Treść opublikowana przez diman
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie puszczalem bo niektorzy nie rozumieja doskonalej nuty
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
panowie na bielskich sa pierwsze foty piter220v wkleił wiec mozna sobie poogladac http://piotrszostek.com/bukowina
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
siemacie piter zdjecia rewela
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jakie pijoki degustatorzy jedynie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ja jestem za :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 10:10_________________________________________________ majki do srody ci przejdzie
- Spoty Katowice i okolice
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemano gagadki
-
Spoty Katowice i okolice
spij dobrze
-
Spoty Katowice i okolice
oj rafal tu musze cie zawiesc spory przelew poszedl No nie sądzę bo Kędzior się spłukał z kasy wydechem wiem bo mi mówił :gwizdanie: [br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 21:08_________________________________________________A diman odkupiłeś sok za 300zł :gwizdanie: troche zaoszczedzilem tylko 230zł A było iść samemu po sok albo wysłać kolegę za połowę ceny co zrobisz trudno nastepnym razem wole schnac :gwizdanie:
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
noooo tatu robi robote
-
Spoty Katowice i okolice
oj rafal tu musze cie zawiesc spory przelew poszedl No nie sądzę bo Kędzior się spłukał z kasy wydechem wiem bo mi mówił :gwizdanie: [br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 21:08_________________________________________________A diman odkupiłeś sok za 300zł :gwizdanie: troche zaoszczedzilem tylko 230zł
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
ja mam fotę mogę zamieścić :decayed: dawaj krolu
-
Spoty Katowice i okolice
oj rafal tu musze cie zawiesc spory przelew poszedl
-
Spoty Katowice i okolice
Jakbyś był to byś widział co się działo. Nie da się tego ubrać w słowa to trzeba zobaczyć ale Diman ma coś na Kędziora w swoim aparacie :gwizdanie: :naughty: Dawaj filmik bo Kędzior nie zapłacił odpowiedniej kwoty za skasowanie go nie da rady poscil juz przelew wiec sorry ale nie moge umowa mnie obowiazuje
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
a ty nas chyba wczoraj szukałeś , tak ??? mysle ze sie nastepnym razem znajdziemy
-
Spoty Katowice i okolice
Jakbyś był to byś widział co się działo. Nie da się tego ubrać w słowa to trzeba zobaczyć ale Diman ma coś na Kędziora w swoim aparacie :gwizdanie: :naughty:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemacie to i ja sie melduje no i cholera sie bez butów nie obylo ale niech bedzie :gwizdanie:
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
Dzięki za bezpieczny weekend Władziu :gwizdanie: było grubo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mój sen też był co chwila przerywany :gwizdanie: Diman widzimy się w Knurowcu będę czekał
-
[B5 AFF] Moja S4 by Krolu - sporo zmian z wiosną - wkrótce update
upalałeś moją furę oż ty ja ci dam ale widzę mody idą do przodu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
cholera chyba mam rajzyfiber bo spac nie moge :gwizdanie: czas sie spakowac i smignac po srube dla maxa do garazu i gonimy na bukowine :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra pany spadam spac albo chociaz sie do wyrka jebnac jutro wielki dzien jak cos to budzic na koma do zobaczenia do jutra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no i sie stalo mamy w naszym korowodzie jeszcze jedna Patrikos sie zdecydowal jechac z nami bedzie wyruszal ze mna z knurowa P.S. pucek nie gniewaj sie na mnie wypijemy jutro na zgade
-
Spoty Katowice i okolice
stanley to i ja dolacze do zyczen gratulacje magistra jutro bedzie dobra zabawa bedzie co opijac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra ja spadam auto odwiesc bede pozniej