Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. ale sie kolezanka boi ale nie wiem czego :gwizdanie:
  2. sluchaj mozesz poznawac na forum ale nie ma to jak "face to face"
  3. czester nie strasz kolezanki pucka nie bedzie w tym tygodniu takze nic jej nie grozi :polew:[br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 23:31_________________________________________________ nic czester se jaja robi pucek to najsympatyczniejszy koles na gliwickich
  4. tu nie ma sie czego bac sami fajni ludzie sa takze wpadaj zapraszamy
  5. pewnie ze bedziesz miala co robic jest dużo rozmowy nie koniecznie tematycznej (motoryzacja) jeszcze wiecej smiechu duzo fajnych ludzi [br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 23:25_________________________________________________czasami jakies jedzonko
  6. masz to jak w banku[br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 20:26_________________________________________________dobra spadam po moja do później
  7. a jak chcesz to przywioze na piatek lapa to sobie zgrasz
  8. ja poprosze wezme lapa to sobie zgram
  9. jak najbardziej wpadaj mam zgrane [br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 19:57_________________________________________________ uważaj na węgiel
  10. zabierz mnie zabierz :slina: ja też, ja też ...a kto sie hajta? od nas ktoś ? Nie Bish ode mnie kolega z niebieskiego Multivana Wstep do tego klubu to 900zł za 10 osób i do tego flaszeczki tylko juz nie pamietam ile tego grosze jak za takie widoki
  11. zabierz mnie zabierz :slina: to może zamiast SPIŻA ja jestem za mozemy jechac :gwizdanie:
  12. zabierz mnie zabierz :slina:
  13. siema siema cos cie dawno nie widzialem na spocie :gwizdanie: a chłopie daj spokój chyba rozwód bedzie [br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 18:00_________________________________________________problemów sto tysięcy spoko bedzie tez to przechodzilem
  14. siema siema cos cie dawno nie widzialem na spocie :gwizdanie:
  15. noo to mu po mesku pozyczyles
  16. wszystkiego najlepszego
  17. jak tam spiż dzisiaj koksie :mysli: uciekl nie dajac odpowiedzi :gwizdanie:
  18. jak tam spiż dzisiaj koksie
  19. no to związane z bukowina jest poniekąd
  20. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siema widzę ze u was też cisza
  21. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    i jo tyz
  22. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja bede ale to z knurowa a nie z gliwic :gwizdanie: szacun a Ty jedziesz na spota? pewnie zajedzie po robocie a ty jedziesz :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.