a niby czemu mam sie wymawiać???? nie jarzę przecież nie mam powodu żeby nie przyjechac no chyba co nie??? chce ale od marca sklep jeszcze rowadze i czasu mału... ale przyjade chcę - muszę zapraszamy chcialbym poznac takiego kozaka moze sie jeszcze raz ozenie to bys mi taki wieczor kawalerski zorganizowal :polew: :polew:
  19. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :sick3: :sick3:
  20. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jakos mi sie nie wydaje ale spoko nie wydaje ale co??? kazda wymówka jest dobra
  21. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    i ze 20 kutasów miała przed nim to tez luzik
  22. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    jakos mi sie nie wydaje ale spoko
  23. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    gdzie
  24. przekomarzanie się rezonapinaczy Pucek ja się przecież nie gniewam, nic z tych rzeczy, Ja wiem, że ty lubisz wkur*iać ludzi lubię to mało powiedziane ale chyba każdy wie że to tylko żarty Każdy się napina jak Mandaryna na koncercie aż wkońcu sie zmobilizuje i wpadne swoim jako tako na zlota i Was wszystkich pozamiatam na cwiartke... wpadaj to im pokarzesz
  25. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    kozak bo na forum przy kompie siedzi zona spi a na spoty jakos nie podjezdza zeby sie przedstawic

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.