Treść opublikowana przez diman
-
[ALL] Kiedy zakładacie letnie opony ?
wczoraj zmianę już dokonałem
-
[ALL B6] Sygnał dźwiękowy (piszczek)
sygnał dźwiękowy jest na pewno i się mieści w liczniku
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
stary żonaty jestem nie wypada mi to dobrze ,że mimo starości Ci nie wypada ...ale przynajmniej fotka :doh1: zobacz Vip Zabrze nr 1
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
stary żonaty jestem nie wypada mi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to bys ja co nieco nauczyl i by byla by w siodnym niebie Diman, laska mająca 18 lat, dziewica, czyli albo jest wytrwała, albo jest bojaźliwa, a jak jest taką amatorką to będzie miała spore opory jeśli chodzi o sex... :gwizdanie: no albo ja po prostu za dużo wymagam może
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to bys ja co nieco nauczyl i by byla by w siodnym niebie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
luz przeciez nic nie zrobilem [br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 16:56_________________________________________________narazie :gwizdanie: taki stary dziad i taka młoda dziewczyna :gwizdanie: mlode sa super 18 by sie przydala taaa jeszcze dziewica oj to by bylo zbyt piekne
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
luz przeciez nic nie zrobilem [br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 16:56_________________________________________________narazie :gwizdanie: taki stary dziad i taka młoda dziewczyna :gwizdanie: mlode sa super 18 by sie przydala
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
luz przeciez nic nie zrobilem [br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 16:56_________________________________________________narazie :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
http://www.clubstars.pl/ włączcie sobie na spiz z wczoraj i zobaczcie zdjecie nr 117 :gwizdanie: [br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 16:51_________________________________________________ Pucek oni tego nie mają z batonów...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
drzewa do lasu się nie wozi :gwizdanie: Ja wychodzę z domu się zabawić i miło spędzić czas, a nie wyrywać d*py więc "wożę drzewo" i nie widzę problemu. Poza tym mam pewność, że będę miał z kim spędzić ten czas i nie będę musiał pół imprezy szukać kogoś do towarzystwa... tylko że My nie szukamy d*p, potrafimy się bawić bez nich, więc nie widzę problemu :gwizdanie: jak d*py będą chciały to wiedzą gdzie nasz szukać :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
panowie ale nie w ta srode bo ja sie wykoncze- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dasz rade- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jaka wódka przecież my nic nie pili spadaj :gwizdanie: a ja jeszcze dzisiaj mam urodzinowy dzień, dziadek odprawia urodzinki i znów się kuzynostwo zjeżdża ehhhhh nie mam pytań, moja wątroba no to jade tam do niego z bombonierką :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jaka wódka przecież my nic nie pili- Spoty Katowice i okolice
radsiarz niepił?? to jak imprezka fajna była nom to elegansio :> były jakieś ciekawe niunie?? ja nie piłem, za to BLB upalałem i to upaliłem go - dosłownie :embarrassed: :decayed: no aż sie z hamulców kopcilo :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: dobrze, że turbiny nie oglądałeś :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: no jak keżora odwoziłeś to coś cie długo nie było :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
radsiarz niepił?? to jak imprezka fajna była nom to elegansio :> były jakieś ciekawe niunie?? ja nie piłem, za to BLB upalałem i to upaliłem go - dosłownie :embarrassed: :decayed: no aż sie z hamulców kopcilo- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
najpierw trzeba sie przywitac, troche kultury musi byc spoko kultura przede wszystkim- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pisali byscie cos do rzeczy a nie sie ino witali :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak tam imprezka ? tu te ci mam odpowiadac za***iście zabawa przednia byla :kox:[br]Dopisany: 21 Marzec 2010, 11:39_________________________________________________- Spoty Katowice i okolice
radsiarz niepił?? to jak imprezka fajna była nom to elegansio :> były jakieś ciekawe niunie?? no byly i to duzo- Spoty Katowice i okolice
hehe to wy tam piliscie?? a jak Adaś był kierowcą- Spoty Katowice i okolice
hehe nom niema oj niema, pamiętam jak się kiedyś mojej byłej sprzeciwiłem a byliśmy na zakupach to wzięła pora z reklamówki i mnie zlała na przystanku... kobiety są bez serca... :polew: pozatym witam wszystkich jak tam panowie po imprezce? jak tam bylo w spiżu? hehe nom niema oj niema, pamiętam jak się kiedyś mojej byłej sprzeciwiłem a byliśmy na zakupach to wzięła pora z reklamówki i mnie zlała na przystanku... kobiety są bez serca... :polew: pozatym witam wszystkich jak tam panowie po imprezce? jak tam bylo w spiżu? za***iście :kox: wlasnie wstalismy i sączymy kawusie bo jakos kacyk sie maly pojawil :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no i prawie wyspani :gwizdanie: - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE