Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. kupimy sobie wkoncu klubowy gril i bedzie spokoj :>
  2. z grilem dobry pomysl a imprezy dzisiaj zadnej nie ma chyba ze spontan
  3. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    "felgi jeździły w touranie kierowanym przez kobiete " czyli nie omijała dziur ? :polew: a co do samych felg to brzydkie są , nie kupuj felg bo są tanie , nie o to chodzi w zmianie felg na aluminiowe :gwizdanie: chyba że Ci sie podobają to inna bajka. [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 14:11_________________________________________________ nie wiem jeszcze , i tak nie mam transportu ,ale na bibke bym sie jakąś wybrał tez bym sie na jakas bibe wybral moze jednak do tego miszki by podjechal :gwizdanie: oki max wezme ci je do kato na spota zgram na plyte
  4. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no i co miszka poskladali ci bo juz sufit u siorki zdarzylem podwiesic :gwizdanie: dimam kiedy będą foty od ciebie nagrał byś mi je na płytke ??? spoko dzisiaj bede mial lapa na spocie wiec podjedz to ci je dam a co do wrzucenia na forum to nie dam rady bo sie na tym nie znam :gwizdanie:
  5. już nieaktualny jade z domu i potem znowu do domu "no chyba ze sie impreza skroi" :gwizdanie: wiec mozesz sie zabrac bede jechal 0 17.40-45
  6. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no i co miszka poskladali ci bo juz sufit u siorki zdarzylem podwiesic :gwizdanie:
  7. dobra ja spadam cos podlubac bede pozniej
  8. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nie no spokojnie sobie ta kuchnie zrob nie bede ci przeszkadzal ani twoim fachowca wpadne jak bedziesz mial gotowe a narazie spadam cos u siorki podlubac do pozniej
  9. chopy dajcie spokój , serdecznie zapraszamy Koszke na spot dobrze prawi spokoj od teraz [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 10:21_________________________________________________no i mnie posluchali doslownie :gwizdanie:
  10. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    u miszki cza kuchnie poskaldac do konca to ja wezmę młotek :evil: wez przyda sie do obrony jak nas miszki zona bedzie scigac po osiedlu :gwizdanie:
  11. zasadnicze czy to aby nie ktos inny :gwizdanie:
  12. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    u miszki cza kuchnie poskaldac do konca
  13. nic nie masz udowadniac poprostu przyjedz i sie pokaz a nasze watpliwosci sie rozwieja
  14. kazdy na forum kozaczy a na spoty nie chce przyjezdzac :gwizdanie:
  15. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    przeciez to adres browaru tyskiego :gwizdanie:
  16. :nabijasie: :nabijasie:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 10:09_________________________________________________ dluuuuuuuga historia :gwizdanie:
  17. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siemano to co miszka pijesz cos czy wymiekles :gwizdanie: lekko, pogoda barowa :> to wpadaj ja jestem uziemiony czekam na stolarzy jak masz umowionych fachowcow to nie wpadam bo moglbym im przeszkadzac w robocie i by sie wkurzyli i poszli liczyłem, że pomożesz a no jak tak stawiasz sprawe to dawaj adres zara bede :gwizdanie:
  18. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siemano to co miszka pijesz cos czy wymiekles :gwizdanie: lekko, pogoda barowa :> to wpadaj ja jestem uziemiony czekam na stolarzy jak masz umowionych fachowcow to nie wpadam bo moglbym im przeszkadzac w robocie i by sie wkurzyli i poszli
  19. bo juz myslalem ze tylko u mnie za oknem pada fototapeta jakas czy cos
  20. a u mnie sie ma na zamiec pomalu to u mnie musi byc niezle zadupie
  21. to gdzie ty mieszkasz :gwizdanie:
  22. no i wykrakalem u nas tez pada snieg
  23. no po wczorajszym dniu tez mialem taka nadzieje a tu taka lipa sie pokazala ale powiem ci ze my jeszcze mamy luzik bo we wroclawiu i opolu i w gorach pada snieg

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.