Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. nie puszczalem bo niektorzy nie rozumieja doskonalej nuty
  2. panowie na bielskich sa pierwsze foty piter220v wkleił wiec mozna sobie poogladac http://piotrszostek.com/bukowina
  3. siemacie piter zdjecia rewela
  4. jakie pijoki degustatorzy jedynie
  5. no ja jestem za :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 10:10_________________________________________________ majki do srody ci przejdzie
  6. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    siemacie
  7. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    spij dobrze
  8. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    oj rafal tu musze cie zawiesc spory przelew poszedl No nie sądzę bo Kędzior się spłukał z kasy wydechem wiem bo mi mówił :gwizdanie: [br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 21:08_________________________________________________A diman odkupiłeś sok za 300zł :gwizdanie: troche zaoszczedzilem tylko 230zł A było iść samemu po sok albo wysłać kolegę za połowę ceny co zrobisz trudno nastepnym razem wole schnac :gwizdanie:
  9. noooo tatu robi robote
  10. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    oj rafal tu musze cie zawiesc spory przelew poszedl No nie sądzę bo Kędzior się spłukał z kasy wydechem wiem bo mi mówił :gwizdanie: [br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 21:08_________________________________________________A diman odkupiłeś sok za 300zł :gwizdanie: troche zaoszczedzilem tylko 230zł
  11. ja mam fotę mogę zamieścić :decayed: dawaj krolu
  12. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    oj rafal tu musze cie zawiesc spory przelew poszedl
  13. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Jakbyś był to byś widział co się działo. Nie da się tego ubrać w słowa to trzeba zobaczyć ale Diman ma coś na Kędziora w swoim aparacie :gwizdanie: :naughty: Dawaj filmik bo Kędzior nie zapłacił odpowiedniej kwoty za skasowanie go nie da rady poscil juz przelew wiec sorry ale nie moge umowa mnie obowiazuje
  14. a ty nas chyba wczoraj szukałeś , tak ??? mysle ze sie nastepnym razem znajdziemy
  15. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Jakbyś był to byś widział co się działo. Nie da się tego ubrać w słowa to trzeba zobaczyć ale Diman ma coś na Kędziora w swoim aparacie :gwizdanie: :naughty:
  16. siemacie to i ja sie melduje no i cholera sie bez butów nie obylo ale niech bedzie :gwizdanie:
  17. Dzięki za bezpieczny weekend Władziu :gwizdanie: było grubo
  18. mój sen też był co chwila przerywany :gwizdanie: Diman widzimy się w Knurowcu będę czekał
  19. upalałeś moją furę oż ty ja ci dam ale widzę mody idą do przodu
  20. cholera chyba mam rajzyfiber bo spac nie moge :gwizdanie: czas sie spakowac i smignac po srube dla maxa do garazu i gonimy na bukowine :>
  21. dobra pany spadam spac albo chociaz sie do wyrka jebnac jutro wielki dzien jak cos to budzic na koma do zobaczenia do jutra
  22. no i sie stalo mamy w naszym korowodzie jeszcze jedna Patrikos sie zdecydowal jechac z nami bedzie wyruszal ze mna z knurowa P.S. pucek nie gniewaj sie na mnie wypijemy jutro na zgade
  23. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    stanley to i ja dolacze do zyczen gratulacje magistra jutro bedzie dobra zabawa bedzie co opijac
  24. dobra ja spadam auto odwiesc bede pozniej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.