Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kupimy sobie wkoncu klubowy gril i bedzie spokoj :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i tak nie chcielismy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
z grilem dobry pomysl a imprezy dzisiaj zadnej nie ma chyba ze spontan
-
Spoty Katowice i okolice
"felgi jeździły w touranie kierowanym przez kobiete " czyli nie omijała dziur ? :polew: a co do samych felg to brzydkie są , nie kupuj felg bo są tanie , nie o to chodzi w zmianie felg na aluminiowe :gwizdanie: chyba że Ci sie podobają to inna bajka. [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 14:11_________________________________________________ nie wiem jeszcze , i tak nie mam transportu ,ale na bibke bym sie jakąś wybrał tez bym sie na jakas bibe wybral moze jednak do tego miszki by podjechal :gwizdanie: oki max wezme ci je do kato na spota zgram na plyte
-
Spoty Katowice i okolice
no i co miszka poskladali ci bo juz sufit u siorki zdarzylem podwiesic :gwizdanie: dimam kiedy będą foty od ciebie nagrał byś mi je na płytke ??? spoko dzisiaj bede mial lapa na spocie wiec podjedz to ci je dam a co do wrzucenia na forum to nie dam rady bo sie na tym nie znam :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
już nieaktualny jade z domu i potem znowu do domu "no chyba ze sie impreza skroi" :gwizdanie: wiec mozesz sie zabrac bede jechal 0 17.40-45- Spoty Katowice i okolice
no i co miszka poskladali ci bo juz sufit u siorki zdarzylem podwiesic :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra ja spadam cos podlubac bede pozniej- Spoty Katowice i okolice
nie no spokojnie sobie ta kuchnie zrob nie bede ci przeszkadzal ani twoim fachowca wpadne jak bedziesz mial gotowe a narazie spadam cos u siorki podlubac do pozniej- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
chopy dajcie spokój , serdecznie zapraszamy Koszke na spot dobrze prawi spokoj od teraz [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 10:21_________________________________________________no i mnie posluchali doslownie :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
u miszki cza kuchnie poskaldac do konca to ja wezmę młotek :evil: wez przyda sie do obrony jak nas miszki zona bedzie scigac po osiedlu :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zasadnicze czy to aby nie ktos inny :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
u miszki cza kuchnie poskaldac do konca- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nic nie masz udowadniac poprostu przyjedz i sie pokaz a nasze watpliwosci sie rozwieja- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kazdy na forum kozaczy a na spoty nie chce przyjezdzac :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
przeciez to adres browaru tyskiego :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:nabijasie: :nabijasie:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 10:09_________________________________________________ dluuuuuuuga historia :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
siemano to co miszka pijesz cos czy wymiekles :gwizdanie: lekko, pogoda barowa :> to wpadaj ja jestem uziemiony czekam na stolarzy jak masz umowionych fachowcow to nie wpadam bo moglbym im przeszkadzac w robocie i by sie wkurzyli i poszli liczyłem, że pomożesz a no jak tak stawiasz sprawe to dawaj adres zara bede :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
siemano to co miszka pijesz cos czy wymiekles :gwizdanie: lekko, pogoda barowa :> to wpadaj ja jestem uziemiony czekam na stolarzy jak masz umowionych fachowcow to nie wpadam bo moglbym im przeszkadzac w robocie i by sie wkurzyli i poszli- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
bo juz myslalem ze tylko u mnie za oknem pada fototapeta jakas czy cos- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a u mnie sie ma na zamiec pomalu to u mnie musi byc niezle zadupie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to gdzie ty mieszkasz :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no i wykrakalem u nas tez pada snieg- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no po wczorajszym dniu tez mialem taka nadzieje a tu taka lipa sie pokazala ale powiem ci ze my jeszcze mamy luzik bo we wroclawiu i opolu i w gorach pada snieg - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE